Malý čilý spratekJourneyQuest (S02E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:251
Počet zobrazení:5 092

Putování pokračuje! Opět se podíváme za Velkým Karnem, který bude řešit jisté problémy s věštcem a Perfova skupina se dostane do nečekaného nebezpečí. Glorin, který je stále v Chrámu všech zkáz, se musí popasovat s dalším úkolem. A samozřejmě se nezapomene ani na Toma a jeho setkání s trojicí orků.

Přepis titulků

Jseš si jistá, že nechceš radši trůn? Ne, tohle je dobré. Je to nezdvořilé. Je to nutné. Čekají, že uvidí dobyvatele, Karne. Musíš tak vypadat. Kromě toho... víš jak ráda cítím kožešinu na kůži. Malý čilý spratek Výsosti...

Tradiční předávání darů si žádá vaši pozornost. Mohu svolat dvůr? Proč nejsi v uniformě? Vznešený Karne... Uniformu! Lord Horcorian z Portextu. Velký Karne, přináším ti dary. Poklady...

z daleké země na ozdobu tvé nádherné královny. Použijte je na stavbu mostu přes Velkou vodu. Už se rozpadá. Kupecký princ Wavelax. Mocný Karne, abych ukojil tvé barbarské choutky, nabízím ti své tři panenské dcery. Dejte jim práci... v knihovně. Mnich...

Jasnovidec, mocný Karne. Z Bratrstva bdělého oka. Jaký dar jsi přinesl králi? Nic tak přízemního jako tyto hloupé cetky. Ne... Přináším něco, co Jeho Výsost opravdu chce. - A to je co? - Pomstu! Na tom, kdo tě uvěznil. Docela dost kostí, co?

- Už cítíš vánek? - Jo. Zatracené elfské smysly. Je ještě někdo znepokojený tím ohromným množství kostí? Je to mauzoleum, jistě že tu budou kosti. Váš východ je přímo támhle. - Co je to za smrad? - To bude mrtvolný červ. Promiň, cože? Sakra, zas tak dobře mě neplatí.

Usmíváš se, můj neotesaný trpaslíku. Víš něco, co já ne? To ne... Všichni v téhle místnosti přežijí. Skvělé, tak to se nemusím bát. Jsi mocný, válečníku. Mocný a obávaný. Ale máš sílu na překonání výzvy, která přijde z tvého nitra? - To nemůže být... - Ne, nemůže... Medrin Gene.

Chci jen vidět rytíře. A co by rytíř mohl chtít od malého krysího sirotka? Můj otec byl rytíř. Jaké lži ti to matka navykládala. Mazej zpátky k hrncům, sirotku. Uvidíš, jednou ze mě bude velký rytíř. Ten největší. Najdu svého otce a on se mě ujme.

A ty už na mě nikdy nebudeš zlá. Ukážu ti. Ukážu vám všem! A ukázal jsi, válečníku? Našel jsi svého otce? Stal ses velkým hrdinou? Já jsem ho nenašel? Nestal jsem se rytířem? On ví, co jsi udělal. Všechny ty strašné věci.

Ne... Ne,ne,ne... Ty nemůžeš být já. Já bych nikdy takové hrozné věci neudělal. Já budu hrdina. Pověz mu to... Pověz mu, jak jsi zklamal v každém ohledu. - Řekni mi to. - Neříkej mu to. - Já... Já... - Řekni mu to. Já bych mířil na kolena.

Spadne jako dub. Za čest! Chceš koukat, jak mu to jde? Je to čilý malý spratek, není-liž pravda? Nezdržuj se končetinami. A klouby nech naschvál obnažené. Je to šikula. Učí se rychle. Jednou to dotáhne daleko. Jaká to osvěžující přestávka!

Dobrá, musíme pokračovat. A co říkáme, chlapče? Kupředu! To, co nabízíš, je nemožné. Kdepak. Princi, před dvěma nocemi zazněly ve snovém světě zvony. - Meč bojovnosti byl nalezen. - A co to pro mě znamená? Zvony zvěstovaly zkázu Zkažených králů.

Právě teď je nesen přes Pustinu v rukou slabého nositele. Pojď. Karne, samozvaný králi, zažij znovu dny plné dobrodružství. Okamžitě vyraž a naplň svůj osud. Ty bys mě chtěl odlákat planými sliby a podvody? - Velký králi... - Zatracený lháři. - Hned vypadni, nebo poznáš Spravedlnost. - Spravedlnost je jeho sekera. Ano, tahle.

Děkuji. Vrah. Bardská imunita. Ale no tak! To je teď každý člověk bard? Nikdy nedokončím svůj náhrdelník z uší. Další bard? Kolik vás tu je?

Takže tu byl nějaký přede mnou. Co? Další bard přede mnou tu byl? Ano, byla tu. Je v pořádku? Děje se něco? Byla zde. Úžasné! A kam odešla, moji zelení přátelé?

Co? Moje orkština je trochu neohrabaná. Zatím jsem ji moc nepoužíval. Můj ork není dobrý. On je ork? Víte co? Malý moment. Vadilo by vám...? Z psaní v jednom jazyce a mluvení a poslouchání v druhém by jeden zešílel.

No tak... Těžko psát jazykem... ...a dalším mluvit. Fajn, tak mi to dej. Začne to působit hned, nebo... No tohle... Ano, je to něco. Mám pár otázek ohledně jisté balady.

Páni, zníš jako oni. No tak. Řekni něco lidsky! Jasně, řekni něco. Dobrá. Koukněte na mě, jsem nechutný tlustý člověk. Mám mizerný čich. Pojďme sníst krávu. To je švanda. Je to znepokující.

Skvěle. Jestli můžete, tak potřebuju... Miluji sýr. A náboženství. Naše zákony nás udrží v bezpečí. Ano, jsme opravdu směšná rasa, ale můžete se soustředit? Ten lektvar ti projede zažíváním asi... Škemrej o milost!

Ano, to musím slyšet! Nezabíjej mě! Žiju v neubranitelné vesnici a nemám žádný bojový výcvik. Ani nevědí, co říkám. Překlad: Mithril www.videacesky.cz Vrah. Jestli mi dá takovou ránu i ve 3.

řadě, tak končím.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Orkové jsou parádní ale pro mě jasně nejlepší postava je Glorion :D

190

Odpovědět

bob sapp nikdy nezklame xDDDDD

180

Odpovědět

Nejlepší postavy jsou Karn a orkové :D

180

Odpovědět

Největší týpek je Glorin.

180

Odpovědět

Akorát, proč měl ten chlapec hnědý oči, když on má modrý :D

191

Odpovědět

tak ještě aby se tam objevila Joanna a The Gamers jsou kompletní :D

180

Odpovědět

Na Gloriona by byl Freud pyšný, takhle se s tím vypořádat. :D

191

Odpovědět

A orkové byli zase nejlepší :D

181

Odpovědět

Don't kill me :D:D

182

Odpovědět

A navíc se úplně na konci opět vyskytuje vystřižená scéna. :-)

200

Odpovědět

miřít na kolena je parádní :D prostě perfektní :D:D

180

Odpovědět

úplně zbožňuju ten začátek :D, ta krásná narážka na Daeneris a Khal Droga s trůnem :D

181

Odpovědět

Orkové parádní! :-)

181