Jon Lajoie – Každodenní obyčejná parta

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:744
Počet zobrazení:9 790

Po několika měsících, kdy jsem měl tuhle píseň načasovanou, ale nechtělo se mi do překladu, jsem se k tomu konečně dokopal a přináším vám Everyday Normal Crew s českými titulky. Jon si tu již získal řadu fanoušků i odpůrců a tohle dílko úzce souvisí s písněmi Každodenní obyčejnej chlap a Každodenní obyčejnej chlap 2, takže je doporučuju nejdříve zhlédnout. Jon si opět utahuje z raperů a ukazuje, že když se tváříte drsně a umíte rapovat, můžete nacpat do písně jakýkoliv text a stejně to bude znít dobře. V tomto videu vám navíc představí okruh svých nejbližších přátel a nutno podotknout, že je to povedená sebranka. Překlady dalších jeho písní určitě přidám. Pořád jich ještě několik zbývá. ;-) Kterou píseň od Jona Lajoie máte nejradši?

TOTO VIDEO NENÍ VHODNÉ PRO OSOBY MLADŠÍ 18 LET!

Přepis titulků

Nazdar, sračky! Vyserte se na NWA! Táhněte do prdele! Vyserte se na G-Unit! Do prdele s nima! Vyserte se na D12! Ty jeden zmrde! Táhni mi už kurva z cesty! Jdi do prdele, hajzle! Tohle je obyčejná zkurvená parta! Ty jeden zmrde! Každodenní obyčejná parta. Co?

Jsme jenom normální každodenní obyčejná parta. Můžeš s náma vyjebat, protože my s tebou nikdy nevyjebem. Jsme jenom normální každodenní obyčejná parta. Jednou do měsíce se vožerem a koukáme na Terminátora 2. Jsme jenom normální každodenní obyčejná parta. Jestli jste sexy roštěnky, tak se s váma budem stydět hodit řeč. Jsme jenom normální každodenní obyčejná parta. A moc rádi trávíme čas s rodinou.

Tohle je můj brácha J-A a pak S-O-N, jo. Je to přeborník na boxerskou hru s Mikem Tysonem na Nintendu. Všechno od Glass Joea až po Macho Mana rozmrdá. Nakonec složí i Tysona bonusovým hákem. Taky mu docela jde Super Mario 3, ale nepoužívá v něm flétny, protože nerad podvádí. Třeba Contra trik mu není vůbec po chuti. Nahoru, nahoru, dolů, dolů, doleva, doprava, doleva, doprava, pak B, A, B, A, Select, Start a máš třicet životů.

Tohle je podle něj pro posery, co neuměj bojovat. Tohle je můj kámoš Sýr, známější jako Sýrovej chleba. Říkáme mu tak, protože si vždycky po ránu dá pět plátků sýra na pět krajíců chleba. Hodí to do mikrovlnky, sní to a jde zase chrápat. Spí dvanáct hodin denně a nesnáší asijskou kuchyni. Přesně tak, děvky, nesnáší asijskou kuchyni.

Nesnáší chuť sójový omáčky. Já tu sračku miluju, ale on ji nesnáší. Jo, Ben je můj kámoš, co má každý DVDčko od Rošťáků přes Timecopa po Policajta v Beverly Hills 3, Temnýho rytíře, Prvního rytíře, Příběh rytíře a Knight Ridera. Dokonce zná i ten zkurvenej film Street Fighter. Já si od něj ty filmy půjčuju nikdy jsem nešel do půjčovny, dokud dávám pozor na obal a nepoškrábu mu DVDčko, protože před tejdnem jsem mu škrábnul Dobrodruhy z velkoměsta.

Doufal jsem, že si toho při vracení nevšimne, ale všimnul si a pěkně ho to nasralo, tak jsem se mu omluvil a on mi odpustil, tak jsem se ho zeptal, jestli mi nepůjčí Dvojčata. Vůbec se mu nechtělo, ale ví, že miluju DeVita. Se Schwarzeneggerem jsou kurevsky hustý komický duo. Jsme jenom normální každodenní obyčejná parta. Už máme lístky na červnovej koncert Alanis Morissette.

Jsme jenom normální každodenní obyčejná parta. Kradem bouchačky a cadillacy v GTAčku 2. Jsme jenom normální každodenní obyčejná parta. Nedokážem si představit pořádnou párty bez songu Phila Collinse. Jsme jenom normální každodenní obyčejná parta. A když se někdo z nás nechá ostříhat, děláme si z něj srandu. Jo, tohle je D a je hroznej blázen do wrestlingu. Kouká na Monday Night Raw, Smackdown a všechny starý sračky.

