Jon Lajoie - WTF partička

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 924
Počet zobrazení:20 430

Jako vánoční dárek vám přináším překlad jedné z nejlepších písní od Jona Lajoie. V průběhu roku si o ni několik desítek z vás psalo, a tak jsem její překlad konečně dotáhnul do konce a vy můžete vidět výsledek. Jon si v této písni utahuje z nesmyslnosti některých rapových songů a zároveň zvládl napsat velice vtipný text, do kterého zahrne mimo jiné i Smrtonosnou zbraň. Přeju bohatého Ježíška a užijte si video! Upozorňuji, že píseň je dost sprostá, takže rozhodně nic vhodného pro děti a mládež!

Přepis titulků

P Př Pře Přek Překl Překla Překlad Překlad: Překlad: B Překlad: Bu Překlad: Bug Překlad: BugH Překlad: BugHe Překlad: BugHer Překlad: BugHer0 Překlad: BugHer0 w Překlad: BugHer0 ww Překlad: BugHer0 www Překlad: BugHer0 www.v Překlad: BugHer0 www.vid Překlad: BugHer0 www.videa Překlad: BugHer0 www.videace Překlad: BugHer0 www.videacesk Překlad: BugHer0 www.videacesky.

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Ostatní rapujou srozumitelně. Já ne! První se k mikráku řítí MC Popleta. Při chcaní mi to ukáplo na pytel, tak tomu říkám Jack Black. Je to tak, rýmuju víc než Zach Braff, když si dává šlofíka. Napadám zmrdy, co nosej fialový bágly. Svačím nad držákama na ručníky a seru ti na song. Jo, ty jseš hustej, protože ti všichni rozuměj, ale když se dostanu k mikráku já, melu samý hovna.

A když dělám, že hraju na kytaru, používám k tomu zubní pastu. A pak říkám "karatistickej penál" a nahrávám si to. Já jsem MC Nejistej. Jak se vede? Fakt si nemyslím, že jsem dost dobrej na to, abych rapoval v tomhle songu, protože mám text na hovno. Všechny mý verše jsou trapný jako sáňky v létě. První část svý pasáže jsem sepisoval sedm měsíců a teď už mi došly slova, takže budu dělat, že jsem zraněnej.

Au! Asi jsem si vymknul kotník. Jeďte dál a dokončete ten song beze mě. Konečně je tady šéf MC Amnézie. Před pěti dny jsem se probral někde v příkopě. Netušil jsem, co jsem zač. Nepamatoval jsem si ani hovno. Evidentně jsem zažil něco traumatickýho. Měl jsem plno rýmů, ale teď si na ně nevzpomínám.

Úplně mi z toho jebe, protože si nic nepamatuju. Jak se kurva jmenuju? Vážně, nevíte někdo, jak se jmenuju? Já jsem MC Veřejný močení. Hej, hej! Klidně se vychčiju přímo na chodník. Kdykoliv, kdekoliv, prostě vytáhnu ptáka a vyprázdním svůj měchýř před očima vás všech. Ostatní MC's na to nemaj koule.

Jste jen malý děvky, co se bojej močit na veřejnosti. Běžíte na hajzl pokaždý, když potřebujete chcát. Na to vám seru. Já prostě vytáhnu ptáka! MC Únava, to jsem já. Pokaždý, když se dostanu k mikráku, okamžitě usnu. Já jsem chlap, co zpívá refrén. Ten rozděluje píseň. Má část je docela nudná.

Kéž bych mohl odejít domů. Ale platí mě za zpívání refrénu. A já potřebuju nutně prachy. Protože jsem momentálně nezaměstnaný. Zrovna jsem se nastěhoval zpátky k tátovi. Já jsem MC Nepozná ironii. Nakráčel jsem si to k buchtě a dal jsem jí pusu. Řekla: "Pojďme k tobě a já ti vykouřím ptáka."

