Palba do vlastníchJob Hunters (S01E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:163
Počet zobrazení:4 454

Dnes nás čeká poslední díl první série a pochopitelně navážeme přímo tam, kde jsme minule skončili - schyluje se k osudové bitvě přímo v domě...

Přepis titulků

JOB HUNT VZNIKL K BOJI S PŘELIDNĚNÍM. OBYVATELÉ ZÁKLADNY OD 9 DO 5 BOJUJÍ V ARÉNĚ, ABY SE PŘEDVEDLI ZAMĚSTNAVATELŮM. NĚKTEŘÍ OBDRŽÍ PRACOVNÍ NABÍDKY... VĚTŠINA ZEMŘE. V minulých dílech... Chci být hlasatelkou MAEWINu. - Ten hlas v aréně? - A občas i v domě! Možná bychom si mohli vzájemně vypomoct. Po celém domě fungují automatická bezpečnostní opatření, aby nedocházelo k boji v prostorách základny.

Zabiju tě, ty... Jsi můj! Kde jsou všichni?! Kvůli nedostatku úmrtí při boji v aréně byla deaktivována bezpečnostní opatření uvnitř domu. Konečně! To se zvrhlo vážně rychle.

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz EPIZODA 6: PALBA DO VLASTNÍCH Ahoj lidi. Měli byste to zkusit, je to vážně osvobozující. To jsou ninjové? Jo, to jsou Eddie, Takahashi a Cindy z jednotky G. Ahoj! Pomoz mi! Viděla jsem ho pomáhat a bez něj máš větší šanci. Děkuju za důvěru, Avery.

Takže... jaké máš symptomy? Někdo mě bodnul. Máte v rodině historii pobodání? Na, přitlač si to. Při mém duhovém turné nám jednou jeviště zkolabovalo přímo na jednoho poskoka. Než přijeli záchranáři, tak mu stačila gáza. - Udělal bych to samý. - Hej! Tohle mi vážně jde! Jdi si najít jiného pacienta.

Nebo Paige, už dlouho jsem ji neviděla. Fajn. Zabiješ Devona a jeho strejda tě dostane z arény a dohodí ti pohodovou práci, nezabiješ Devona a nejspíš tu umřeš, jako všichni z tvojí rodiny. Příslušníci tvojí rodiny umírají, Paige, tak to prostě je. Jen stojíš cestě nějaké budoucí prodavačce v obří korporaci. Tohle je příležitost, jak se odsud dostat! Je to jen nějaký kluk... Ne, není. Musím mu to říct.

Matt mrští nožem po Alexovi, což se ukáže... Matthew Ealy svým kuchyňským nožem útočí na Alexe Plutchevského, a zasahuje jeho lýtko. To zanechá stopu. Plutchevsý rychle reaguje, vytahuje nůž z rány a... á, to nebyl dobrý nápad. Ealy využívá šanci k použití druhého nože a tentokrát zasahuje přímo hrudník. Přitlač si to. Přitlač si to.

Přitlač si... á, ty jsi mrtvá. Tak to nic. Ne! Děkuju. Nemáš za co. To bylo... vážně milý. Je to tu nebezpečný, nejspíš by ses měla někde schovat.

Zvládneš to nahoru k pokojům? - Jo, myslím, že jo. - Fajn, budu tě krýt. Jsem rád, že jsi v pořádku. Boj se vyostřuje, ale stále nemáme jasného favorita. A perfektně provedený létající delfín od Huxtona. Huxton pokračuje kanadským skřipem ucha, za které si pobude na trestné lavici. Hlásím se z bitvy s Andrewem Albym původem z massachusettského Westchesteru.

Ten létající delfín se Huxtonovi opravdu povedl, jak na něj plánujete reagovat? Musíte do toho jít na 100 %. A to já dělám, jdu do toho na 110 %. Musíme se dostat na konec a k tomu je potřeba zasadit pár ran. Nechce to velké rány, ale rány menší, které v konečném důsledku povedou k vítězství. Huxtonův čas na trestné lavici vypršel, podívejme se na jeho strategii teď, když měl čas si ji promyslet. Paige?

Paige? Paige? Je tvoje? Ne? Dobře. Paige? Nech ho být! - Jsi v pořádku, Devone? - Paige! Proboha, zachránilas mi život!

Devone, musím ti něco říct. Neboj se... já vím. - Ty to víš?! - Jo. A cítím to stejně. Ne, to jsem... Vážně? A pro Masona nejspíš všechno končí. Nevím, kde vzala samurajský meč, ale rozhodně je teď ve výhodě.

Max má za posledních 30 sekund na kontě 10 úmrtí. Bude mít co dělat, aby tohle tempo s postupem času udržel. Co to děláš, Tiff? Dost mě to rozptyluje! Jen chci... Bitva v domě je u konce. Děkujeme vám za účast a přispění k naplnění kvót arény. Opět platí běžná bezpečnostní opatření.

