Taktické hodnoceníJob Hunters (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:140
Počet zobrazení:3 378

V dnešním díle čeká veškeré obyvatele základny povinná lékařská prohlídka a celkové hodnocení. Určitě se dozvíme nějaké zajímavé věci...

Přepis titulků

JOB HUNT VZNIKL K BOJI S PŘELIDNĚNÍM. OBYVATELÉ ZÁKLADNY OD 9 DO 5 BOJUJÍ V ARÉNĚ, ABY SE PŘEDVEDLI ZAMĚSTNAVATELŮM. NĚKTEŘÍ OBDRŽÍ PRACOVNÍ NABÍDKY... VĚTŠINA ZEMŘE. Minule jste viděli... Je to rodinná tradice, bude ze mě už 22. doktor Monroe. Dá se tomu vyhnout?! Jasně, existuje celý systém omluvenek a výjimek. Sebrali ti status celebrity, Duho.

Už se na tebe nevztahuje výjimka od MAEWINu a my ti rušíme kontrakt. Kdybych dostala pracovní nabídku, tak budu první z celé rodiny. Zaznamenáno nepřátelství. Pěkně si zdřímněte. Dobré ráno, ospalče. Promiň, nechtěla jsem tě vzbudit. Oni mě uspali?! Jo, Max tě sem musel donést. Co to mixuješ?

No, když už nejsem popová hvězda, můžu být něco úplně jiného... třeba odbornice na výživu. Proto zkouším vyrábět ovocné nápoje. Jsou zdravé pro tělo a vyrobené z na 100 % zdravého ovoce. Na, jeden jsem ti udělala. Co to máš na sobě? Za 15 minut máme zdravotní prohlídku. Přišlo to dnes ráno.

Tak co myslíš? Je to z bláta? Došlo nám ovoce. Překlad: SolamBee www.videacesky.cz EPIZODA 4: TAKTICKÉ HODNOCENÍ Dobré ráno. Jmenuji se doktor Monroe a budu hodnotit váš dosavadní výkon a vaše současné kvalifikace.

- Pamatujte, že... - Monroe? To je tvůj táta? Strýček. Můj nejmíň oblíbený strýček. Oceňujeme vaši spolupráci. Měl by se vám trochu zvýšit tep... za chvíli si vás začnu volat. - Hele, ty tady znáš všechny... - Jo. - Kdo je to? To je Fahad. Devon?

Co? Ne, já... Budu si vás volat po jednom. Taro... Tori... - Tiffany, pane. - Jistě, Tiffany. Začneme od tebe. Paige, zírat přes celou místnost je nevychované, pojďme zírat zblízka. - Ahoj, kolik toho zvedáš?

- 75. Pěkná čelenka. Díky, upletla mi ji babička. Aha... děláš si ze mě srandu. Ne! Ne, je to vážně dobrá čelenka proti potu, nemáš díky ní pot v očích... Nesnáším... zpocené oči. Díky. Ty jsi ta zpěvačka, viď? Byla jsem, ale už to neplatí.

Teď můžu být čím jen chci. Nejspíš budu pilotovat raketoplán nebo tak něco... uvidíme. Jsem jako nová! Avery, jsi na řadě. Neměl bys tolik zvedat sám, Fahad ti určitě pomůže. Automatické zaměřování nefungovalo, takže jsem si musela pomáhat druhou rukou, aniž by se lekl a uletěl. Naštěstí mu ale ten hluk nevadil. Slon.

Síťka na vlasy. Jsem prezidentkou Jupiteru. Pomůžeš mi dělat sedy-lehy? Devone, bude ti vadit, když tě tu nechám zírat na perfektní stehna té prsatky? Buď v klidu a snaž se myslet na něco jiného. Kdybys mohla dostat jakoukoliv práci, co by to bylo? O tom se neodvažuju ani snít, jen se odsud chci dostat živá. Kdyby mi někdo nabídl práci specialisty na kanalizaci, tak to beru.

Já tě vidím jako fotografku, třeba jak fotíš filmové hvězdy. A co ty? Ty už jsi tu dlouho, co bys jednou chtěla dělat? - Budeš si myslet, že je to hloupost. - Je to horší než specialista přes kanály? Chtěla bych... dělat hlasatelku pro MAEWIN. - Ten hlas v aréně? - A občas i v domě! Myslím, že by to bylo skvělé... ohlašovat uzavření arény a další důležité zprávy. Práce snů. Doufám, že se ti to splní.

Byla bys skvělá. Ale z medicínského hlediska neexistuje žádný důvod, proč bych nemohla být sumo zápasnicí? Devone, jsi na řadě. Tvůj mozek nevykazuje žádné známky nádoru, lézí ani zvýšeného nitrolebečního tlaku. Není tedy možné tvrdit, že by tvůj fyzický status byl podprůměrný. Eliminací tudíž dospíváme k tomu, že příčinou tvého výkonu je jen tvá vlastní neschopnost!

- Já se snažím, strýčku Blaine. - Snažíš?! Momentálně máš na kontě víc než 60 mrtvol. 60! Doktor, co se může pochlubit 60 vraždami. Nikdo z celé Monroeovic rodiny nebyl v aréně víc než týden, než dostal pracovní nabídku. Trénoval jsi na to od svých 10 let. Co by asi řekl tvůj otec?

