John Mulaney: Nicnedělání

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:680
Počet zobrazení:7 320
Dnes jsem si pro vás připravil krátký úryvek ze stand-up vystoupení komika Johna Mulaneyho, kterého si tu představíme vůbec poprvé. Dozvíte se, jak lehké je nic nedělat a proč pouští učitelé na hodinách videa.

Přepis titulků

Díky, že jste přišli na mé vystoupení. Moc si vážím toho, že jste sem přišli, protože jste nemuseli. A je hodně lehké někam nepřijít. Je mnohem lehčí něco nedělat než to udělat, takže to, že jste něco udělali, je naprosto pozoruhodné. Percentuálně je o 100 % snazší něco neudělat než to udělat. A navíc je mnohem zábavnější něco neudělat. Obzvlášť když jste to udělat měli.

Co se týče instantní úlevy, je rušení plánů jako heroin. Vážně úžasný pocit. Okamžitá radost. U dětí je to jinak. Ty chtějí pořád něco dělat, jinak se naštvou a začnou: "My jsme celý den nic nedělali!" Když se zeptáte nějakého dospěláka, co dělal o víkendu a on řekne, že nic, vykouzlí mu to na tváři úsměv. "Co jsi o víkendu dělal?"

"Já..." "Nic jsem nedělal. Flákal jsem se." "Dělali jsme něco? Ne, myslím, že ne." Lidé hlavně nesnáší pracovní povinnosti, jak jsem nedávno zjistil. Mám kamarádku Megan, která dělá učitelku na základce. Jednou jsem si s ní večer vyrazil a ona chlastala jak doga. Tak říkám: "Nemáš náhodou zítra vyučovat?" A ona na to: "Ááále, tak jim pustím video." "Tak proto pouští učitelé žákům videa?"

A ona na to: "Jo! Mně se do školy nechce." "Těm dětem asi taky ne." A ona na to: "Fajn!" Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pouštění videí v hodinách bylo vždycky výhodné pro obě strany. :)

310

Odpovědět

Jeho výstupy se moc příjemně poslouchají.

242

Odpovědět

Snaha o inteligentní humor, ale neuvěřil jsem mu to... NO nebylo to špatnýýý

186

Odpovědět

protože stand-upy a rozhovory nad 2 minuty jsou už moc mainstream :/

211

Odpovědět

tak tohle muzu:)

191

Odpovědět

konečně po nějaké době zase stand-up ;)

190

Odpovědět

Neboj, mám v plánu přeložit pár dalších věcí a zvažujeme i pravidelné stand-up okénko. :-)

220

Odpovědět

Parádní :D není to sice jako Ricky, kdy dostávám záchvaty, ale úsměv sem měl na tváři celou dobu, rozhodně ho přidávejte častěj pokud možno :D

193

Odpovědět

Poradí mi někdo jak si změnit tu ikonu profilu na obrázek? Nemůžu to najít.

1813

Odpovědět


Odpovědět

+BugHer0No jo, díky :)

195