Kašlat na úkolJourneyQuest (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:430
Počet zobrazení:7 606

V minulém díle se čaroděj Perf pokusil opět utéct od družiny, opět byl zadržen a poučen. Družina také náhodou objevila Chrám všech zkáz, který hledala. Avšak, co se vlastně nachází uvnitř? Kdo družinu sleduje? A jak si Glorion poradí s jednou velice zapeklitou hádankou?

Na konci každého dílu si počkejte na vystřiženou nebo zkaženou scénu. Většinou jsou dobré.

Přepis titulků

Světlo Vieris, světlo pravdy, propujč mi léčivou dlaň. Dobrý? Jo... Byl to špatný nápad. Takže... Chrám všech zkáz. Opravdu? Všech? No, nejspíš ne. Ale Chrám některých zkáz nemá ten stejný šmrnc.

Koho zajímá, jak se nazývá? Důležité je, co je uvnitř. Ano. Zkázy! Přesněji naše. Je to pevná skála. Kolem dokola. Není cesta nahoru. Sakra! Neušel jsem stovky mil a nezabil tisíce orků, abych se tu zasekl. Ano...

Ohledně toho... Myslím, že jsi nemusel všechny ty orky zabít. Já... Já... nechápu. Zabil jsi každého orka, který nám zkřížil cestu. A někdy... nebyli ani poblíž naší cesty. Nejsem si úplně jistý, jestli to bylo nutné.

Ztratil jsem se v tom. Zabil jsi úplně každého orka v té vesnici. I v té důchodové vesnici. Byl jsem příliš odvážný na to, abych ušetřil staré. Ženy... Děti... Zabíjení rovná se čest. Dobře...

Tady je. Ten hajzl Zabiják orků! Ticho. Běž pro ostatní. Kašli na ostatní! Prostě je zabijeme! Vykucháme je! Uklidni se. Takhle nás akorát pomlátí. Dostaneme je!

Můj ukrutný nůž je připravený. Jo, ale já zapomněl svůj v táboře. Mám jich dost. Vyber si. Kolik sis jich vzal? Ani nevím... Dvanáct? Hej! Tohle byste měli vidět. JourneyQuest Kašlat na úkol To je hádankový sloup.

Co to ve jménu Valora je? Sloup. S hádankou. Jak napovídá termín hádankový sloup. Hádám, že to dává smysl. Najděte a porazte Strážce, abyste vstoupili do Chrámu všech zkáz. Vždy v pohybu, přesto na místě.

Má chřtán, ale žádný obličej. Nemá plíce, přesto může řvát. Je to průchod bez dveří. Velice zapeklitá hádanka. Hádám, že je to nějaký druh draka. = Je to řeka. Řeka? = Ano.

Ne drak? Ne! Vchod je nejspíše schovaný a těžko nalezitelný. Za vodopádem? Nebo na dně koryta? Strážcem je řeka! Bude to stát všechnu mou odvahu, abych ji porazil. Jo... Jo, vezměme to doslova.

Musíš zabít řeku. Ano, ano... Ale jak? Můžu ji bodnout do chřtánu! Ale musím najít způsob, jak ho udržet na místě. Sakra! Dostal jsi hodně ran do hlavy? Stovky. Kupředu!

Tak, to je moje šance. Mějte se. Odchází. Zase. Teď je nejlepší příležitost. Ta řeka ho zaměstná na hodiny. A co meč? Nezájem.

A co teda úkol? Kašlu na úkol. To ani nechceš vidět, jak zabíjí řeku? Nemůžeš jen tak odejít. Nikdo nemůže jen tak ode.. Můžu ho střelit. Nech ho jít. Jen ho zraním.

Žádné trvalé následky. Dobře, nějaké... Ale nic, co bys nevyléčil. Vrátí se. Jako vždy. Jsi si tím docela jistý. Co? Ty to vážně nevidíš? - Jak se na tebe dív...

- Orčí značka! Sakra! Tiše. Orčí značka. Orkové? Kde? Počkej, už je vidím... Překlad: Mithril www.videacesky.cz Mazlíčci? Ano.

Malí mazlíčci. Vzpomínáš, jak jsem na jednoho šlápl? Kvík. To nebyl ork, bylo to kuře. Kdo pozná v zápalu boje rozdíl? Glorione, orkové nejsou tak zlí. Říkáš ty... Čuchnul sis k nějakému?

Hnus. Je to jako chřest a síra. Jasně, že nevoní hezky, ale to ty taky ne. Po pěti dnech v tom brnění. Střih!

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Nechceš vidět, jak zabíjí řeku?" - geniální :D

210

Odpovědět

3:38 - Cloak engaged

180

Odpovědět

Válečník byl geniální! Od toho seriálu si slibuji hodně :) Zatím super! :)

190

Odpovědět

"Žádná cesta nahoru."
"Sakra! Neušel jsem stovky mil a nezabil tisíce orků, abych se tu zasekl!"
"Jo... ohledně toho..."

Jak jsem kdy mohl i jen na chvilinku pochybovat? :D Další díly!!! :D

190

Odpovědět

Musím přiznat, že válečník byl v tomhle díle zahraný geniálně ... kouzelník je taky super ... a zbytek se snad ještě projeví. Slibuju si od tohohle seriálu fakt hodně :)

190

Odpovědět

Mrako.. ehm Perf je dokonalý, do hlavy stokrát udeřený Glorion skvělá parodie na namachrované hrdiny bez bázně a hany (v souvislosti s tím jsou skvělí i orkové) a zbytek může jen překvapit až/jestli dostanou prostor.

180

Odpovědět

Ačkoliv se mi první díl nelíbil, musím uznat, že healer je borec :))

180

Odpovědět

I used to be an adventurer like you, but them i took a three arrows to the chest.

182

Odpovědět

Pořádnou fantasy komedii už to chtělo. A ani Gamers bych nepohrdl, JQ má stejně zatím jenom 7 dílů.

180

Odpovědět

Budu na to koukat do tý doby než někdo z tý družiny nepřefikne tu elfku...víc od toho nečekám

1811

Odpovědět

Srsly tohle je bomba

180

Odpovědět


Odpovědět

Stejně je paráda vždycky to "Zombie Orpheus Entertainment" :D

180

Odpovědět

Nevím co máte seriál je super,miluju tenhle styl humoru-rytíř co se snaží zabít řeku je nej.

180

Odpovědět

A co takhle zavest hlasovani pouze pro registrovane?

1811

Další