ŠestipívoJourneyQuest (S03E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:43
Počet zobrazení:6 132

Wren se po svém lektvarovém dýchánku ocitá v posteli nezámo kde. Shodou okolností se na stejné místo dostává i čaroděj Perf, který je víc než nadšený z místní hospody.

Přepis titulků

Na, vypij to. Co v tom je? Čiré zlo? Kůra. Co se ti stalo, holka? Ve tvých soplech jsem napočítala šest barev. Šest! Mohla jsi umřít. Upadla jsem na svou brašnu. Upadlas na brašnu.

Zlato... Ať už se ve tvém životě děje cokoliv, míchání lektvarů není řešením. Omylem jsem upadla na svou brašnu. Častý problém u bardských lektvarů. Promiň, myslela jsem... Většina dívek, které se venku takhle válí... No nic. Ty jsi bardka?

To mám ale štěstí! Můžeš mi to splatit. Ty šaty nejsou zdarma a můj zpěvák se neukázal. Můžeš vystoupit místo něj. Já nemám žádný nástr... Sídlí tu potulná společnost Rozlítaní hlupáčci. Musím zpátky do práce, dej se do pořádku a přijď, až budeš připravena. Proč jsi tak naštvaná?

Prošli jsme, ne? Možná bych byla radši, kdyby ses nenechal zabít. Sleduješ to? Pokrok. Musíš mít vyšší standardy. Tohle by měla být cesta k Bledé hoře. Myslíš za tím městem? Nečeše si nějak jinak vlasy? - Teď na to není vhodná chvíle.

- Dobře. Víš, že na východních ostrovech žijí kultury, podle kterých je každý napůl mořská panna nebo napůl kentaur. Carrowe, kdyby tě ti zlobři snědli, dostali by otravu z jídla? Sklapni, Perfe. ŠESTIPÍVO U všech bohů, skutečný hostinec. A skutečné postele. Mohl bych se skutečně vyspat.

Nemůžeme tu zůstat, jde po nás vrah. Jen se tu rychle zastavím, zeptám se na cestu a dám si tak šest piv. Vrah! Pokud uvidím někoho oděného do černé, zaječím a budu zděšeně utíkat, slibuju. Nejsi za něj zodpovědná. Když jsi ho mohl vyléčit, kdykoliv zakopl o svůj plášť, bylo to jiné. Díky za připomenutí.

Tohle není trvalé. Najdeme způsob, jak to vrátit zpátky. Carrowe! Dámy a pánové, je tu úchvatná studentka, která zde bude vystupovat poprvé a zazpívá nám svůj úžasnou píseň s názvem... Jak se jmenuje ta písnička? Wren. Wren Bird Song. Wren Wren Bird Song!

Wren Wren! Zdravíčko. Nemám nic připraveného, ale mám radost... Sundej to! - Jo, jo. - Co mám sundat? Tričko. Sundej si tričko! Já jsem... bardka, pane. Tak to udělej dramaticky!

Srdečně prosím, sundej si oblečení. Nejsem ničí kurtizána! Eskort, kurtizána, to je fuk. Sundej ho! Dračí požírač panen v D-dur. Zapálil si vlastní ocas. Existovala vesnice předaleká, kterou drak jednou vyleká. Pokud se požadavkům nepodvolí, pak všechny panny z vesnice sn...

Existují zdokumentované případy zlobřích mírových řešení. Dobře, jen dva, ale... Spíš jeden a půl. Ahoj, vítej u Kobaltového zřídla. Zdravím, paní trpaslíková. Jsem Daggie a jsem slečna. Daggie, hledám cestu k Bledé hoře.

Opustíš nás tak brzy? Bohužel ano. Trochu spěcháme. Teď tak trochu... Poskakujeme po lesích, češeme si vlasy a mluvíme o klucích. To měl být Perf. - Tvůj meč promluvil? - Jo. Ignoruj ho.

Hej, hele! Za to se ti pomstím. Orkové! Orkové a trpaslíci! Orkové a trpaslíci! Orkové a tr... Orkové a trpaslíci! Maid, běž odtamtud. Tohle je hrozný. Sklapni!

Jak mám v téhle atmosféře vystupovat? Zbavit je ignorantství? Přinést múzy těmto nevychovancům? Chtějí jen kousek holé kůže, ne devítihodinový epos. Barbaři! Všichni jste nevděčníci! Co je tohle za hostinec? Po dlouhém dni v dolech chtějí trpaslíci, nebo kdokoliv, nikoho nediskriminujeme, dobré pivo, dobré jídlo a trochu těch krásek.

Já poskytuju všechno dohromady. Chvilku tu pobuď. Možná uvidíš něco, co se ti bude líbit,. A tvé jméno bylo...? Jo, omlouvám se. Jmenuji se Superfluous. Co je to za jméno? Když novicové dorazí na magickou univerzitu, mistři nás pojmenují podle našich...

nejlepší vlastností. Chodil jsem do školy s kluky jménem Úžasný, Schopný a Velkolepý. Všichni to byli dobří chlapi. Ale nyní oblékají černé hábity. Zatímco já stále zůstávám... To je otřesné.

Jak mohou očekávat, že student s takovýmto jménem uspěje? Neočekávají. Čekali, že budu hrozný. Což jsem. To vážně jsi! To pojmenování je spíš jen tradicí. Víš, co tvrdím já? Tradice jsou na prd. Podle tradic bych měla vymetat krb nějakému trpaslíkovi stovky metrů pod zemí.

Místo toho vlastním hostinec v městečku a setkávám se s fešáckými cizinci. Jaké je to pivo? Je skvělé, ale je silnější, než na co jsem zvyklý. Tak další. Toho si beru. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

odpad

02

Odpovědět

Proč nejsou překládány i závěry videa, kde hovoří tvůrci?

10

Odpovědět

Je vidět že za ty prachy co nahrabali, to alespoň trochu vylepšili, ale vzhledem k tomu že tohle má potenciál dost dlouhého příběhu, znamená to že buď se to potáhne dlouho, nebo nakonec už nebudou mít peníze a seriál skončí předčasně a nebo ho skončí hrozně rychle já doufám v první možnost, ale uvidíme jak se to nakonec vyvine.

00

Odpovědět

Useknou to skoro v půli věty, v poslední třetine se to začne zajímavě rozjíždět a nabírat dech, pak hned spadne opona. Bohužel.

00

Odpovědět

Neví nahodou někdo proč Naru hraje jiná herečka?

10

Odpovědět

Protože zrovna v době natáčení měla chvilku před porodem a nedalo se nic jiného dělat, je o tom i deníček tvůrců, kde to ona sama vysvětluje :)

30

Odpovědět

+Scarecrowjá sem si to myslel :)

10

Odpovědět

Takovy podivny konec dilu....

20