JourneyQuest 3 na Kickstarteru

Thumbnail play icon
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:92
Počet zobrazení:4 506

Je to konečně tady! Oblíbený seriál JourneyQuest opět míří na Kickstarter a žádá o finance na třetí sérii. Pokud chcete dál vídat své oblíbené postavy, tak máte možnost jim přispět ZDE.

Přepis titulků

Je čas. Já jsem Christian Doyle a v JourneyQuest hraji čaroděje Perfa. A já jsem Emilie Rommel Shimkus a hraji bardku Wren. Dnes konečně můžeme oznámit, že 3. série JourneyQuest míří na Kickstarter. A skvělou zprávou je, že tentokrát budu režisérem. Co se stalo s Mattem Vancilem? Mattem Vancilem? Autorem JourneyQuestu? Jo...

On je... ...zaneprázdněný. No tak, lidi! Pusťte mě. V této sérii se vše mění. Je to zlomová série. Nic už nebude stejné. Bude tam několik důležitých výstupů. Už se těšíme, až vám je budeme moct přinést. Pokud jste předchozí série ještě neviděli, můžete to napravit na VideaČesky.

A pod tímto videem najdete odkazy na 2 hodiny plné JourneyQuestu. Tak honem, do toho. Na konci 2. řady se Perf, Nara a Carrow zbavili vražedkyně. Stříbrný Tom ukradl Wren epos. Dostaneš jiný epos. Něco příhodnějšího tvému nadání. Glorion porazil Chrám všech zkáz a slíbil Perfovi pomstu za krádež Meče bojovnosti.

Wren a Rilk si navzájem zlomili srdce. Viděli jsme obličej vražedkyně. Skvěle, to jsi ty. A jsi nahá. Budeš skvělý šampion. Smrt si vyhlídla Carrowa a hrdinové se vydali k Bledé hoře hledat věštce. - Mám ještě něco, co... - Pohni, Perfe. Dostanou se tam? To je na vás.

Vrátí se všechny vaše oblíbené postavy. Vrátí se Glorion a Roderick, Nara, Perf, Glorion a Roderick. Vrátí se orkové, Wren i Stříbrný Tom. Vrátí se i Glorion a Roderick. A to nezmiňuji nové postavy a známé tváře. Tuhle řadu opravdu milujeme a už se těšíme, až vám ukážeme výsledek. Víme, že nežádáme málo. Ale tolik potřebujeme k natočení kvalitního seriálu a k vyplacení minimální mzdy hercům.

Ale dobrou zprávou je, že už přes 4 tisíce lidí se přihlásily na renewjourneyquest.com. Takže to dokážeme přivést k životu. Přispěvatelé mohou očekávat skvělé odměny. Digitální download, BluRays, DVD a také možnost vytvořit orkská slova do seriálu. To je skvělé. Matt s tím souhlasil, že jo? No tak!

Lidi! Toto je poslední šance, jak JourneyQuest natočit. Pokud vše dopadne dobře, natočíme 10 nových epizod. Schází nám pouze jedna věc. Vy. Dobrou zprávou je, že nebýt našich fanoušků a podporovatelů, tak bychom ani nemohli doufat v natočení více epizod. My všichni vám všem můžeme říct pouze: "Děkujeme." To můžeme.

Děkujeme. - Děkujeme. - Děkujeme. - Děkujeme. Děkujeme. Třetí série JourneyQuest. Nastala správná doba. Do toho! A co říkáme, chlapče? Kupředu. Lidi, tohle není vtipný... Čekám na znamení.

Otevřeli jste mezitím ten kufr? Ne? Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sice si na tom dali záležet, ale moc herectví v tom není. Role vypadají hodně uměle.

60

Odpovědět

Hnusná to doba dneska. Dejte mi peníze a já něco udělám :D :D Ani nemluvím o tom, že chtějí 10 500 000!!!

82

Odpovědět

"Hej, jsem na mizině! Nepučí mi někdo meloun ať mi nezabavěj barák?!"
"Na mě se nedívej!Bydlím ve sklepě pod prádelnou!"
"Mě včera vylili z konzervárny..."
"Lidi, to chce nějaký prachy.....hmm, moment, vzpomínáte si eště na ten seriál co sme točili tenkrát....wow, je to fakt dávno co? Ále tím větší nadšení pro věc, ne?"

1612

Odpovědět

To nejsou zrovna troskari na amaterskou tvorbu 10 mega?

263

Odpovědět

taky si říkám, v České republice by za to televize natočila desetidílný seriál také a měly by na něj tak padesáti členný tvůrčí team :-)

90

Odpovědět

Mám rád ty herce, i jejich tvorbu ale zrovna JQ ve mě nevyvolává žádné emoce. Kdyby chtěli natočit Gamers 3, tak do toho jdu, ale na tohle asi nie. :(

57

Odpovědět

Pockat vy jste prekladali druhou serii? Jsem si nevsim

210

Odpovědět

Jo, to stím kufrem fakt vtipné moc nebylo.

49

Odpovědět

škoda že tam na něj místo pohledu na klobouk nezavolal meč :D :D

111

Odpovědět

Zazdálo se mi to, nebo jsem vskutku zahlédl povědomé tváře z film(ů) "Gamers, The"?

51