Pravidla bojeJob Hunters (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:222
Počet zobrazení:4 977

V minulém díle jsme si alespoň trošku představili osazenstvo jedné ze základen MAEWIN (Mandatory Arena Education Worldwide Initiative – volně Světová povinná vzdělávací arénová iniciativa). Seriál sleduje, jak se skupina nováčků vyrovnává se společným bydlením, bojem v aréně, vlastními pocity... aby si totiž zajistili místo na pracovním trhu, musejí se v aréně utkávat na život a na smrt. A to vztahům na pracovišti ani vlastnímu psychickému rozpoložení jistě neprospívá. Hrají: Kristina Horner (Avery), Maegan Naser (Paige), Tara Theoharis (Tiffany), Forest Gibson (Devon), Joe Homes (Max) a Steve Minor (Phil)...

Přepis titulků

JOB HUNT VZNIKL K BOJI S PŘELIDNĚNÍM. OBYVATELÉ ZÁKLADNY OD 9 DO 5 BOJUJÍ V ARÉNĚ, ABY SE PŘEDVEDLI ZAMĚSTNAVATELŮM. NĚKTEŘÍ OBDRŽÍ PRACOVNÍ NABÍDKY... VĚTŠINA ZEMŘE. Minule jste viděli... Avery, zpěvačka oceněná platinovou deskou, tady bude bydlet s námi! Nebylo to tak před šesti lety? "Tanec na duhách" je nadčasový. Je to rodinná tradice, bude ze mě už 22.

doktor Monroe. Bez urážky, ale pro mě jste všichni jen cvičné terče. Je blbost přátelit se, když nás tu zítra polovina nebude. Kdo je další? Tak co teď? Nevím, možná si dnes připíšu ještě čtyři mrtvoly. Jen se neunáhlujme! Nemůžeme být přátelé?

Přátelé? V aréně přátelé neexistují. On umírá, lidi! Fajn, tak přátelé ne. Co takhle spojenci? Nebo prostě jen lidi, co se vzájemně nestřílejí? To je vtip? Já spojence nepotřebuju. Mám na kontě nejvíc mrtvol ze všech. Fajn, nepotřebuješ spojence. Tak nás zabij hned, ať to máme z krku.

Cože?! Ještě nás nezabil, takže to očividně nemá v úmyslu. No tak, je tu úplný... vulkán krve! Fajn... možná vás vážně nezabiju, jen se mi kliďte z cesty. No není to skvělé?! První den v aréně a už jsou z nás přátelé. Paige, vyfoť nás všechny spolu, tohle určitě přijde na obálky!

Je mrtvý. Zabil jsem ho. Nezabils ho ty, ale Max. Ne, zabil jsem ho já. Dal jsem mu léky na ředění krve, které nejspíš urychlily jeho vykrvácení. - Asi jsem ho špatně diagnostikoval. - Špatně diagnostikoval? Viděls, jak jsem ho střelil, Devone. Ano, laik by se soustředil na střelnou ránu v jeho hrudníku, mé vycvičené smysly nicméně detekovaly ztrátu rovnováhy a potíže s mluvením...

Myslel jsem, že má mrtvici. Nebo... to mohla být ta kulka! V jeho srdci! No jistě, po bitvě je každý generál, co? Boj v aréně je u konce. Odložte prosím veškeré zbraně. Opět platí bezpečnostní opatření. - Zaznamenáno nepřátelství. - Zabiju tě, ty... Jo...

vážně neradi vidí zabíjení po pracovní době. Můžeme jít? Přesuňte se prosím k přidělené přepravní stanici. Boj v aréně je u konce. Překlad: SolamBee www.videacesky.cz EPIZODA 2: PRAVIDLA BOJE Takže... bylo to zajímavé, být s vámi v aréně, ale balím to tu. Tos už dostala nabídku práce?

Ne, ty truhlo... udržíš tajemství? Jsem tu jen kvůli pozornosti médií. Ten první den v aréně určitě stačil na spoustu propagačních fotek, takže... se vsadím, že mě zítra dostanou ven. 3. DEN 4. DEN Dneska odsud zmizím! 6.

DEN Vzdělávací film od MAEWIN za 20 minut. Hlaste se v instruktážní místnosti. Alespoň změníš prostředí, co? Vítejte, lovci práce! MAEWIN těší, že jste se přidali k milionům, co bojovaly před vámi. Už jste jistě navštívili arénu a mohli zakusit vítězství. Jsme rádi, že jste se dostali tak daleko. MAEWIN, tedy Mandatory Arena Education Worldwide Initiative, je už celé generace způsobem života navrženým k nápravě situace na naší přelidněné planetě...

