Kaizers orchestra - Ompa til du dør

Thumbnail play icon
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:167
Počet zobrazení:3 657
Ompa til du dør je písnička od skupiny Kaizers orchestra. Byla vydána poprvé v roce 2001 ve stejnojmenném albu a i po 10 letech se řadí mezi ty nejlepší písně skupiny. Následující video není oficiální videoklip, ale velice podařený fanouškovský klip vytvořený se souhlasem autorů. Celé album tvoří dobromady příběh. Píseň s hlavní zápletkou byla již zveřejněna ve videu Válka. Ompa til du dør je jedna z úvodních písní a popisuje, jak to u Monsieura Claviera chodí. Ačkoliv žádnou z hlavních postav nevyjmenovává, zpívá ji Tony. Pozn. k překladu:
  • Christiania je původní jméno Osla.
  • Tensing je název skupiny zpěváků zpívajících v kostelích.
  • Fredrik Meltzer navrhl norskou vlajku v roce 1821.
  • Ompa je tanec podobný polce a finské humppě.

Přepis titulků

Sven Korner byl v pondělí v novinách. Velká fotka z dob, kdy ještě tančíval valčík. Psali o tom, jak připravil Victorii o život. Přijď domů a vysvětli to Christianii. Hej ty, konstáble, tady máš tisíc babek. Dej mi Kornera a dej mi ho brzy. Sven Korner byl v pondělí v novinách. Slyšel jsem, že si prý koupil malého pejska.

Vždycky se zajímal o tolik věcí. Ano, o všechno od pekla po Tensing. Ale teď jsi nám to hodně ulehčil. My se budeme smát naposled, Svene, protože máme tvoje otisky. Já vím, co se s tebou stane. Já vím, co se s tebou stane. Vím, v co doufáš, ale já vím, co se s tebou stane.

Myslel sis, že všichni budou tančit, jak ty budeš pískat. Ale zapomněls, že ten, kdo píská, jsem já. Já totiž hraju poker s revolverem a nemám žádnou úctu k Fredrikovi Meltzerovi. Takže budeš tančit podle mě, dokud nezačneš krvácet. Budeš tančit ompu, dokud... budeš tančit ompu, dokud nezemřeš.

Zamysli se, Svene, jak dobré to bude v nebi. Doufám, že ses vždycky pomodlil, než jsi šel do postele. Protože tam dole je horko. Tam dole je pořádné horko. Svene, tam dole je horko jako v pekle. Půjdeš totiž dolů, ať chceš, nebo ne. My jsme ti, kdo ti ukážou cestu. A pokud si myslíš, že dokážeš utéct, tak se zamysli znova, protože Bůh je můj otec.

Já vím, co se s tebou stane. Já vím, co se s tebou stane. Vím, v co doufáš, ale já vím, co se s tebou stane. Myslel sis, že všichni budou tančit, jak ty budeš pískat. Ale zapomněls, že ten, kdo píská, jsem já. Já totiž hraju poker s revolverem a nemám žádnou úctu k Fredrikovi Meltzerovi.

Takže budeš tančit podle mě, dokud nezačneš krvácet. Budeš tančit ompu, dokud... budeš tančit ompu, dokud nezemřeš. Zamysli se, Svene, jak dobré to bude v nebi. Zamysli se, Svene, jak dobré to bude v nebi. Zamysli se, Svene, jak dobré to bude v nebi. Zamysli se, Svene, jak dobré to bude v nebi.

Myslel sis, že všichni budou tančit, jak ty budeš pískat. Ale zapomněls, že ten, kdo píská, jsem já. Já totiž hraju poker s revolverem a nemám žádnou úctu k Fredrikovi Meltzerovi. Takže budeš tančit podle mě, dokud nezačneš krvácet. Budeš tančit ompu dokud, budeš tančit ompu, dokud neumřeš. Budeš tančit ompu, dokud neumřeš, dokud neumřeš.

Budeš tančit ompu, dokud neumřeš. Budeš tančit ompu, dokud neumřeš. Budeš tančit ompu, dokud neumřeš. Překlad: Lemmii www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ahoj, spustili jsme oficialni fanklub kapely Kaizers Orchestra v CR a SR, budeme radi, kdyz se k nam podivate a pridate se! :) web: www.kaizers.cz

190

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=utMixwWWOaA&feature=relmfu mohli by ste to prelozit ?? taky od nich

180

Odpovědět

páni, děkuji za překlad...tuhle písničku miluji od té doby co jsem viděla na sever, tak aspoň vím o čem zpívají:D

180

Odpovědět

Ta melodie mě naprosto pohltila....je perfektní, jen nevím proč....

180

Odpovědět

zajímavé

180

Odpovědět

Zní to dobře, zkuste přeložit i další písničky od této skupiny

180

Odpovědět

je to .... divný..... ale dobrý. :)

180

Odpovědět

na fanouškovský klip je to slušné...a celkově mi to přijde slušně poslouchatelné :-)

181

Odpovědět

Opravdu netradiční, ale kompozičně dali dohromady melodii, která je originální a dá se poslouchat. Sice text písně dost pokulhává, ale je to rozhodně lepší jak většina popových písní. Videoklip je zajimavý, nic velkého, za to dost morbidní.

182

Odpovědět

mne sa to dost pacilo, dobre sa to pocuva a je to take netradicne, ale inak super

181

Odpovědět

asi len tolko : ?!

183

Odpovědět

blud bludny

188

Odpovědět

totalne o hovno a zvuk uplne o ..... 1*

1820