A já řek: "Jasně, ty děvko. Dobrá ironie." Já jsem MC Odbíhám od tématu. Mý rýmy jsou nářezový jako Gandolfini. Je známej hlavně z Rodiny Sopránů, ale hraje i ve filmech. Třeba v Chyťte ho! a Nebezpečnejch pádech, který se mi moc nelíbily, protože nemusím Charlieho Sheena, i když ve Žhavejch výstřelech byl docela vtipnej, ale radši mám Leslieho Nielsena v Bláznivý střele.

Víte, kdo v tom filmu ještě hrál? O. J. Simpson. Což je docela divný vzhledem k tomu, co udělal pak. Počkat, o čem jsem to mluvil? Asi jsem odběhnul od tématu. Já jsem MC Smrtonosná zbraň 1, 2 a 3. Ty filmy miluju, ale čtyřka mě pěkně zklamala. Danny Glover, Mel Gibson a Joe Pesci. Proč museli točit čtvrtej díl? Vždyť měli perfektní trilogii. MC Smrtonosná zbraň 4, to jsem já.

Nesouhlasím s MC Smrtonosnou zbraní 1, 2 a 3. I když si taky myslím, že je to průlomová trilogie, čtyřka s Chrisem Rockem a Jetem Lim byla taky dobrá! Já jsem MC Často se posrávám. Většinou se mi to stává, když si to štráduju po ulici. Nebo když jsem zrovna s nějakou prvotřídní štětkou. A je to tady. Ještě že jsem si vzal záložní spoďáry. Já jsem MC s poslední slokou.

Měl bych teď shrnout všechno, co jste slyšeli. Ale řeknu vám, zmrdi, že na to fakt nemám čas. Takže na to seru a vraťte slovo refrénistovi. Já tu pořád zpívám refrén. Ještě že už bude konec. Zpívání refrénu mám už plný zuby. Je to kurevsky nudná práce. Seberu svejch čtyřicet babek.

Tolik za to dostanu. A půjdu se pořádně ztřískat. Vyhoním si a půjdu spát. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Počkat chvilku. Už si vzpomínám, co se stalo. Vy jste mě znásilnili. Jo.

- Jo - Jo. - Jo. Jo, znásilnili. Co? Tak to se nedivím, že jsem si to nepamatoval. Měl jsem vás za kámoše. Tohle přece není normální. Ne, je to ironický. Ne. Ne, není to ironický. Přijde mi, že nechápeš...

Kámo, mohl bys přestat čůrat, když tady mluvím? A co to tady tak páchne? To si někdo nasral do kalhot? Jo.

Komentáře (132)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle je tak legendární, že si to zaslouží komentář v roce 2018 !

40

Odpovědět

I letos

20

Odpovědět

+CrowaxI letos! :-D

40

Odpovědět

Odpovědět

nevite kde bych sehnal ten song jen bez slov?
myslím tím jen to pozadí? Je dost dobrý

190

Odpovědět

asi videl tohle je to skoro stejny (stylem )
http://www.youtube.com/watch?v=SecYu-V6OZ0

193

Odpovědět

přeložte prosím alespon 1 video od nej http://www.youtube.com/watch?v=47wUQZs1_NQ&feature=related :)

180

Odpovědět

choco loco loco in my stomach so good:D

190

Odpovědět

Mám za to, že tu vyložině chybí Alone in the universe a WTF collective 2. Jsou výborný a velmi bych je tu ocenil. Jinak za překlady Jonova genia dík.

191

Odpovědět

prosím o překlad Everyday Normal Crew :))

181

Odpovědět

No to je magor :-D

180

Odpovědět

nejede""!

181

Odpovědět

sakra , nešlo by to reuploudnout to někam a poslat sem odkaz prosím?

180

Odpovědět

zadny jeho video mi nejde... :/

180

Odpovědět

haha, autor to zablokoval.. do hajzlu s tim.. chci na to koukat...

180

Odpovědět

k***a proc ti nejde

180

Odpovědět

nefunguje.

180

Odpovědět

perfektneee, hahaha

180

Další