Kávová havárie British Petroleum

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:790
Počet zobrazení:10 044

Není tomu tak dávno (20. dubna 2010), co se na svět dostaly zprávy o tom, že do moře uniká ropa z poškozeného vrtu v Mexickém zálivu. Tato situace se řeší dodnes, a tak není divu, že si tuto ropnou havárii vzaly do rukou UCBComedy a firmu British Petroleum trochu zesměšnili. Video přidáváme na požádání uživatele Madagio.

Přepis titulků

CENTRÁLA BP Nedělejte si starosti. Je to malá skvrna na velkém stole. Myslím, že podceňujeme, kolik kávy se rozlilo, pane. Jo, je to dost kávy. Měli bychom si pospíšit, protože už je to skoro u mého notebooku. Jen klid, klid. - A je to. - Taky to vyhladí všechny ryby. Jejda.

Tak jo, koukejte. Můj Bože, blíží se to k mojí mapě Louisiany! - Bacha, ryby! - Notebook. - Mapa! - Ryby! - Ale ne, ryby! - Notebook! - Počkat! Počkat! Mám geniální nápad. Jonesi, měl byste si pospíšit. Lidi už začínají mít podezření. Hotovo. Sakra!

Nezabralo to. Můj ty Bože, tak teď jsme opravdu v hajzlu! Když do kávy naházíme odpad, zamezíme tak dalšímu rozlévání. - Teď je v tom káva i odpad. - Zadržte, něco mě napadlo. Ksakru! Myslel jsem, že to zabere. Třeba se to neprojeví hned. Budeme to tři hodiny pozorovat a poté přehodnotíme situaci. O TŘI HODINY POZDĚJI Právě jsme promrhali tři hodiny!

Víc mě toho nenapadá. - Jsou tu pánové z Halliburton. - Pošlete je sem! Pánové... Ach, můj Bože! Vy jste za tohle částečně zodpovědní. Poskytli jste nám tyhle kelímky s tím, že jsou nestabilní. Ne, ne, ne! Neházejte to na nás! Víte co? Halliburton tohle vůbec nemusí poslouchat. Padáme odsud!

- Ježiši! - Do hajzlu! Všichni se uklidněte! Mám na telefonu Kevina Costnera. On už bude vědět, co máme dělat. - O jakou skvrnu se jedná? - Docela velkou, pane Costnere. - Máte u sebe golfový míček? - Mám tu pingpongáč. Dobrý, tak ho tam hoďte. - Tak co?

- Vůbec nic. Tak to jste v prdeli! O 47 DNÍ POZDĚJI Překlad: b Překlad: ba Překlad: bak Překlad: bake Překlad: bakeL Překlad: bakeLi Překlad: bakeLit Překlad: bakeLit Překlad: bakeLit Překlad: bakeLit Překlad: bakeLit Překlad: bakeLit www.VideaCesky.cz

Komentáře (49)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten týpek za sklem na to 47 dní čumí a ani nedojí to pečivo co má v ruce? :D

220

Odpovědět

DOBŘE ONI!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

180

Odpovědět

Pro cloveka kterej nesleduje zpravy a deni je to nuda ale pro nekoho kdo vi o co jde je to naprosto dokonale :-D

181

Odpovědět

KOKOTINA NUDA JAK SVIN

1824

Odpovědět

:D čakala som že na konci príde upratovačka a všetko im to tam uprace :D:D:D

190

Odpovědět

Tak to je dobrý XD

180

Odpovědět

VELMI přesná kopie skutečné události xD

190

Odpovědět

totalne krute :)

180

Odpovědět

mazec video :D

180

Odpovědět

nejdou titulky...skoda

182

Odpovědět

hú hí há...

182

Odpovědět

Uzasny video BP museli byt pekne nasrany jestli to videli :D

180

Odpovědět

fake :D ne dobry uzasne video o tom jak se vsechno po*ralo

180

Odpovědět

LOL, Já z toho videa nemůžu, už jsem si to pustila asi 10x:-D

180

Odpovědět

Čekala jsem, že tam ve finále přijde uklízečka a tu louži prostě utře :)

180

Další