John Mulaney: Realitní makléři

Thumbnail play icon
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:137
Počet zobrazení:6 014

Americký herec, scenárista, producent a stand-up komik John Mulaney se v tomto krátkém úryvku z vystoupení rozpovídá o realitních makléřích a strastech, které souvisí s vybíráním vhodného domu.

Přepis titulků

Jsem rád, že mám vlastní dům, ale stejně tak mě baví shánění domu. Zbožňuju realitní makléře. Jsou to hrdinové. Opravdu. Sleduje tu někdo HGTV? Realitní makléři se musí potýkat s nejhloupějšími lidmi na světě, kteří se chystají učinit to nejhloupější rozhodnutí v jejich životě. V každé epizodě pořadu o realitách uslyšíte: "Craig a Stacia shánějí dvoupatrový rodinný domek, ze kterého to bude mít Craig kousek do práce, ale Stacia chce zároveň bydlet poblíž pláže, která je od Craigova zaměstnání na míle daleko.

Mají tři děti a dalších devět na cestě a jejich rozpočet činí 7 dolarů. Uvidíme, jak si s tím Lori Jo poradí. Sledujete další díl pořadu Na plážovou vilu zapomeň. Naše realitní agentka byla skvělá.

Hrozně mě bavila. Připomínala mi mou vlastní mámu. Realitní makléřky totiž vypadají jako vaše matky. Vždycky nosí elegantní kostýmky. Jsou takové laškovné. A moc rády vás vidí! Než jsme vešli do domu, měli jsme vždycky poradu. "Něco si k tomu řekneme." Stáli jsme metr od dveří.

"Takže ten dům nemá záchod." "Vím, že jste ho měli v požadavcích." "Ale věřím, že něco vymyslíme. Pojďme." Naše realitní makléřka pak jednala s makléřem onoho domu. Obvykle to byl chlap rozvalenej v křesle. A vždycky se vzájemně nesnášeli. "Ahoj, Tony." "Ahoj, Kim!" Bože můj, to se vám rozpadla kapela nebo co? Naše makléřka nám přála dítě víc než kdokoliv jiný.

Víc než naše vlastní rodina. Neustále nás pobízela. Při vstupu do každého pokoje spustila: "Tohle by mohla být pracovna... nebo dětský pokojík." "Ne, my opravdu ještě nevíme, jestli budeme chtít..." "Já vím. Vím, že ještě nevíte, jestli chcete děti, ale jeden nikdy neví. Někdy nevíte, co bude, ale pak se najednou něco stane." "Jo, o tom život tak trochu je."

"Dobrá, nevadí. Chápu." "Tohle je popelnice... nebo dětský pokojík." Pak nás vzala na dvorek a vyhrkla: "To není nic pro vás." "Neříkejte." "Je to tu samý beton. Vy byste potřebovali trávník. Kdybyste si pořídili nějaké ty mrňousky... aby si měli kde hrát."

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdyby to nebylo takhle hloupě useknuté, tak by to bylo lepší. :)

90

Odpovědět

Máš pravdu, našel jsem ještě trochu kratší verzi, tak jsem to vyměnil. ;-)

124

Odpovědět

+BugHer0No jo, ale takhle to ztrácí pointu a hlavně ten "stěr"... Asi holt budeš muset přeložit celou show... ;)

70