Třeba na Randyho Savage a Hulkamanii. Každej rok jezdí na WrestleManii. Asi vás nepřekvapí, že si nikdy nevrznul, ale to ho vůbec nežere, protože má internet. Honí si ho u prasáren jako 2 Girls 1 Cup. Je to úchyl. Já si to pouštěl a poblil jsem se u toho. Tohle je můj negr KC. - Jaks mi to kurva řek?

- Promiň. Řeknu kámoš. Tohle je můj kámoš KC, jedinej černoch v naší partě. Ne, že bysme byli rasisti. Každá barva je u nás vítaná. Vlastně je to kámoš mýho kámoše a já se s ním moc neznám. Ale to není proto, že je černej. Z herců mám nejradši Denzela, Samuela L. Jacksona, a taky Billa Paxtona. Ne proto, že je bílej, ale protože umí dobře hrát. Tohle je kámoška Cleo, která zbožňuje Beatles.

Nejradši má McCartneyho a nejmíň jí sedí Ringo. Někdy před rokem jsem ji pozval na rande a řekla ne. Řekla, že budem radši kámoši a myslela, že s brekem zdrhnu. Od tý doby se jeden druhýmu při rozhovoru nedíváme do očí, což je trapný, protože s partou aspoň dvakrát do tejdne někam vyrážíme. Konečně je tady můj nejlepší kámoš Steve. Vždycky mi kryje záda, i když je slabší než já. Každou chvíli ho nejspíš trefí šlak, ale do tý doby je to můj nejlepší parťák jako Tom Cruise.

Řekni to. Né! Řekni to. No tak, řekni to. Né! Chtěl bys něco, hajzle? Prachy!

Prachy! Měj se pěkně, hajzle. - Jestli hrajete týmový sporty, řekněte... - To si piš. - Jestli sledujete 24 hodin, řekněte... - To si piš. - Jestli vidíte nahý zadky jenom v pornu, řekněte... - To si piš. - Jestli jíte z nudy čokoládu, řekněte... - To si piš. Já jím čokoládu často, když se nudím. Ale měl bych s tím přestat.

Pěkně mi to zpomaluje metabolismus. Taky mám rád koláče. Třešňový. Rebarborový. Jsme jenom normální každodenní obyčejná parta. Tyhle vtípky už jsou ohraný, v tom jsem s váma zajedno. Jsme jenom normální každodenní obyčejná parta. Jen opakuju ty sračky z Každodenního chlapa 1 a 2.

Jsme jenom normální každodenní obyčejná parta. Jaký překvápko. V týhle písni rapuju i o kamarádech. Jsme jenom normální každodenní obyčejná parta. Tahle kráva je podle mě už totálně vydojená... ty jeden zmrde! Chtěl bys něco, hajzle? Na to zapomeň. Radši si je strčím do prdele.

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (44)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je to deprimující

253

Odpovědět

Starý dobrý Jon,ten si dokáže spraviť p***l hádam zo všetkého :D A GTA 2, to boli staré dobré časy :D

190

Odpovědět

Na to, že nesnášim hopery tak mi tohle vlezlo do palice ani nevíte jak :-D furt si to zpívam :-D
Nejlepší je stejně ten Steve :-D Money Money Money :-D

181

Odpovědět

Prej,tahle kkráve je už kompletně vydojená,MOTHERFUCKER!

182

Odpovědět

vzdy sa najviac zasmejem ked povie ze budu pozeraz terminatora 2 a ukaze 3 prsty :D

190

Odpovědět

už aby to bylo :) ...

180

Odpovědět

WTF 2 udělám. Ten překlad na YouTube je vážně hroznej.

180

Odpovědět

bud rad za to co je

180

Odpovědět

ten překlad WTF 2 je dost tragickej

181

Odpovědět


Odpovědět

Jedno z jeho slabíšch videí, ale zase dobře poukázal na takový ty "typy"

184

Odpovědět

A co WTF Collective2 ? Na tu se těšim už dlouho..

182

Odpovědět

wtf particka 2 tu nebude????

183

Odpovědět

Zajímavá partička, kdybych neměl překlad nerozeznám od ˇˇ opravdového´´ Hyp Hopýku, taky jsem ještě neviděl kanadské dolary.

181

Další