Bohové a hrdinovéJourneyQuest (S03E10)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:38
Počet zobrazení:5 990

Finále 3. řady je tu a bude plné zvratů. Tak se do toho bez dalšího zdržování pusťme.

Přepis titulků

Ne! To je to kouzlo, na kterém jsi pracoval? Carrow je nemrtvý, jdou po nás vrahové a všichni nejspíš zemřeme. Co taková ohnivá koule? Zásah bleskem? Cestovní kouzlo? Teleport? Dimenzionální skok? Prostě cokoliv, co ti dovolí přežít ještě jeden den.

A ne nějakou magickou frašku. - Nelíbilo se ti to? - Zatraceně, Perfe. Ze všech zaklínadel na světě, proč ta nesmyslná... - Protože jsem ti chtěl říct, že... - Ne! První věc, kterou ti při opuštění lesa řeknou, první věc, je to, jak se mladší rasy dokážou pobláznit... - To není pobláznění. - Ne, mlč! A proč jsi oranžový?

Co? Musel jsem povýšit. Omlouvám se, moc se omlouvám, neměla jsem to nechat zajít tak daleko. Superfluousi, řeknu ti to naprosto jasně. Nemiluju tě. Můj osud je spojený s mečem, tím jsem si jistá. Nemůžeme dovolit... Nemůžeš dovolit... - Perfe!

- Henley. Mé pravé jméno je Henley. - To jsem nevěděla. - Nikdy ses nezeptala. Ani jednou. Ani jednou za čtyři roky. Já, prostě... půjdu... svou cestou. Díky, Naro. Zabodovala jsi. BOHOVÉ A HRDINOVÉ Perfe, ta píseň a tanec obnovily mou víru v tvou heterosexualitu.

Nejvíc se mi líbila ta část, kde ti zlomila srdce. Takhle to bude, cukrouši. Tedy dokud se nebudeš válet v louži svého estrogenu. Který ze společníků by tě nejspíš ubodal? Elfka, které jsi ukradl její osud? Nebo ten kněz, kterého jsi změnil v chodící mrtvolu. Jsi fakt prokletím.

Ale kletby se dají odstranit. Odčarovat. Jo, zkus svým božím dojícím nebo sešívacím kouzlem. Nejsi žádný čaroděj. Ne, to skutečně nejsem. Ale znám někoho, kdo je. Dobrej pokec. Tenhle výhled se mi líbí.

Aspoň lépe vidím tvoje nedostatky. Meči, koukej sklapnout. Co se to se mnou děje? Podle mě je to jasné. Stáváš se tím, co tě kouslo. To není možné... Můj osud... Se teď zdá být nepravděpodobný.

Dokonce bych řekl, že... Jsi nás pouze zklamala. Jak těžké může být zabít jeden žlutý plášť? Já mluvil! Držel jsem komunikační hůlku. Měla jsi šanci. Byli jsme více než shovívaví a... Mohl bych aspoň na vteřinu přestat jíst, ty tlustý pitomče? Má síla je legendární.

Musím si ji udržovat. Leda tak legendární hlad. Smradlavá, zatuchlá hroudo tuku páchnoucí po moči. Ticho, ženská, nebo zabiju šest tvých koček! Chloupka jako prvního. Je to kancléř Chloupek! Nikdo mu neublíží! Takže už nepoužíváme komunikační hůlku? Prostě si tu jen tak klábosíme?

Dej mi tu hůlku. Nikdy, nech ji být. Můj rozkaz je nejvyšší. Takhle to nemělo skončit. Život je děvka, máš padáka. Shnij si v divočině. Jo! A prostředníka vyřídíme my.

Nenamáhej se. - Až napočítám do tří. - Jo, tomu věřím. - Právě promarňuje svoji šanci. - K čemu? Kdo drží Meč bojovnosti, dokáže porazit Zkažené krále. Opravdu čekáš, že uspěje, když ve všem ostatním zklamal? Ne. Ale ty, který se nebojíš smrti a bolesti, bys mohl. Zabij Krále, osvoboď poddané a Vieris tě bude muset přijmout zpět.

Získej ten meč. A jak bych to měl udělat? Sám víš jak. - Zabít ho? - Copak to nechceš? I přes své pocity bude elfka čaroděje bránit. Ale teď se rozdělili. Lepší šanci mít nebudeš. Nepopírej, že to chceš. Ze spaní to vykřikuješ.

Až bude po všem, proměním tě zpět. Opravdu? Ano, to je má cena. Nedokážu obnovit život, dokud za něj výměnou nezískám jiný. A kdo by byl lepší než ten, kdo ti tohle způsobil? Udělej to pro mě a já ti pomohu. Udělej to pro mě a já tě vyléčím. - Mluvila jsem s Věštkyní.