Bitva v domě je u konce. Děkujeme vám za účast a přispění k naplnění kvót arény. Opět platí běžná bezpečnostní opatření. Bitva v domě je u konce. Děkujeme vám za účast a přispění k naplnění kvót arény. Opět platí běžná bezpečnostní opatření. Takže... - Všichni si odnášíme cennou lekci...

- Kde je Avery? - Je nahoře, řekl jsem jí, ať se schová. - Zajdu pro ni. Pomůžu ti. Avery? Avery? Avery? Neil nebude druhý! §§§ Jen to musíš zkusit rozchodit. Avery?

Nedýchá.

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

chujovina

192

Odpovědět

"Přátelská střelba" uff, to myslíte vážně?

180

Odpovědět

Uf, aspoň, že to Maxík dotáhl do konce :D. Chudák Avery z toho bude mít trauma :/

180

Odpovědět

Ja tu Avery nemel rad uz od zacatku a ted mi zabila moji oblibenkyni!! :D Ale jinak celkove je ten serial skvělej :))

191

Odpovědět

http://www.csfd.cz/film/336321-job-hunters/ Je libo hodnotit na csfd.cz? :-)

180

Odpovědět

Páni super díl! :) Jenom taky nechápu, že Avery neuspaly ty šipky. Nemůže to být tim, že Paegina zbraň je tam de facto nelegálně? Třeba mají nějáké záznamy zbraní na které pak reagují, nebo tak.

180

Odpovědět

Určitě něco takového s tou zbraní bude, ale spíše dům reaguje na lidi. Jako tep, hormony apod. a podle toho rozhoduje jestli chce někoho zabít.

180

Odpovědět

Skôr by som povedal, že preto, že spala, to na ňu nereagovalo. A keďže vystrelila odrazu, nestihlo by ju to uspať. Na druhú stranu, malo by ju to uspať následne. Ale možno už od nej systém uspávania neočkával žiadnu hrozbu, tak ju neuspal. A potom zahodila zbraň, takže na to nebol dôvod.

180

Odpovědět

+AzarchanielSpíš to tvůrci toho seriálu nedomysleli.
Kdyby mě ty šipky jen uspávaly, tak bych furt někoho zabíjel - kuchneš ho a až pak jsi uspán - to je docela dobrá oběť.

Když někoho stihne zabít, tak bych dal smrtelnou šipku. Zajímalo by mě, jak by reagovala Avery, kdyby seděla na té posteli, celá vyjukaná a pak si uvědomila, že následuje usmrcení. Pět sekund, kdy čeká na svou šipku.

181

Odpovědět

+Azarchanielto warkis: Takhle by to mohli dělat všichni a nevím, jestli by bylo nejvýhodnější být uspanej, kde by všichni ostatní mohli vykuchat Tebe :D

180

Odpovědět

Očividně ty senzory reagovaly na projevy agresivity, je to tam vidět dříve. Každopádně by v tomto případě měly vystřelit i na týpka, co se schovává za dveřmi a chystá se bodnout... což neudělaly, dokud skutečně nezaútočil.

180

Odpovědět

Díky za překlad! Možná jen, nebylo by lepší přeložit "Friendly fire" jako "Palba do vlastních"? Nevím, jestli může být někdy palba přátelská :) Jen taková drobnost ;)

180

Odpovědět

začátek nic moc, ale nakonec jsem si seriál oblíbila - a rozhodně chci 2. serii :)

180

Odpovědět

Už se nemůžu dočkat 2. série. :)

181

Odpovědět

taky bych rád 2. sérii, ale vypadá to že se na ni nepodaří vybrat dost peněz :(

181

Odpovědět

+nomeeshU druhé série by rádi zaplatili všem zúčastněným, takže mají za cíl vybrat 50.000 (na první vybrali cca 15.000 ryze na pokrytí nákladů) - k dnešnímu datu mají 35.000, takže uvidíme. :)
Pro potenciální dárce a zvědavce: http://www.kickstarter.com/projects/132781320/job-hunters-season-two-web-series

181

Odpovědět

+nomeeshNo to nevím, na Kickstateru to funguje takže nejvíc jde na začátku a pak ke konci, ale chybí jim ještě dost..moc nadějně to bohužel nevidím.

180

Odpovědět

Jen menší dotazy:
Jak to, že Avery neuspaly, když střelila?
Jak to, že je v tý budově tolik lidí ?
Proč to nějak neuzavřeli?:D
Za tu hromadu nepřesnostní 7/10 - Je to dobrej seriál, ale más svoje chyby.

183

Odpovědět

podle mě ji neuspali protože to byla nehoda nebo to bude ve 2. serii. a kté budově - třeba má víc křídel, podobně jako koleje nebo nemocnice

180

Odpovědět

+nikilerno, možná to bude tou pistolí... přece jen před odchodem z arény jim všechny zbraně vezmou, takže tahle musí být nějak upravená a senzory ji nezaznamenají... jen můj skromný názor ;)

180