ZákladnaJob Hunters (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:278
Počet zobrazení:4 541

Dnes vám představíme nový komediální webseriál Job Hunters („Lovci práce“), jehož první řada byla natočena díky projektu Kickstarter. Děj seriálu je zasazen do blízké budoucnosti, kde nezaměstnanost dosáhla takové míry, že absolventi vysokých škol musí o pracovní nabídky bojovat v aréně. Na život a na smrt… Job Hunters se zaměřují na osudy skupiny čerstvých absolventů, kteří se setkávají na jedné ze základen korporace MAEWIN (Mandatory Arena Education Worldwide Initiative – volně Světová povinná vzdělávací arénová iniciativa; výslovnost stejná jako u „may win“ – můžete vyhrát).  Na těchto základnách jsou účastníci celého procesu nuceni společně bydlet a trávit čas mezi jednotlivými boji v aréně. Že vám to něco tak trochu připomíná? A už máte mezi naší sestavou nějakého oblíbence?

Přepis titulků

Jak bylo ustanoveno před 50 lety, všichni absolventi se budou hlásit u MAEWINu Světové povinné vzdělávací arénové iniciativy. Hlaste se u níže uvedeného střediska MAEWIN zítra ráno v 6:00. Překlad: SolamBee www.videacesky.cz EPIZODA 1: ZÁKLADNA Jen pojďte dál.

Tohle je společná kuchyně pro všechny obyvatele tohoto domu. Budou vám k dispozici chutné ingredience místní produkce, abyste v aréně mohli podat co nejlepší výkon. Pojďte za mnou. Zde je instruktážní místnost, kde se budete hlásit po boji v aréně. Setkání zde jsou plná cenných rad pro přežití, statistik a pracovních zařazení. Zaměstnavatelé chtějí vidět vaše schopnosti tak, jak je můžete prokázat pouze v aréně.

Pamatujte... Moc se omlouvám. Po celém domě fungují automatická bezpečnostní opatření, aby k boji nedocházelo v prostorách základny. A tohle je společenská místnost, kde mnoho rekrutů tráví své večery relaxací. Tento prostor budete sdílet s ostatními.

Mnoho z nich je v domě déle než vy. Jděte stranou! V porovnání s jinými základnami je ta vaše ve skvělém stavu! Otázky? - Lázně jsou na jiném podlaží nebo... - Tady lázně nemáme. Rád bych podle 89. oddílu příručky oficiálně požádal o přístup k lékařskému vybavení, jelikož bych byl rád zařazen jako lékař. Mrtvej.

Sakra, taky mrtvej. Znamenitě, děkujeme. - To existuje příručka?! - Přesně tak. A teď se, pokud už nemáte žádné otázky, můžete odebrat k ubytování ve vám přidělených pokojích. Ložnice jsou umístěny nahoře v jednotce C. Až do zítřejšího rána máte čas připravit se na své první utkání v aréně. Hodně štěstí!

A pamatujte si: mohli byste vyhrát! Postupujeme do budovy. Nepřijímám rozkazy! Dovolte mi vás přivítat v našem domě. Já jsem Tiffany, původně ze sesterstva Sigma z UCNU. Ráda vás všechny poznávám. Jak všichni víte, tohle je Avery! Bydlíme spolu, už jsem se dívala na rozpis! Avery, zpěvačka oceněná platinovou deskou, tady bude bydlet s námi!

Nebylo to tak před šesti lety? "Tanec na duhách" je nadčasový. Ráda potkávám fanoušky. Tak já se představím další, Devon Monroe. Budoucí doktor, že? Je to rodinná tradice, bude ze mě už 22. doktor Monroe. Paige Warrick, jsem z... Phil Smith.

Co se ostatních z domu týče, tohle je... Vulkán krve! Max. Už jsi viděl nováčky, Maxi? Je tu Devon, Paige, Phil a... Avery! Tamta Avery! Jsi tu dlouho? Jsem tu dost dlouho na to, abych věděl, že nemá cenu se seznamovat.

Bez urážky, ale pro mě jste všichni jen cvičné terče. Dobře... půjdu si vybalit. Ráda jsem vás všechny poznala. Taky jdu. Je blbost se přátelit, když tu zítra půlka z nás nebude. Co kdybyste se všichni zabydleli a já mezitím udělám horkou čokoládu? Já se vážně potřebuju učit. Vážně?! Nikdo z vás se nechce ani trochu seznámit? Pokud změníte názor, tak budu v kuchyni připravovat tu čokoládu. Kterou vlastnoručně vyrobím!

Pro vás! Takže ta čokoláda... budou v ní ty malé marshmallows? VÍTEJ, AVERY! TIFFANY Platí pořád ta čokoláda? Nic si od toho neslibujte, jsem tu jen kvůli čokoládě. A těm malým marshmallows, co plavou na jejím povrchu. Slíbila mi marshmallows.

