Únikový manévrJob Hunters (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:174
Počet zobrazení:3 275

Naši hrdinové se dál těžce vyrovnávají se svou situací a svými osobními problémy. V aréně je navíc poslední dobou nebývalý klid a to se někomu opravdu nelíbí...

Přepis titulků

JOB HUNT VZNIKL K BOJI S PŘELIDNĚNÍM. OBYVATELÉ ZÁKLADNY OD 9 DO 5 BOJUJÍ V ARÉNĚ, ABY SE PŘEDVEDLI ZAMĚSTNAVATELŮM. NĚKTEŘÍ OBDRŽÍ PRACOVNÍ NABÍDKY... VĚTŠINA ZEMŘE. Minule jste viděli... Ty jsi ta zpěvačka, viď? Byla jsem, ale už to neplatí. Teď můžu být čím jen chci. 60. Doktor, co se může pochlubit 60 vraždami. Polepším se, strýčku Blaine, slibuju.

Jde tady o pověst celé rodiny. Něco s tím udělej, nebo umři, zatímco se o to budeš snažit! - O jakou práci stojíš nejvíc? - Jen se odsud chci dostat živá. Možná bychom si mohli vzájemně vypomoct. ZAŘÍZENO. A TEĎ K TVOJÍ ČÁSTI DOHODY... Vstupte. Ahoj. Včera po té prohlídce už jsme se neviděli... všechno v pořádku? Jo, jsem v naprostém pořádku.

Jako rybička... Na co máš ten zvon? Od rána je rozbitý záchod. Max slíbil, že to spraví, ale už je to dvě hodiny, tak to chci zkusit sám. Chceš mi pomoct? Spravit záchod? To zní... zajímavě. No jo, promiň, zvládnu to sám. Ne, počkej! Půjdu s tebou. Co by se mohlo stát?

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz EPIZODA 5: ÚNIKOVÝ MANÉVR Vážně?! Kde jsou všichni?! Je tu někdo? Nemůžete se schovávat věčně! Zatraceně! Už ani nestojím o to, abych byla popovou hvězdou, teď můžu být čímkoliv!

Mohla bych profesionálně boxovat nebo krotit želvy. To je správný přístup! Úplně tě vidím v ringu. Jasně. Přesně tak... tedy pokud nikdo nechce, abych byla dál popovou hvězdou. Tahle kapitola pro mě už totiž skončila. Jo. Taky bys mohla být zubařkou. Jasně, ale kdybych měla fanoušky, kteří by chtěli, abych zůstala popovou hvězdou... neměla bych se kvůli nim obětovat?

Jo, to by bylo jiné, ale teď máš skvělou šanci se posunout jinam. - Ty už mě nechceš za popovou hvězdu? - Ne, když můžeš dělat tolik jiných věcí. - Podle tebe nejsem dobrá hvězda, co? - Ne! Bylas nejlepší. - Byla jsem?! - Pořád bys mohla být... Jsi? Já... - Nevím, co bych ještě mohla říct. - Zapomeň na to. - Nechápu to, jen jsem... - Je to holka. Nikdy s ní nesmíš nesouhlasit, jen když chce, abys nesouhlasila a tím ukázala, že s ní souhlasíš.

- To nedává smysl. - Přesně tak, říkal jsem, že je to holka. To tě v sesterstvu nic nenaučili? Hotovo. Vážně, ovace ve stoje?! Nikdo mi nikdy neřekne ne, když tančím na duze. Tak mě vezmi za ruku a pojď se mnou do země zázraků.

Uvažovals někdy o jiné práci? Měl bych být instalatérem? - Ne, myslela jsem... - Nemůžu. Mám v rodině 22 doktorů, pamatuješ? Ale... no... Nechci znít nijak tvrdě, ale moc ti to nejde. - Instalatérství?

- Medicína. Ty to nechápeš. Jestli vezmu jakoukoliv jinou práci, tak mě má rodina vydědí. Tomu tlaku nemůžeš rozumět. Ty to máš lehký, nikdo z tvojí rodiny žádnou práci neměl. Protože všichni umřeli v aréně! Přesně tak. Vidíš, měla bys být vnímavější vůči problémům druhých lidí. Devone, na vlastní oči jsem viděla, jak jsi někomu dal injekci sirupu proti kašli!

Po aréně za tebou chodí banda profíků a jsem si skoro jistá, že se tě bojí! - Co máš vůbec za problém? - Tvá rodina na mě dost tlačí. Na tebe? Jo, na tebe. Zapomeň na to! - Až budu doktor, bude vám to líto. - Už teď je nám to líto. INJEKCE K POSÍLENÍ ZRAKU No, za pokus nic nedám.

- Necítím se nijak... - Hej, Devone! - Kdo jsi? - Jsem Cornelius, jednorožec z arény. - Našel jsi mě! - Vážně?! Ano. A proto si teď užijeme spoustu kouzelných dobrodružství! Tohle jsem ještě neviděl. Mně se to líbí. Ticho a klid... pěkně si dobíjím energii. Všichni se schovávají. Už přes týden jsem v aréně nikoho neviděl.

- Kromě toho sraba. - Viděls Paige? Dobrá práce. Paige ne. Jednou jsem si myslel, že ji vidím, ale byla to jen kupa hlíny. Taky si myslím, že Devon bere drogy. - Co tě k tomu vede? - Viděl jsem Devona brát drogy. Natřeš mi záda? To už nikdo nechce bojovat? Lidi si nejspíš začínají uvědomovat, že když se schovají, nikdo je nezabije. I bez toho je v domě dost potyček.

Mám zkušenosti s tím být popovou hvězdou, takže bych měla začít od něčeho, co je tomu blízko. Podívejme... Podiatr, poeta, papež... Byl by ze mě skvělý papež. Ne. Chci říct ano. - Měla bys být popovou hvězdou.

- Podle tebe bych byla špatný papež? Co? Říkám, co chceš, abych řekla. Pokud tedy nechceš opak... Co po mně chceš?! Vůbec to nedává smysl! Protože jsi začal o mojí rodině, což mi očividně vadí! Co jsi to za kamarádku?! Jak můžeš tohle říct po tom všem, čím jsem si prošla? Omlouvám se, nebo ne... záleží na tom, co chceš, abych řekla. Co jsem řekl?

Jak mám vědět, že jsi na svou rodinu citlivá jen proto, že jsou všichni mrtví? Já svou rodinu nesnáším. Kvůli nedostatku úmrtí při boji v aréně byla deaktivována bezpečnostní opatření uvnitř domu. Běžné zabezpečení bude opět spuštěno, jakmile naplníte průměrné kvóty MAEWINu. Mějte se pěkně. Moment, takže nám nic nebrání v boji? Nejspíš. Konečně!

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Největší chyba tohodle serialu je že neví jestli chce být važnej a nebo komedie....a taky že se podstatě za těch 5 dil podívame do "areny" jen malokrat...Neni to HATE...jen prostě nazor ;)

181

Odpovědět

Souhlasím ! :)

180

Odpovědět

Pro mě zatím nejlepší díl :D Max je skvělá postava

180

Odpovědět

Max! Ten zrádce! :D

183

Odpovědět

Ten konec byl dobrej :D Kolik dílů ještě zbývá?

180

Odpovědět

už jenom jeden..

182

Odpovědět

Tenhle díl se mi líbil asi nejvíc :D hlavně ten konec XD

180

Odpovědět

Moc hezký zvrat :twisted:

180