Pohled do zákulisí seriálu Job Hunters

Thumbnail play icon
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:2 853

Dnes si vám dovolujeme nabídnout jedno video ze zákulisí seriálu Job Hunter, v němž se vám tvůrci a především samotní herci pokusí trochu přiblížit hlavní postavy seriálu. Poznámky: jalapenos jsou pálivé papričky.

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz Lázně jsou na jiném podlaží nebo...? SEZNAMTE SE S JOB HUNTERY Jsem Kristina Horner a hraju postavu Avery. Ahoj, já jsem Joe Homes a hraju Maxe. Jmenuju se Meagan Naser a hraju Paige Warrick. Ahoj, já jsem Forest Gibson a hraju Devona Monroe. Já jsem Tara Theoharis a hraju Tiffany.

A já jsem Steve Minor a hraju Phila Smithe. JAK SE DOSTÁVÁTE DO POSTAVY? Řekli mi, že se na tu roli hodím, protože jsem kretén i normálně... Takže nemusím dělat nic jiného, než se ráno vzbudit a sníst pár jalapenos. To člověka naprudí, takže... Není to pro každého, ale mně to vyhovuje. Abych se vžil do postavy, snažím se oživit svoji trapnost ze svých mladších let.

Devon je tak trochu trapný a podivný nešika, takže musím myslet na to, jaký jsem byl jako teenager. A tuhle energii a trapnost se snažím propůjčit Devonovi. Je to k smíchu, ale Paige a já jsme v podstatě z 99 % stejné, takže vcítit se do postavy nedá moc práce. Alespoň pro mně ne. Projdu si scénář a přemýšlím o něm, ale jde spíš o to vcítit se do dané scény než do postavy, protože postavou jsem já sama.

Mám za sebou nějaké vystupování, takže přemýšlím o tomhle rozpoložení, ale snažím se jít do krajností. Přemýšlím o Keshe nebo Robin Sparkles z Jak jsem poznal vaši matku a podobné přihlouplé hvězdičky... něco takového se snažím vytvořit z Avery. Já čerpám z toho, jak jsem dělala vedoucí na táboře a roztleskávačku. Hodně tleskám, křičím, objímám lidi a říkám jim, že jsme nejlepší přátelé. A jakmile... jakmile si na sebe vezmu kostým, takhle se chovám a začnu tak mluvit, stane se ze mě Tiffany.

- A tohle je... - Vulkán krve! Max. Kromě osmihodinových herních maratonů... se hlavně snažím vcítit do Maxova pocitu ztráty. Je v domě už dlouho a viděl přijít a zase odejít strašně moc lidí. Pomáhá mi to vytvořit tu jeho obrannou fasádu typu "je mi to u pr....". Kdo nemá rád malé marshmallows?! JAKÉ JE NEOBLÍBENĚJŠÍ JÍDLO VAŠÍ POSTAVY?

Max nejradši jí pizzu. - Nanuky. - Nejspíš plněné jalapenos. Kdyby Tiffany měla nejoblíbenější jídlo, byly by to dortíky. Myslím, že Paige by chutnaly rýžové koule. Devonovo oblíbené jídlo je pěkný BLT, sendvič se slaninou, salátem a rajčetem a k tomu okurka a jako příloha ještě hranolky. JAKÝ ZVUK VAŠI POSTAVU NEJLÉPE CHARAKTERIZUJE?

Nebo: "Do toho!" Ale doprovázené padajícími třpytkami a duhami objevujícími se na obloze, nebo tak něčím. CO JE OBLÍBENOU ZBRANÍ VAŠÍ POSTAVY? Avery v aréně nejradši používá dynamit, granát, nebo tak něco. Myslím, že je to kvůli tomu, že má za sebou hodně koncertů a je zvyklá na speciální efekty a pyrotechniku. Hodit granát a utéct jí vyhovuje, protože tím udělá velkou show, ale taky se bojí a tady může rychle zmizet.

Max používá šestiraňák. Před tímhle natáčením jsem vystřelil z jediné zbraně. Jedinkrát. Takže jsem se na tom snažil trochu zapracovat. Zvykal jsem si na zbraň a učil jsem se ji tasit... aniž bych vypadal jako naprostý idiot, abych před kamerou vypadal jako někdo, kdo se zbraněmi umí zacházet. Philovou oblíbenou zbraní je katana.

Devon tam není, aby lidi zabíjel. Úmyslně. Takže jeho zbraní by asi byla injekční stříkačka, kterou nevidí jako zbraň, ale jako nástroj uzdravování. Tiffany používá šipky. Ne jen tak obyčejné šipky, jsou otrávené. Díky nim se nemusí k nikomu přibližovat a neumaže si ruce. Navíc při vysoké šipky hodně hrávala po barech se členy nejrůznějších bratrstev a sesterstev a je v nich vážně dobrá.

Paige používá sekyrku, což se mi moc líbí. Zoufalejší zbraň snad neexistuje. Jako kdyby si vybírali z hromady zbraní a ji napadlo: "Tohle by bolelo." A prostě s ní vyrazí do lesů. Je to tak... smutné, a tak násilné.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To, že se snaží, aby Avery byla jako Robin Sparkles mě dost překvapilo, ale taky pobavilo :D

180

Odpovědět

Škoda, že nejspíš nebude 2.sezóna. Poslední díl na YouTube mi připadal neuzavřený... /spoiler/ Ona nedýchá.... /spoiler/

180

Odpovědět

nejsou peníze?

180

Odpovědět

Druhá série byla ohlášená a momentálně se peníze shánějí.

180

Odpovědět

Bez svého ůčtu na VIDEAČESKY.CZ si už svůj život nedokážu představit... :)

184