- Našla jsi Věštkyni? - Lektvar přestal fungovat. - Lektvar přestal fungovat. Mám překvapivé množství odpovědí. Měli bychom jít. Zabiják orků je blízko. Cítím to. Mám pro tebe koláček. Víš, tohle je vtipné. Když ti žena v mém kmeni dá jídlo... Omlouvám se, Rilku.

Ty znáš mé jméno? Jak ho můžeš...? USPÁVACÍ LEKTVAR Tak fajn. Perfe? Henley? Jsi zpátky. Kde je čaroděj?

Nevím. - Myslím... - Čaroděj! Kam šel!? To je znamení smrti. Měl jsem rozhovor s Bledou dámou. Odlož ho, Carrowe. Může mi pomoct. My ti pomůžeme.

Najdeme způsob. Nemůžu takovýhle zůstat. Vrátím se pro tebe, až bude po všem. Nejsi sám sebou. Nejsi na posvátné půdě. Ubohost! Kurva... Týden k přístavu, měsíc do školy a pak...

Pak se, drahý meči, rozloučíme. Pořád bych upřednostnil tvou smrt. Ten pocit máme oba. Superfluousi, přece by ses nerozhodl ukončit náš úkol, že ne? Glorione. Na tebe jsem úplně zapomněl. Co děláš s tím chrličem a...

bardem? Předstírej, že tu nejsem. To je Stříbrný Tom? Ne. Kam bereš můj meč? Do Wizardia. Tam si s ním poradí. Nejdřív mi ukradneš meč a pak se ho chceš zbavit? Kdo to je? Líbí se mi. - Samozřejmě.

- Představ mě. Dnes se cítím velkoryse. Odpustím ti tu krádež, pokud se se mnou o meč utkáš. Přímo tady a teď. Barde, připrav si oslavné písně. Bez boje se z toho nedostanu, že? Ne. Dobře. Držte se ode mě, přízraky.

Držte se ode mě, přízraky. Koukněte na tyhle. Koukněte na tyhle. Bojuj jako muž, Perfe! Bojuj jako muž, Perfe. Zdravím, vznešené kouzelné stvoření. To bylo hrozný! - Pěkný boj.

- Děkuju. Ale já vyhrál. Já skutečně vyhrál. Jsem nyní plný cti! Ano! Ano!!! Já vyhrál. Ne, ne. Ne, ne, ne, ne, ne, ne, nemůžeš zemřít. Je to můj epos a já říkám, že nemůžeš zemřít.

V mém eposu se neumírá. Ty, ženská, běž od něj! Jo, taky ji zabij! Nezabít ji by bylo sexistické. Sakryš! Barde, koukej se vrátit. Přicházíš o detaily mého hrdinství. No tak! Jen jedno bodnutí! Líbí se mi tvé nadšení, meči.

Ale musíme naplnit můj osud. Není čas se zaobírat dámami. Mám jednu otázku. Zahrnuje ten osud zabíjení? Existuje jiný osud? Rodricku! Ke mně! Já... Jsem si jistý, že bude v pořádku. Nemůžeš zemřít.

Nemůžeš zemřít. Jsi hlavní hrdina. Nemůžu. Nemůžu ti pomoct. Vyhodili by mě. Přátelé. Tvoji přátelé mohou. Naro? Carrowe? Carrowe?

Pomoc! Kdokoliv? Perf potřebuje pomoc. Kde jsou? Kašlu na to! U všech bohů a hrdinů. Ty jsi Henley, že? Musíme toho hodně probrat.

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ha, teď jsem si to rozklikl, že se na to dodívám a podle mého komentu níže vidím, že už jsem to před pěti roky viděl
:-)

00

Odpovědět

oprava - už je to asi na nic ale soul-crush bude spíš zlomení ducha než heart-break zlomení srdce. Ale stejně je to diskutabilní..

00

Odpovědět

Jen pro info - po závěrečných titulcích tento díl ještě kousek pokračuje, než začnou rozhovory.

00

Odpovědět

Takze ...az zas dojdou prachy tak si vzpomenou, ze by mohli pokracovat s natacenim a budou somrovat na kickstarteru o dalších 10 mega?

10

Odpovědět

Neee, a dalších x let čekání na dlaší sérii..... :-(

00

Odpovědět

Coo to bylo finále? Sakryš a já měl radost, že se to konečně rozjíždí :(

30

Odpovědět

Ty z******? reklamy mi vždycky utrhnou uši. Zmrdi zasraný s tím záměrným zvyšováním hlasitosti, jen kvůli tomu aby upoutali pozornost. Se divím že to ještě není zakázaný.

22

Odpovědět

Upřímně jsem to Glorionovi přál (přeci jen se poctivě prosekal všemi zkouškami v dungeonu) a doufám že mu meč už zůstane :D Perf mi vždy přišel otravný dobře mu tak. :)

134

Odpovědět

podla thumbnailu som jemne dufal v https://imgur.com/gallery/N5jEmX5

10

Odpovědět

Hele, tenhle díl je fakt dobrý.

30