Poněkud nešťastný vývoj situaceJourneyQuest (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 11
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:380
Počet zobrazení:5 298

V minulém díle družina vyřešila hádanku a Glorion se po svém pustil do jejího plnění. Ostatní byli přepadeni orky a vypadá to s nimi bledě. Jak si s touto situací poradí? A co je vlastně zač ten meč, který hledají?

Předchozí díly seriálu najdete zde.

Přepis titulků

Carrow? Myslím, že je mrtvý. Můžeš mu pomoct? Nejspíš ne. Nejsem moc dobrý čaroděj. Dejte nám Zabijáka orků! Myslím, že hledají Gloriona. JourneyQuest Poněkud nešťastný vývoj situace Řekněte nám, kde Zabiják orků být!

Spíš kde Zabiják orků JE, ne? "Zabiják orků být" je správně, růžová kůže! Ne, správně je "Zabiják orků JE." "Být" na sebe bere tvar podle třetí osoby! Víš, že má pravdu? Je to základní gramatika. Infinitiv bys použil jen ve vzácných případech formálního oslovení... Sklapni!

Dobře. "Řekni mi, kde Zabiják orků JE!" Zabíjí řeku. Co? Utahuje si z nás. Hej, člověče! Co kdyby sis políbil @#&%$ ? To je anatomicky nemožné! Popadni Carrowa.

- Já tam mám jít? - Kryju tě. Výrazně přeceňuješ mou odvahu. Běž! - Umřu. - Jasně... Umřu. Umřu... Jak mu je? Pořád mrtvě.

Udělej něco. Nějaké kouzlo? Vyleč ho! Správně, léčení je kouzlo. DECH ŽIVOTA Ne, ne, ne, ne... Teď ne, teď ne... Zabralo to? Ne, ani ne...

Co jsi mu udělal? Magie není moje parketa. - Jsi kouzelník, jak to vůbec můžeš říct? - Nejsem dobrý kouzelník... Ne. Ne, ne... Úžasné. Paráda. - Neříkej mi, že ses zranil.

- Přistál jsem na klíčích. Co jsi mu udělal? Měl jsi ho vyléčit, a ne ho vysušit jako rybu na slunci. - Zpackal jsem kouzlo, jasné? - Řekl jsi, že ho dokážeš vyléčit... Nedokážu kouzlit pod tlakem. Runy začaly kroužit... A stejně už byl mrtvý. Tak jako tak by to nepomohlo. Bohové...

Carrowe... - Naro, omlouvám... - Nemluv na mě. - Promiň. - Vůbec nic neříkej. A nic nedělej. Prostě tu stůj. Nesnaž se mi pomáhat s hledáním cesty ven. Vedla sis dobře, řeko. Zdravím, válečníku, a vítám tě u tajemných léčivých vod... Nedokážu uvěřit, že jsi mě bodl.

Hrdinně bodl. Vítej v chrámu tvé zkázy. Vítej v Chrámu všech zkáz. Naro... Je to to, co si myslím? Bohyně... Není to... Arkahn lu'ohr.

On existuje. Meč bojovnosti. Což znamená... že jsme přeskočili celý chrám. Vyhnuli jsme se všem zkázám. Tak tohle má svrhnout Zkažené krále. Nedotýkej se ho! To není dobré.

Co jsi to udělal? Osud byl zpečetěn. Co bylo předpovězeno, se naplnilo. Buď zdráv, Vyvolený. Ó můj bože. Ó můj bože. Ó můj bože! Tvoje ruce jsou jemné. Ty si je něčím mažeš?

Necítím levanduli? Fakticky? Jako by mi někdo honil jílec. Připadá mi to jako poněkud nešťastný vývoj situace. To nám oběma, cukrouši. Překlad: Mithril www.videacesky.cz Sakra. Tiše. Orčí značka.

- Orkové? Kde? - Netuším. Proč bys to dělal? Jo, už je vidím... Střih.

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak řekl to "to je anatomicky nemožné" :D:D:D:D

190

Odpovědět

Já taky zbožňuju Zeměplochu, ale i když se snažím psát knihu, také ve stylu humorné fantasy, vyhýbám se něčemu, co už v ní bylo použito, protože by to nebylo originální. Buď autor tohoto seriálu zná Zeměplochu a je mu jedno, že jeho nápady až nápadně připomínají právě dílo páně Pratchettovo, nebo má vlnu myšlení velmi blízkou té sira Terryho.

190

Odpovědět

ten glorion je presny odraz me ve vsech RPG ktere jsem kdy hral :D

190

Odpovědět

Grail quest mám všechny, ale nic moc, Lone Wolf byl o moc lepší :-)

180

Odpovědět

Kdo z vás zná serii Gamebooku Grail quest, ten jistě poznal že ten mluvící meč je EJ, neboli Excalibur Junior...dokonce i tu jemnou nabukvitost trefili... bezva seroš! :-)

181

Odpovědět

Strašně příjemný seriál.

180

Odpovědět

Elfka má fakt pěkný oči - ale musím se dívat dál než konečně roztáhne nohy do praku

181

Odpovědět

Poltergheist: taky se mi hned vybavil Lylarcor, nebo tuším že v Nwn se ten mluvící meč jmenoval Enseric?:D..sakra asi si to taky půjdu zahrát:D

180

Odpovědět

Bohové! On vážně zabil řeku! xD xD

Taky jsem si ihned vzpoměl na Baldur's Gate 2, asi si ho jdu zahrát

180

Odpovědět

už se nemužu dočkat na další díl

180

Odpovědět

Začíná mě to docela bavit asi i proto že jsem fanda Pratchetta a jeho Zeměplochy kterou je to zhusta inspirovaný :)

180

Odpovědět

Tak tenhle seriál jsem si zamiloval. První díl mě zaujal, ale od druhýho už se nemůžu dočkat dalších :-D A Glorion vs řeka....no že vyhraje jsem nečekal :-D "Well played river..."

180

Odpovědět

už chápu co jeden z komentujících myslel tim že slabina tohoto seriálu že zezačátku možná nenadchne ale poté se to rozjede :D u Gloriona sekajícího řeku jsem se chlámil ještě půl hodiny po shlédnutí :D

180

Odpovědět

skvělej díl :D

180

Odpovědět

Tak po třech dílech mohu se stoprocentní jistotu prohlásit, že autor zbožňuje Zeměplochu.
Dokonce je tu i Kring.

180

Další