Jon Lajoie - Bejval jsem jenom škvrně

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:715
Počet zobrazení:7 634

Jon Lajoie začal být po delší odmlce na YouTube opět aktivní a na začátek svého návratu si pro vás připravil tuhle povedenou rapovou vypalovačku, ve které vám všem vysvětlí, jak těžký měl život. A ne, vůbec netušíte, jaké to je být malé dítě!

Přepis titulků

Vy zmrdi mi chcete tvrdit, že jste začínali jako úplný nuly? Od ničeho? Víte o tom hovno! Já to měl v životě tisíckrát těžší. Radši si to zapište za uši, zmrdi. Můžem? Bejval jsem jenom škvrně, malinkatý škvrně. A podívejte teď, podívejte teď. Bejval jsem jenom škvrně, malinkatý škvrně.

A podívejte teď, podívejte teď. Když se na mě někdo podívá, hned mu dojde, že jsem dospělák. 186 cenťáků, vousy a v ruce kafíčko. Všichni se ptaj: "Jak je?" když mě potkaj na ulici, protože věděj, že jsem dospělej a už umím mluvit. Ale kdysi dávno jsem to neuměl, byl jsem malý pívo. Netušil jsem, co je to řeč, bylo to na palici. Neuměl jsem chodit, moje nožky byly slabý.

A dívejte teď, jak tu žvaním a stojím při tom na dvou. Pevnou stravu si můžu dát, kdy se mi jen zachce. Celer, brokolice, špagety, sýr nebo croissant. Ale když jsem byl novorozeně, všechno bylo jinak. Můj žaludek snes leda tak mateřský mlíko. Neměl jsem totiž zuby, zmrde, bez nich se žvejká těžko. Čum, jak si teď v klidu koušu do čerstvýho ovoce. Ať jdou do prdele všichni blbci, co melou sračky a říkaj, že jsem se takhle velkej už narodil.

To, že mě vidíte sedět na míse, ještě neznamená, že nevím, jaký to je nasrat si do plíny. Bejval jsem jenom škvrně, malinkatý škvrně. A podívejte teď, podívejte teď. Bejval jsem jenom škvrně, malinkatý škvrně. A podívejte teď, podívejte teď. Každej den jezdím do práce vydělávat chechtáky.

Můžu si to dovolit, protože zvládám řízení. Časem jsem se to naučil, ale řeknu vám, že tehdy to bylo na můj mozek velikosti vlašáku fakt moc. Automobilová doprava pro mě byla španělská vesnice. Ani jsem netušil, že můžu někam odjet. Seděl jsem si v sedačce a na všechno jsem sral. Ale když jsem začal bulet, měl jsem hned prso v hubě. Ušel jsem dlouhou cestu, dneska mám svý vlastní fáro.

Jako malej jsem netušil, že to dotáhnu tak daleko. Představit si budoucnost pro mě bylo nemyslitelný. Nedostatek základních vědomostí dokáže bejt fakt na pytel. Ale to, že jsem se narodil jako děcko, mě nezastavilo. Nějak jsem se s tím srovnal a mý tělo časem rostlo. Díky životním zkušenostem a vzdělání se mi mozek vyvinul! Čumte, teď je ze mě chlap, nic není jako dřív. Bejval jsem jenom škvrně, malinkatý škvrně.

A podívejte teď, podívejte teď. Bejval jsem jenom škvrně, malinkatý škvrně. A podívejte teď, podívejte teď. Bejt malý děcko není sranda, ale díky tomu jsem teď, jakej jsem. Pokud jste nikdy malý nebyli, tak to stejně nepochopíte. Zní to šíleně, ale ještě předtím jsem byl rozpůlenej. Měl jsem mámu, ale má druhá půlka byla v tátovejch koulích. Je to tak, šmejde, kdysi jsem byl mikroskopickej.

Tatík mě musel nejdřív stříknout do máminy dělohy. O devět měsíců pozdějc už jsem cucal mámino prso a po dalších třiceti letech jsem nahrál tenhle zasranej hit. Bejval jsem jenom škvrně, malinkatý škvrně. A podívejte teď, podívejte teď. Bejval jsem jenom škvrně, malinkatý škvrně. A podívejte teď, podívejte teď. Bejval jsem jenom škvrně, malinkatý škvrně.

