Vypnul jsem dětem během hraní televiziJimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:127
Počet zobrazení:9 716

Populární výzva Snědl jsem dětem všechny halloweenské sladkosti se u nás objevuje opakovaně, tentokrát jsme si ale vybrali výzvu novou. Takovou trošku modernější. Jimmy Kimmel vyzval rodiče, aby svým dětem, které zrovna paří Fortnite, vypnuli televizi. Jak to dopadlo? Koukněte se sami. Která reakce vám přišla nejroztomilejší a která naopak nejhorší?

Přepis titulků

Je čas na něco, na co se těším celý týden. V pondělí jsem vyhlásil novou výzvu. Zatímco vaše děti hrají Fortnite, děti z té hry šílí, tak jim vypněte televizi. Výzvu jsem vyhlásil a spousta z vás zareagovala. Tady jsou výsledky. Jimmy Kimmele, vypnul jsem televizi během hraní Fortnite. Co se stalo?

Co? Cože? Vypnula se. Co? Panebože! Taťko, proč jsi to udělal? Mami! Já tě neviděl! Já prohraju! Přestaň! Přestaň! Ne! Ku*va! Ještě můžu vyhrát!

Prosím, ne! Přestaň! - Řekni: "Čau, Jimmy Kimmele," a zapnu ji. - Čau, Jimmy Kimmele. Tati! Tati, co to děláš? Já hraju Fortnite. Co to s tebou je? Jdi pryč. Co to?

Přestaň mi vypínat televizi. Co to děláš? Jdi vařit! Přestaň. Jdi pryč. Hele, Jeffe... Co chceš? Přestaň! Co to má ku*va bejt? Jimmy Kimmel mě k tomu donutil. Jimmy Kimmel mě k tomu donutil. Jimmy Kimmele, pomoc!

Pomoc, Jimmy Kimmele! - Vypnul jsi mi Fortnite! - Jimmy Kimmel mě k tomu donutil! Ne! Co se stalo? Ne! - Co se děje? - Někdo vypnul tu zas*anou televizi! Přeskočilo ti? Nevidím!

Mami! Co to děláš? Co to děláš? Panebože, snažím se najít... Můj kamarád kvůli tobě umřel. Co to má ku*va bejt? Děláš si p*del? Díky všem. A teď se jděte projít. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No ta p**a ktera nemuze ani najit talictko na vypnuti by se mela zabit misto posluchani Kimmela.

36

Odpovědět

Neříkejte mi že to není fake a ty děcka jsou opravdu tak blbý :) ... Paradoxně nejvíc pobavil ten černej kluk, kterej to jedinej bral sportovně a s humorem, ale asi to bude tím že byl nejstarší ...

61

Odpovědět

Paradoxně? Nechápu. Každopádně jak mu řekl go cook, tak jsem řval smíchy :D

80

Odpovědět

Jsou to američani, takže jsou tak blbí

00

Odpovědět

pobavila mě (mj.) ta kočka v 1:52 - 1:59, co si v pozadí líže pozadí

90

Odpovědět

Většina děcek na přesdržku. Za mýho mládí jsem byl na PC tak 3 hodiny týdně a vypínalo se podle rozvrhu. A mazat ven do přírody nebo ke knihám.

67

Odpovědět

Takový blbečky jako ty miluju, co pořád břečej že za našeho mladí "jsme hodili tašku do rohu a šli jsme si hrát ven"....ano dělali jsme to protože Dooma jsme dohráli pětkrát tam a zpátky..kdyby každý měsíc vycházeli takové hry jako teď tak bychom u toho taky proseděli jak dnešní děti....

214

Odpovědět

+Cerny strazce vesmiruTak si měl spíše víc číst.

