Nervové zhrouceníJob Hunters (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:170
Počet zobrazení:3 782

Nováčci se začínají adaptovat na nové prostředí, ale přítomnost v aréně si na nich vybírá svou daň. Tiffany se proto rozhodne všem pozvednout náladu a uspořádat večírek. Pozn. "Sledovaný hrnec vařit nebude." - Jde o trochu nešťastný (ale vhledem ke kontextu bohužel nutný) překlad rozšířeného přísloví, které znamená, že pokud na něco čekáme a usilovně se na to soustředíme, nikdy se to nestane.

Přepis titulků

JOB HUNT VZNIKL K BOJI S PŘELIDNĚNÍM. OBYVATELÉ ZÁKLADNY OD 9 DO 5 BOJUJÍ V ARÉNĚ, ABY SE PŘEDVEDLI ZAMĚSTNAVATELŮM. NĚKTEŘÍ OBDRŽÍ PRACOVNÍ NABÍDKY... VĚTŠINA ZEMŘE. Minule jste viděli... Avery, zpěvačka oceněná platinovou deskou, tady bude bydlet s námi! Jsem tu jen kvůli pozornosti médií. Měla jsem tu být jen jeden den! Nikdo nebude riskovat život populární celebrity v aréně.

Fungují tu automatická bezpečnostní opatření, aby v prostorách základny nedocházelo k boji. Zabiju tě, ty... Jo... vážně neradi vidí zabíjení po pracovní době. Můžeme jít? Jsi dnes večer pozván na párty. Vezmi si na sebe něco pěkného a úsměv! S obrovskou láskou, Tiffany. Překlad: SolamBee www.videacesky.cz EPIZODA 3: NERVOVÉ ZHROUCENÍ - Musím odsud vypadnout.

- Vzpamatuj se. - Už to nevydržím. - Zvládneš to, zvládneš to. - Jenom si dávají na čas. - Mysli na to, co všechno umíš. Před koncertem žádné mléčné výrobky. Možná chtějí pomoct s výběrem těch nejlepších kandidátů. Sledovaný hrnec vařit nebude. Sledovaný hrnec vařit nebude.

Sledovaný hrnec vařit nebude. Tyhle hrnce nevaří, někdo je sleduje! Kdo vás sleduje? Jsi to ty, topinkovači? To ty sleduješ hrnce?! Slyší mě někdo? Chci jít domů! Další den v aréně už prostě nepřežiju. Prosím, můžu jít domů? S kým to mluvíš?

Cože? S nikým. - Počítáš večer s tou párty, viď? - Jasně, budu tam. - Kam jinam taky jít, co? - Výborně. Vážně netuším, na co čekáte, ale začínám si přát, abychom to trochu víc probrali. A bojím se! Prosím! Už o pozornost médií nestojím. Končím.

Řekni něco! Dej mi znamení! Dejte mi nějak vědět, že mě slyšíte! Další fotky? Nikdy jich není dost. Chci tenhle dům nafotit odspoda až nahoru. Tamhle najdeš všechno možné, jen dům ne. Ironie, jak nás zavřou tady nahoře s tímhle výhledem. Pro mě je to motivace. Něco, na co se můžu těšit až dostanu nabídku a odejdu odsud.

A cena útěchy, jestli se to nikdy nestane. Kdybych dostala pracovní nabídku, tak budu první z celé rodiny. Celá tvá rodina je...? Slyšels něco? Ano! Haló? Done? Done?! Celý den se tě snažím kontaktovat, ale nevěděla jsem, jestli topinkovač funguje, teda...

udělal topinky, ale nevěděla jsem, jestli posloucháš. Topinkovač? Zpomal trochu, Avery. Jsi to ty? Copak jsi chtěla, Duho? Potřebuju se odsud dostat! V aréně umírají lidi, Done! Vážně, vážně umírají. Kdy mě odsud dostanete? Píše se o mě hodně? Nedostávám ani dopisy od fanoušků! Co jsi tam, nepsali o tobě.

Poslyš, Duho, říkám ti to nerad, ale... ještě si tam nějakou dobu pobudeš. - Cože? - Ráno mi to oznámili. Sebrali ti status celebrity, Duho. Už se na tebe nevztahuje výjimka od MAEWINu a my ti rušíme kontrakt. Ani nevím, co říct, zlato. Avery, existuje spousta dalších pra... Myslím, že je mi jí líto nejvíc ze všech. Avery?

Protože její život byl do teď tak úžasně fantastický? Jo, nejspíš. Já vyrůstal s vědomím, že abych se stal doktorem, budu se muset osvědčit v aréně. Myslím, že je to tak lehčí. Už bychom asi měli jít na tu párty. Já bych radši zůstal tady. Je to proto, že mě nemají rádi? Kdo?

Nováčci. Paige, Devon... Avery. Nevím. Po tom všem, čím jsme si prošli, by trocha zábavy nikoho nezabila. Avery jsem neviděla celý večer a Paige a Devon vynakládají veškerý svůj volný čas na to, aby mě ignorovali. - Takže zbýváme jen ty a já.

- Jo. Alespoň někomu to není jedno. Kdyby nepřišel vůbec nikdo, tak bych se zhroutila. - Přišel...? - Na mou party. Jakou party? Aktivována bezpečnostní opatření. Vážně by ses měla uklidnit, Tiff. Odložte prosím veškeré zbraně. Zaznamenáno nepřátelství.

Pěkně si zdřímněte. Já ti to říkal. A bojím se! Prosím! Už o pozornost médií nestojím. Končím. Řekni něco! Dej mi znamení! Dejte mi nějak vědět, že mě slyšíte!

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nekdy to jde jindy ne .)

http://makememarvellous.com/?usr=joraell

187

Odpovědět

na youtube je už celá první série (6 dílů) a na kickstarteru se sbírají peníze na druhou http://www.youtube.com/watch?v=xmoN9Emjcz0 - info u videa

ps. pokud sledujete job hunters jenom na videačesky, tak si to video nepouštějtě. jsou tam spoilery

180

Odpovědět

Mně se to líbí. :)

191

Odpovědět

1:33 Epizoda 1 i když to má být Epizoda 3

181

Odpovědět

Ty dvě hysterky v aréně nepřežijou.

181