Většina byla skoro mrtvá už když jsem je našel. A asi za tucet z nich nemůžu já, ale infikovaná pila na kosti. Šest z nich umřelo už proto, žes použil pilu na kosti! Amputace není lék, který bych často předepisoval při úrazech hlavy. Nemůžu říct, že by mě to překvapilo, spíš mě šokuje, žes tak dlouho vydržel naživu. A každým dnem pošpiňuješ jméno Monroe víc a víc. Polepším se, strýčku Blaine, slibuju.

Monroeovic rodina se skládá výhradně z vysoce respektovaných a vzdělaných doktorů. A dvou právníků. Jde tady o pověst celé rodiny. Něco s tím udělej, nebo umři, zatímco se o to budeš snažit! A to brzo! Můžeš jít. - Přejte mi štěstí.

- Hodně štěstí! Doktore? Tak se na to podíváme... Paige Warrick? Ano. Zatím máš působivé výsledky. Tvá rodinná historie už je... působivá méně. Ano, pane. Víš, Paige... možná bychom si mohli vzájemně vypomoct.

Ne, abys umřel. Co to vůbec hraju? Prostě jen pořád odpaluj rakety, hned jsem zpátky. - Rád tě vidím, Maxi. - Ahoj, doktore. Proč tady jsi, Maxwelli? Nasbíral jsem potřebný počet preventivních prohlídek, abych měl nárok na apendektomii zdarma. Hotovo?

Jsi naprosto zdravý, můžeš jít. Ale no tak! Přeběhnuls a přidal ses k armádě nepřátelského diktátora?! Měl vážně dobré argumenty, hlavně co se občanských povinností týče. A recyklování. Na mě se nedívej, já jim říkala, že jeho energetická politika není dlouhodobě udržitelná.

Je to střílečka! Máš střílet lidi! CHCI POHODOVOU PRÁCI, KDE BYCH MĚLA HODNĚ VOLNÉHO ČASU. ZAŘÍZENO. A TEĎ K TVOJÍ ČÁSTI DOHODY...

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Větší emoce u mě dokáže vyvolat i Hunger Games. Podle mě škoda seriálu, dobrej potenciál, ale nevyužitej. Je to hrozně předvídatelný a jak už tady někdo psal- Museli se hodně snažit, aby vybrali tak nesympatický hlavní postavy

1816

Odpovědět

Hledám nějaku mladu zkušeno holčinu.Věk cca 13-14 která by zašla na kavičku.Popřípadě i na skleničku ke mě domu.Mám i tvrdší drogy kdibi byla holka labužník.Doufám že chápeš o čem mluvím číčo.A jestli nemáš breberky nebo jini fujtably v kachničce tak mi napíš na email zlosyn11@seznam.cz a určitě se nějak domluvíme.

baj d wej : serial je s****a...

1839

Odpovědět

Tvůj inzerát je zlváštní. Sice na to doučování češtiny sháníš slečny o pět až šest let starší, které už nejspíš opravdu tebou zatím nepochopené učivo zvládly, ale neuvádíš cenovou relaci. To nikoho neseženeš.

Ale jinak, musí to být hezký pocit, dosáhnout dnes něčeho tak oduševnělého jako je tento výlev citů...

190

Odpovědět

+JAno doučovaní je dnes opravdu dráhe a nevěděl jsem kam jinam se obratít než na židovečesky.cz

1815

Odpovědět

Další k***t, u kterého by jeho rodiče udělali lépe, kdyby ho jako děcko utopili ve vaně...

181

Odpovědět

Neměl by na něho někdo zavolat poldy?

180

Odpovědět

+HarrocZavřít ho za stupidní humor mi připadá trochu přísný ;)

181

Odpovědět

+HarrocNo jo, ale představ si, že něco takového chodí mezi zdravýma, občas i myslícíma lidma. Úplně volně. Jedinou naději máme snad v tom, že to rodiče ještě moc samotné nepouští, ale kdo ví.

180

Odpovědět

Jé, zlosyn ^^

180

Odpovědět

"Ty ses přidal k nepřátelskému diktátorovi?" "Měl dobré argumenty" :D
Těším se na další díl :D

180

Odpovědět

začíná to být konečně zajímavý :)

180

Odpovědět

Dobrej seriál, až na ty nepromyšlený věci. Doktor zabil už 60 lidí, na začátku je, že bojuje 5-9 lidí a přitom sou všichni furt živí...

188

Odpovědět

Když trénuje od svých 10 let tak to možná počítal i před arénou.

180

Odpovědět

Nikde není, že by jich tam bylo 5-9, naopak, několikrát je jasně řečeno, že proti sobě bojují všichni obyvatelé dané základny. Tahle "parta" jsou jen obyvatelé jednoho bloku (jednotka C), proto spolu tráví víc času a rozhodli se vzájemně se nepozabíjet.

190

Odpovědět

Je to psycho, možná ho naberou jako profesionálního zabijáka :D. Bylo by zajímavé, kdyby tam měl Max 0 zabití (přitom ve hrách zabíjí furt).

181

Odpovědět

+KolikokoliNo vzhledem k tomu s jakým klidem oddělal (no dobře střelil, dorazil ho doktor :D ) toho co neměl rád marshmallows, hned na konci prvního dílu, tak bych na to netipoval.

180

Odpovědět

Páni, začíná se to zajímavě rozvíjet :) Skvělej seriál... Dost na zamyšlení

181