Jon Lajoie – Do p*dele se vším

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 512
Počet zobrazení:18 718

Dneškem rušíme pravidelnou rubriku Aktuální hity, o kterou nebyl už delší dobu výrazný zájem, a od příštího týdne ho nahradí nové tématické hudební okénko. Díky za pochopení. Jon Lajoie vydal předevčírem nový videoklip, který tu prostě nemůže chybět. Schválně si zkuste spočítat, kolikrát v něm uslyšíte slůvko "fuck". ;-) Vím, že je hodně těžké přeložit písničku do češtiny tak, aby byla stejně úderná jako originál, ale byla by škoda ji sem jen kvůli tomu nepřidat, takže jsem se pokusil a výsledek můžete vidět hned teď! Píseň je hodně sprostá, takže NENÍ VHODNÁ PRO OSOBY MLADŠÍ 18 LET! Pokud vás píseň zaujme, můžete si ji koupit přes iTunes a podpořit tak její autory. Do komentářů napište, jaká píseň Jona Lajoie je vaším osobním favoritem.

Přepis titulků

Hej! Ostatní rapeři říkaj, jak jim je všechno u prdele. Uhněte, sráči... protože mně je všechno u prdele nejvíc, jak je to možný. Co? Mně je to u prdele! Úplně všechno! Do prdele se vším a všema! Co? Mně je to u prdele!

Fakt je mi doslova všechno u prdele! Mně je u prdele úplně všechno na světě. Lidi řešej hovna, já říkám: "Do prdele s tím!" Do prdele s váma, se mnou, s nebem, se stromama, se sluncem! Nepotřebuju teplo ani vitamín D. Do prdele s toustovačema! Nepotřebuju si ohřejvat chleba. Do prdele s podtáckama! Radši použiju podšálek. Do prdele s kohoutama a tím jejich zbytečným kokrháním!

Vynalezli jsme budík a už vás nepotřebujem. Do prdele se židlema, já si radši postojím! Do prdele s klimoškou, mám doma stropní větrák! Do prdele s filmem Fanatik, ve kterým hraje Wesley Snipes! Demolition Man je jedinej jeho film, kterej mám rád. Do prdele s oblíbeností, já nemám rád ani to, co mám rád! Je mi u prdele, že nemám rád píčoviny, co nemám rád. Třeba kapesníčky!

Do prdele s nima! Vysmrkám se do gauče. Do prdele s mým nosem a smyslama! Teď zrovna dejchám pusou. Mně je u prdele i zrak, sráči. Do prdele s očima! Do prdele s viděním okolí, radši bych byl slepej! Do prdele s časem! Vteřiny jsou krátký a minuty jsou k smíchu. A hodiny jsou moc dlouhý. Měly by trvat maximálně půl hoďky! Do prdele s pobřežíma! Koho zajímá hranice mezi vodou a pevninou? Do prdele s loděma! Plavete si na vodě a hned jste hustý? Do prdele s fórama!

Nemusím bejt vtipnej v jednom kuse. Můj pes má nádor a nejspíš umře, ale mně je to u prdele! Úplně všechno! Do prdele se vším a všema! Co? Mně je to u prdele! Fakt je mi doslova všechno u prdele! Přišel jsem do kavárny a objednal si kafe. Ta holka na mě: "Malé, střední, velké?" Tak říkám: "Mně je to u prdele!" "Nemůžu vám dát kávu, když si nevyberete velikost."

"Fajn, dám si velkou, ale furt je mi to u prdele, jasný?" Mně jsou u prdele velikosti zkurvenejch kelímků! A taky jsou mi u prdele všechny tekutiny! Jsou akorát mokrý a často něco zaprasej jako lidský semeno, když mi postříká celej ksicht. Nejsem gay, jen je mi u prdele sex se ženskejma! Do prdele s mým ptákem! Radši budu močit a ejakulovat pusou. Do prdele s tělesnejma funkcema a lidským tělem!

Radši bych měl netopýří tělo a kojotí hlavu. Říkal bych si Batjot a v noci bych potíral zločin. Vím, že je to podobný Batmanovi, ale do prdele s právama! Já někoho kopčím furt. Dělám to každej den. Protože jsem na dobrý cestě, zlato. Takhle jsem se narodil. Do prdele s narozením! Přijít do prostoru a času je na hovno. Hledání životního smyslu v náhodným vesmíru je na píču! Je všechno daný, nebo mám možnost volby?

Vybral jsem si, že mi budou u prdele tácky s ledem? Až budu chtít led, dojdu si pro celou tašku do sámošky! Lejt do tebe vodu a čekat, než zmrzne, je kurevskej vopruz! Víte co? Do prdele se slovem "prdel"! Já ho nepotřebuju. V tomhle refrénu ho nahradím slovem "motorovka"! Mně je to u motorovky! Úplně všechno! Do motorovky se vším a všema. Co? Mně je to u motorovky!

Fakt je mi doslova všechno u motorovky! Kdyby se soutěžilo v tom, komu je nejvíc věcí u prdele, nevyhrál bych, protože je mi u prdele i ta výhra. Mně je u prdele i to, že je mi všechno u prdele, takže mi to není u prdele. Počkat. Cože? Mně to není u prdele! Vůbec nic!

Mám rád všechno a všechny. Mně to není u prdele! Fakt mám rád doslova každou zasranou věc! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (121)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Small, medium, large
I said bitch i dont give a f**k:D

430

Odpovědět

Nejlepší je teda ta motorovka! :D

321

Odpovědět

i když to vidim už asi po 150tý tak je to furt dobrý...tohle prostě neomrzí:)

Hlavne koho zajímá hranice mezi vodou a pevninou:D

371

Odpovědět

Plavete si na vodě a hned ste hustý:D

Po stý a stejne z toho nemužu:)

330

Odpovědět

Lady GAGA nejlepší :)
I born this way :)))

268

Odpovědět

Toto nikdy neomrzi :D

250

Odpovědět

Jeho parodovaný rapový songy jsou vesměs lepší než jakkýkoliv originál HH. Pro mě prvotřídní záležitost

280

Odpovědět

Ondra: A nějaká Lajoieho skladba není přehnaná? Vo vo vo votom to je

232

Odpovědět

Přehnaná skladba :D Prej, jsou mi u p****e lodě, plavete si po vodě a hned jste hustý? :DDD, Ale nejvíc mě rozzsekala Motorovka :DDD

221

Odpovědět

adam : tak to si nevIchytal..

196

Odpovědět

lol pej vismrkam se do gauče lol kdo je se mnou že je to sranda tak palec na horu:)

1869

Odpovědět

U toho videa byl na youtube krásný vtípek, který je samozřejmě pochopitelný jen v angličtině.
A to: I'd like to chainsaw that girl at the cofee shop.

263

Odpovědět

pollytos: tohle ja parodie na toho tveho Rytmusa a tahle pisnicka narozdil od rytmusovych je z hlavy zpevaka ( Jon¨) a dava alespon trochu smysl

211

Odpovědět

pyro: Dělám na tom, ale nikde nejsou kompletní lyrics. :-)

221

Odpovědět

tak kdy nam pribudne WTF3 s prekladem ?:-)))))

211

Odpovědět

Nejlepší je tenhle song! ;-)

211

Další