02

Odpovědět

Mazat ven ještě pochopím, tam se většina děcek dokázala zabavit - a dnes taky, na telefonu se dá hrát i venku, a ti větší si tak možná někde pod mostem budou vykuřovat za doprovodu nějaké sračky hrající z telefonu. Ale mazat ke knihám, to je pro mě naprostá demence dnešní i minulé doby. Pro řadu lidí se dnes knihy stávájí čím dál víc kůůl, protože si myslí, že tím jdou proti proudu a že to je strašně intelechtuálně alternativní, ale nutit děcka číst je pro většinu z nich nejlepší cestou k tomu jim toto médium na zbytek života dokonale znechutit.

03

Odpovědět

Tak ta matka co to chtěla vypnout přímo na televizi byla asi nejvíc otravná za to jsou bonusové body k nasrání dítěte. Ne že by to vypala hned ona ti to ještě hodně znepříjemní. Buďte jako tato neschopná matka. Když zkurdititdit náladu tak pořádně.

59

Odpovědět

Tohle je presne duvod, proc jsou dnesni AAA tituly do hajzlu ... protoze cilova kategorie jsou tyhle medicore deti. Pred 14 lety jsem zacinal hrat online hry, a byl jsem obklopen lidma, kterým bylo 20 +, casto 30 .. a dneska ? Dneska to stoji za hovno

277

Odpovědět

Jasně, děti v minulosti nehrály hry :-D

714

Odpovědět

a to je jako dobre? Ze lidi, co by uz meli delat rozumne veci umerne veku 20+ hrajou hry pro deti?

326

Odpovědět

Pojď hrát vietcong (skupina "Vietcong COM" na facebooku), servery ještě běží. Průměrný věk 30 :D

00

Odpovědět

Doteď jsem myslel, že AAA jsou ty menší tužkové baterie. A vida, ono je to i nějaký druh počítačové hry.

81

Odpovědět

Vážně zbožňuji, když zapnu nějakou online hru a sliším ty malé zmetky vyřvávat. Pokud to jde tak se většinou soustředím na to abych jich zbil nebo vystřílel co nejvíc. Děcka v mém týmu se snažím využívat jako štíty a nebo je občas rovnou zabiji sám, hodně ty spratky nesnáším. :D

33

Odpovědět

+DartanasTo zní zdravě. Kde se přihlásím?? :D

00

Odpovědět

Stěžuješ si, že to hrají děti, ale sám jsi to jaké dítě začal hrát a byli okolo tebe lidi 20 30+ :D Tak aspoň víš, jak se cítili. :)
Trochu mi to připomíná ty důchodce v tramvaji, co si nepamatují, že taky byli mladí. ;)

20

Odpovědět

+MikeJenže tehda to bylo jinak, hry tě nevodily za ručičku a ty jsi potřeboval pomoc právě od těch starších hráčů, kteří mě učili jak hrát, protože uměli anglicky a já ne. Ve hrách například jako unreal tournament 2004 jsis mohl i budovat jméno, protože to už tehdá byla celkem uzavřená komunita, a když jsi byl čůrák, tak se to s tebou vezlo. Pak ve hrách jako wow a guild wars jsem opravdu potřeboval pomoc, no a proto člověk musel být v guilde, kde mu lidi pomohli. Dneska mužes hrat online sam a bez pomoci

21

Odpovědět

Doporučoval bych dětem stát u pojistek a tři vteřiny před koncem sportovního utkání je vyhodit.

396

Odpovědět

Idealne aby jim pak dite v 16 reklo ze ceka/ nekomu udelalo dite. A chvili je v tom nechalo. Taky uzasna sranda.

92

Odpovědět

Jako hrac dokazu pchopit proc jsou tak nakrknuty kdyz me uprostred hry treba vypadne net taky nadavam. Ale zase na druhou stranu zasmal jsem se nektere ty rekace jsou fakt dobry asi nejlepsi je veta Tati jdi radsi varit:) Btw nekterym detickam z toho clipu by jsem tu televizi uz nezapnul. PS prodal a rek by jsem mu ches hrat tak si kup za svoje.

491