Nebojte se, mám jich celý pytel. Díky, Tiffany. Ty marshmallows jsou na tom vážně nejlepší. Rozhodně, ještěže jsem přišla. Je mi z vás špatně. Nemůžu tyhle průmyslově vyráběné vedlejší produkty z koní ani vystát. Nic horšího už jíst nemůžete. Kdo nemá rád malé marshmallows?!

Kdo je další?

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten z Know Your Meme by si zasloužil vlastní tag

181

Odpovědět

Hunger Games trochu jinak, ale zaujalo mě to, takže koukat budu. PS: Fandím Maxovi :D to jeho: ,,Kdo nemá rád malé marshmallows?!" Zabil :D :D

180

Odpovědět

Hraje tam ten týpek z Poznej své memy nebo ne? :D (Jestli jste to už zmínili, omlouvám se)
Mimochodem na Pilotní díl dobrý

180

Odpovědět

To jako natočili víc než tohle ? Proč ?

187

Odpovědět

Ty Hunger Games jsou tam jasný hned od začátku, na druhou stranu proč ne? a myšlenka boje mezi absolventy je super nápad, mám takový pocit, že tady něco podobného taky nastane, vezmu-li v potaz, kolik lidí vyprodukují každý rok soukromé rádoby vysoké školy (netvrdím, že všechny jsou špatné, ale drtivá většina ano) ...

184

Odpovědět

Takze koli takejto blbosti prestali robit KNow your meme videjka, hmm.

1811

Odpovědět

Hunger battle royale :D. Zbraně dávají naprosto jasnej smysl - v Hunger games o ně bojovali (resp. je museli ukořistit) v BR je dostali přiděleny v "tajném balíku". Oblíbenec Paige a Know Your Meme motýlkovej Doktor :D.

183

Odpovědět

V čase 3:11 řekne "I dont take orders!" ("nepřijímám rozkazy") a pak ho střelí do hlavy
Proč by říkal "zatracený rohy"?
Jinak slušnej překlad

181

Odpovědět

ta uvaděčka na začátku mi silně přišla jak vzkradená z hunger Games tím přehráváním

184

Odpovědět

Taky mi přišla nějak povědomá, ale myslím, že jsem ještě neviděl Hunger Games :D

184

Odpovědět

Jak se píše v popisku: "Že vám to něco tak trochu připomíná?". Samozřejmě, že je to celé převzaté z Hunger Games.

180

Odpovědět

+SwamperMě to spíž připomíná normální kolej :D

181

Odpovědět

nechápem ako ma poraziť človek ktorý bojuje s kufríkom človeka so strelnou zbraňou

180

Odpovědět

Bow ties are cool, jak říká Doctor, takže mým oblíbencem je budoucí medik a Max (aspoň myslím, že se tak jmenuje) taky není špatný.

180

Odpovědět

souhlasím, u budoucího medika ze stejnýho důvodu

180

Odpovědět

Mám to stejně :). A to i co se důvodu týče :D

180

Odpovědět

Zezačátku to vypadalo, že by to moh bejt dobrej seriál, ale to s těma zbraněma fakt nechápu... taky mohli vysvětlit, jak ty arény vlastě fungujoum, kolik kol člověk musí vyhrát a podobě.

185

Odpovědět

Když se díl jmenuje základna, tak tam asi nebudou vysvětlovat pravidla arény. Počkejme si na to, určitě nás o to neochudí.. Jinak seriál vypadá hodně dobře..

181

Odpovědět

+hercesklovinaJasný, ale tyhle základy by snad měli vysvětlit hned na začátku... navíc oni už jsou v tej aréně, takže nějaký ty pravidla musej znát... to jim je pak budou vysvětlovat znova?

188

Odpovědět

+hercesklovinaA co takhle více časových linií? Ta bitva je nejspíš o dost později, než to seznamování, takže si myslím, že se to postupně bude rozkrývat, jen prostě nemůžou celý první díl zabít vysvětlováním pravidel... První díl má potenciální diváky spíš navnadit, takže musí něco předvést. Zatim dost nadějnej seriál, ale uvidíme po dalších dvou nebo třech epizodách.

180

Odpovědět

02:48 - Máte tam žádní otázky, místo žádné otázky. Video jinak supr, začíná se rýsovat dobrý seriál. :)

180

Odpovědět

Jedna z mála věcí ve které bych se mohl uplatnit po škole a je jen vymyšlená... proč mi tohle děláte... :-/

183

Odpovědět

NEEEEEEEEE, proč museli zabít zrovna mého oblíbence?

182

Odpovědět

Ty taky nemáš rád Marshmallow ? :D

181

Odpovědět

+EM4CZhmm, kdo nemá rád Marshmallow?!?!! copak s tím asi uděláme...

180
Další