Nevyslovitelná podstata mé existenceJourneyQuest (S03E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:35
Počet zobrazení:5 337

Perf opět dokázal přežít setkání z vražedkyní Zkažených králů a opět se vydávají na cestu. A zdá se, že i orkové konečně budou mít příležitost se utkat se Zabijákem orků. Pokud se tedy něco nepokazí...

Přepis titulků

Co to je? Cesta k Bledé hoře. Jedna stezka vede přímo kolem zříceného průsmyku. Děkuju. Já pro tebe nic nemám. Chci, abys pro mě něco udělal. Promluv si s ní. Nic se nezmění, dokud se o něco nepokusíš.

Najdi v sobě odvahu. Já ji našla. Připraven? Snažila jsem se. Já vím. NEVYSLOVITELNÁ PODSTATA MÉ EXISTENCE Dobře, žádná sklíčenost. Pojďme vyrvat pár pařezů.

Jooo! Ne... Jdu si to rozdat se spánkem. Cože? Zamknula bys? My dva si musíme promluvit. Svou radost ani nedokážu vyjádřit. Vrať mi můj zápisník. Měl jsi čas si ho pročíst.

Ne dost času na pochopení tvého slovníku a malůvek. K čemu ho potřebuješ? Píšu svůj vlastní epos. Co? Cože děláš? Jako vážně? - Neviděla jsi tu dva obyčejné lidi? - Teď ne, byl to dlouhý den. Seržante! Dovnitř nebo ven!

- Dovnitř. - Kde jste byli? - Našli jsme Zabijáka orků. - Kde? Máte otevřeno? Skvěle, tady jste. Říkal jsem, že je najdu, Rodricku. To je naprosto skvělé. Co myslíš vlastním eposem? Nemůžeš napsat neschválený epos.

Nevztahovala by se na něj imunita bardů. To mi připomíná, že chci i svůj odznak. Budeš na černé listině. Uvězní tě. Jako by ti nejlepší bardi nebyli ze školy vyhozeni. Máš to mít. Nechtěl jsem to udělat, ale nedáváš mi jinou možnost. Wren Birdsongová, právě ses stala vedlejší postavou tohoto eposu. Velice okrajovou. Říkal jsi při západu slunce nebo při východu slunce?

Rodrick trvá na tom, že to bylo při západu. Bylo. Při východu. Měl by sis pospíšit. Tím chtěl říct za úsvitu. Tohle jsi neměl dělat. Omlouvám se, ale nesmíš se mnou mluvit. Jelikož jsem postavou v tvém eposu, nejsem dál vázána přísahou. Takže mi vůbec nic nebrání tomu, aby řekla...

Glorionovi... kde se nachází jeho skupina. To se neodvážíš. Omlouvám se. Nesmím s tebou mluvit. Omluv nás na moment. Jaké to zvláštní městečko. Ne, je naprosto normální. Mohli jsme ho dostat!

Síla lektvarů upadá. Nemůžeme si dovolit přijít o prvek překvapení. Znovu zdravím. Přísahám, že tě nesleduju. Je tu ještě jiný východ? Co? Ptal jsem se na jiný východ. Fascinující, vytvořili si toleranci na lektvary. Proboha!

Co tu děláte? Proč jste mi nic neřekli? Kde je východ? Žádný tu není. Musíme si promluvit. Nechceš být poblíž, když začne takhle mluvit, věř mi. Prohledejte tašku černého barda. Může mít něco užitečného. Ne, to je vlastnictvím cechu bardů. Chlapci, zápisník.

Ovlivňujete dějiny, vy hloupí tupci! Ano? Tvá matka nosí hedvábí. Co řekl? Něco o tvé matce. Super, tohle je ono. Tohle neřeknu. To je odporné. Samé krámy. Ani ten kompas nefunguje. Ukazuje na jih.

Na to nesahej. Dolů. Nechat! Zlobivý ork! Je kouzelný! Možná je to zbraň! Použijeme ji proti Zabijákovi orků. Netušíme, co to je. Dej mi to, já jsem šaman. Ne, ne, tohle nedělejte.

Tím aktivujete... mé návratové kouzlo. Sakra! Vím, že tu jsi. Ukaž se. Tak rychlý, a tak chytrý. Jaké to krásné zmrtvýchvstání. Dělej, posmívej se mi. Užij si to. Pamatuju si, když odvrhli mě. Moji rodiče, moji sourozenci, moje děti...

Výraz zhnusení v jejich tvářích mi ani po letech v mysli nevybledne. Omlouvám se, ale snažíš se ve mně vyvolat lítost? Zcela iracionálně se nás bojí, Carrowe. Celý svůj život mě zapírali, předstírali, že neexistuju. Především tvá rasa. Ale všichni lidé nakonec skončí u mě. Já ne. Ne, ty ne.

Ty jsi zvláštní. Pokud ho chceš, je tu. Carrowe? Co to děláš? Slunce mě spaluje. Provádím nevyslovitelnou podstatu mé existence. Dokážeme tě vyléčit. Máme mapu k věštkyni.

Nebojíte se se mnou cestovat? Carrowe, nejsi žádná zrůda. Tedy tak trochu ano. Tak trochu je! Jsi stále tím pravověrným společníkem, kterým jsi byl vždycky. Vylez z toho stínu. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nejdu mi spustit videa, dalsia forma banu alebo co toto, som rozhorceny

52

Odpovědět

Nemáš zaplý ADblock? Jinak si opaktualizuj všechno... vím že kdysi mi nejely videa kvůli zastaralým ovladačům grafické karty, jindy kvůli flash playeru...

20

Odpovědět

+Vojtasskusim, ale som tu asi 7 rokov, bez problemov, obcas ban

00

Odpovědět

Moc krátký! :-)

Ale jinak jsem rád za další díl...

71

Odpovědět

si jediny, vaz si to

08