Neměl by dávat pozor? ...a dokazujete tak svou oddanost lidstvu. Nechceš si to poslechnout? Už jsem to viděl asi tisíckrát. Kvůli práci. A proč? Je příležitostí k oddělení nezaměstnatelných od dříčů. Jediným způsobem, jak zajistit budoucnost naší země, je vhodně umístit ty nejlepší kandidáty do každého oboru.

Proto musíte tvrdě bojovat a přesvědčit o svých kvalitách naše náboráře. MAEWIN vás pak umístí do pro vás ideálního zaměstnání. Staňte se pilotem, lékařem, bachařem či dentálním hygienistou. Plných 20 % účastníků našeho lovu práce přežilo a našlo svou novou kariéru. Ohromte nás a možná se dočkáte i pozice v korporaci MAEWIN. Hodně štěstí! A pamatujte si: mohli byste vyhrát! Na shledanou venku!

Jsi v pořádku, Avery? Ven se dostane dvacet procent! Dvacet procent! Je nás pět, to znamená, že to přežije jen jeden z nás. Jaká je šance, že to budu já?! Vsadili byste na mě? Osobně bych tipoval Maxe.

- Jo, Max. - Max je dobrá volba. Proto jsem se sem nehlásila, takhle to být nemělo! Sem přece nikdo nejde dobrovolně. Já jo, já šla. Mělo to přilákat publicitu, ale měla jsem tu zůstat jen jeden den! Tak moment, ono se tomu dá vyhnout?!

Jasně, existuje celý systém omluvenek a výjimek. Nikdo nebude riskovat život populární celebrity v aréně. Jsi slavný... jsi v bezpečí. A když jsi za zenitem, jdeš sem kvůli publicitě. Tak bacha, Avery není za zenitem! Jsem jedním z milionů fanoušků. Osobně už celé roky doufám v revival tour. Nikdo ti nikdy neřekne ne, když tančíš na duze.

Tak mě vezmi za ruku a problémy... Paráda, je po filmu. Takže... alespoň že vy, se na něj nebudete muset pořád dívat. Nebudeme? Proč? Protože nejspíš brzo umřete v aréně. Co? Jsi můj!

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Doktor a Max jsou dobré postavy. Ostatní už tolik ne.

180

Odpovědět

5 vteřina - myslím, že v češtině se spíš říká "od 9 k 5" od devíti k pěti, než od 9 do 5 :)

182

Odpovědět

to je časový údaj
od devíti do pěti (hodin) (standardní pracovní doba ve státech a jiných západních zemích)

180

Odpovědět

Nenačte se a nenačte... to dnes hackeři útočí na videačesky ? :-) (jindy nemám problém, to jsem tu jediná?)

180

Odpovědět

:( Doufal jsem, že to bude dobrej seriál, ale zatim nic moc... nějak to celý neni pořádně domyšlený, snad se to časem napraví, ale zatim tam jsou dost závažný chyby. Viz. otázka od "nodiron", nebo spousta dalších nevysvětlených věcí.

182

Odpovědět

Zdravím všechny...nevím kam jinam napsat žádost o titulky na dokument o Terry Pratchettovi living with alzheimer než na videa česky..mám rád tohoto spisovatele a nikde jsem k tomuto dokumentu nemohl najít titulky..mockrát děkuji i kdyby jen za odpověď..

182

Odpovědět

Titulky k tomu už existují: http://www.youtube.com/watch?v=slZnfC-V1SY

180

Odpovědět

+misa02Popletl jsem si dokumenty. Promiň

180

Odpovědět

Ak bol max v aréne aspoň tisíckrát....
....
Prečo ešte nedostal job?

180

Odpovědět

no v tom bude asi nějakej zádrhel, kterej se dozvíme v následujících dílech (bych tak řekla) :D

180

Odpovědět

Tak předně to myslel určitě jako nadsázku a tisíckrát tam opravdu nebyl a navíc si osobně myslím už od začátku, že ve skutečnosti v té aréně pracuje a eliminuje konkrétní lidi podle nějakých kritérií

181

Odpovědět

nn ja si myslim ze to je sociopat co rad zabiji lidi a v pripade tech co s nim zrovna jedli tu cokoladu v 1.dile udelal vyjimecne vyjimku... aby hned neprisel o zabavu.

181

Odpovědět

Souhlasím s Ronnym. Taky si myslí, že tam Max pracuje. Ať už pro eliminaci, tak třeba pro reklamu nebo tak něco. Spíš mě děsí ta holka, která tam s ním je. Sice se tváří jako nevinná holčička, ale očividně je tam dlouho (skoro jako Max), takže úplně tak nevinná asi nebude. Klidně bych ji tipla na většího zabijáka bez citu, než by měl být Max.

183

Odpovědět

Ten doktor- "Asi jsem ho zabil"....ten to zabil :D
PS: Maegan Naser (Paige) má zajímavé jméno :D

180

Odpovědět

Muselo být vážně těžké, sehnat partu takhle nesympatických lidí :-D

1812