Joshua Radin - I'd Rather Be With You

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:126
Počet zobrazení:3 190

Joshua Radin je americký folkový zpěvák, který se do širšího povědomí dostal díky svému dobrému příteli Zachu Braffovi, který použil jednu z jeho prvních písní v seriálu Scrubs, kde Braff hraje hlavní roli. Nedlouho poté se jeho písničky začaly objevovat i v dalších televizních seriálech a v roce 2008 dokonce hrál na svatbě Ellen DeGeneres, která ho o to požádala poté, co odmítla i taková jména jako George Michael nebo Justin Timberlake. Píseň I'd Rather Be With You je z jeho druhého alba Simple Times a patří k mým nejoblíbenějším písničkám vůbec. V klipu se navíc objeví i krásná Hayden Panettiere, kterou jistě znáte ze seriálu Hrdinové. Co víc si přát?

Přepis titulků

Sedím tu na osamělém molu. Sleduju, jak si déšť pohrává s hladinou moře. Všechny ty věci, které chci říct, nedokážu vysvětlit jinak. Musím být odvážný, skočit do ledové vody, zestárnout s dívkou jako jsi ty. Abych viděl, že jsi ta, která mi usnadní život a nebude mě klamat.

Radši bych byl s tebou. Řekni, že chceš to samé. Vylezlo sluníčko, aby vysušilo déšť. Zahřálo mě a ulevilo mi od bolesti. Chybíš mi tu už jen ty. Nebojím se, když tě mám po svém boku. Musím být odvážný, skočit do ledové vody, zestárnout s dívkou jako jsi ty.

Abych viděl, že jsi ta, která mi usnadní život a nebude mě klamat. Radši bych byl s tebou. Řekni, že chceš to samé. Mohl jsem nám ušetřit tolik času. Kdybych dříve věděl, jak se dostat tam, kde jsem dnes. Čekala jsi na mě tak dlouho. Tak teď poslouchej, když říkám: Musím být odvážný, skočit do ledové vody, zestárnout s dívkou jako jsi ty.

Abych viděl, že jsi ta, která mi usnadní život a nebude mě klamat. Radši bych byl s tebou. Řekni, že chceš to samé. Řekni, že cítíš to samé co já. Překlad: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Joshua je boží....Jeho písničky ve Scrubs jsem miloval...výbornej zpěvák !

190

Odpovědět

Pěkná! :)

180

Odpovědět

Jo, taky jsem dělal na 30 Rock a Seinfeld.

180

Odpovědět

Je ajooo teď mi to došlo :D uplně jsem zapoměla a překládal si těch serialu myslim víc, ne?

180

Odpovědět

Jestli mám rád Scrubs? No nevím, asi tři roky jsem ten seriál překládal, tak si to přeber :D

180

Odpovědět

Scr00chy máš rád scrubse??
zatim jenom vidím že se ti zamlouvá stopařův průvodce po galaxii :DD
Vždy když si něco čtu v komentech a vidim robutka popadne me stejna nalada :DD

180

Odpovědět

Mno, bylo jich více :)

180

Odpovědět

Radar: Zaznělo jich tam víc. Don't Look Away, These Photographs, Winter, Today, Closer, I'd Rather Be With You, Sesame Street Theme.

180

Odpovědět

Ve Scrubs zazněla i jeho píseň Winter a dovolím si tvrdit, že je lepší než tahle, ale to už je záležitost vkusu. Link zde http://www.youtube.com/watch?v=QaiAwrD-cP4

180

Odpovědět

Tak osobně mi přijde písnička dosti obyčejná a rozhodně mě ničím nezaujala. Za rok ,dva po zpěvákovi ani pes neštěkne :D

181

Odpovědět

Michal: 8x06 - My Cookie Pants http://www.youtube.com/watch?v=Na0a6bZ95n0

180

Odpovědět

jj, pěkná písnička. Koukám, že roztleskávačka z Heroes je furt stejně sexy :)

180

Odpovědět

@DEGEN: nápodobně :-)

180

Odpovědět

znáte takové to příjemné mrazení po tělě? :D tk to sem měl při poslechu týhle písničky...

možná to bylo i tim že na mě fouká studenej vítr z venku..

Ale vážně... je to super song :)

180

Odpovědět

Ve které epizodě Scrubs hrála?

180

Další