A podívejte teď, podívejte teď. Bejval jsem jenom škvrně, malinkatý škvrně. A podívejte teď, podívejte teď. No jo... Vydělávám prachy. Když jsem byl prcek, ani jsem nevěděl, co to prachy jsou. Neměl jsem tucha, že je můžete vyměnit za zboží a služby. Vlastně jsem vůbec nevěděl, co to zboží a služby vlastně je.

A jaks to měl ty, MC Vagíno? Když jsem byl malej, vůbec jsem netušil, že nákup hromady zbraní je to nejlepší, co můžeš pro svý bezpečí udělat. Když jsem byl dítě, byl jsem blbej jak tágo. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ze začátku se mi to zdálo celkem dobrý, ale jak jsem si to pustil po 2. a teď už tak po 37. tak ten refrén je hrozně návykovej. Jdu to poslechnout ještě raz.

264

Odpovědět

Proč zrovna u tohoto videa máte napsáno: VIDEO NENÍ VHODNÉ PRO OSOBY MLADŠÍ 18 LET! a když sjedu trochu níž a narazím na Jimmyho Carra tak tam podobný nápis nenaleznu.

191

Odpovědět

Ono to upozornění ani nemusí být. Těžko tu někdo uhlídá kdo se na to dívá, to už záleží spíš na rodičích co svým dětem pustí.

196

Odpovědět

Tak to Michael Jackson is dead by ma strašne zaujmalo o čom tam rapuje:)

180

Odpovědět

Kto dal menej ako desať nevie ake je to byť: Tiny little baby ,Tiny lttle baby, yeah motherfuckers. Dakujem za preklad. Ste super.

199

Odpovědět

Výborná práce, ale stejně mě to přivádí k myšlence proč když byla tak dlouhá pauza, tak zde nebyla přeložena některá jeho starší videa, která by si to nezpochybnitelně zasloužila ?

181

Odpovědět

Určitě se ještě něco objeví, ale mezitím jsem překládal jiné věci. Ninjer chystá Super Famous, ale většina dalších věcí (čest výjimkám) mi přijde trochu slabší a třeba Michael Jackson is dead je už trochu "out". ;-)

184

Odpovědět

+BugHer0Very Super Famous jsem měl jednoznačně na mysli - to mě strašně rozesmálo a je skvělé, že se to tu objeví. Osobně si myslím, že třeba i takové povídací video - Mysteries of the Universe taky snese přísnější měřítko a stálo by za překlad, ale třeba se mýlím, protože LaJoie mám obecně rád.

180

Odpovědět

napad pekny, ale ze bych ho zrovna musel poslouchat 4 minuty a z toho 2 minuty refren to zas ne, 8*

187

Odpovědět

Pokud vám to připadá trapné a ubohé, tak je to právě to, čeho chtěl docílit a proto 10/10. Těch sračky tlachajících magorů už je až moc.

184

Odpovědět

trapnych a ubohych lidi je.. ja radsi ty vtipne a inteligentni(tim nijak neurazim/nezpochybnuji jeho nebo tvoji inteligenci)

185

Odpovědět

MC Vagina is BACK!!! OLD PEOPLE BURNING OLD PEOPLE BURNING!

201

Odpovědět

Put your hands up :D

200

Odpovědět

Podle mě je to jeden ze slabších kousků... Má lepší (f**k everything) i když musím uznat že některé části byli vtipné. :D

196

Odpovědět

Tak ze by me dvakrat oslovila vtipnost textu at uz anglickeho nebo ceskeho prekladu, to ani ne. Na druhou stranu jako parodie na tvrdacky skladby nektery "raperu" to neni vubec zly. A ke vsemu ma ten typek sakra pravdu, kam sme to kazdy dotahli - chodit po dvou, ridit auto a vydelavat penize. A ja siblahove myslel ze sem vlastne nic moc nedokazal jeste... :D

183

Odpovědět

Včera jsem si všiml, že Jon vydal nový song a už tu je. Skvělá práce.

192

Odpovědět

Přesně, dost čučím

191

Odpovědět

refren je celkom chytlavy...:D..stale lepsie ako Riťmus....

194