Kdopak to volá?

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 150
Počet zobrazení:11 355
Taky se vám občas stane, že si ukládáte něčí číslo do telefonu a dáte dotyčnému jistou přezdívku, abyste si příště o to rychleji vybavili, kdo vám to vlastně volá nebo píše? Občas to ale může skončit pořádným trapasem... Do komentářů nám napište vaše nejoblíbenější přezdívky pro známé a kamarády.

Přepis titulků

Kdo je tady nejhodnější na světě? Princeznička je nejhodnější na světě. - Ahoj. - Čau. - Jak se vede? - Dobře. Jak tobě? - Posledně jsem si to moc užila. - Bylo to fajn. Čekala jsem, že se mi ozveš. - Tys ztratil mé číslo? - Ne. - Určitě jsi ho musel ztratit. - Myslím, že ho mám.

- Uložím ti ho. No, dobře... POŠAHANÁ NÁNA ID VOLAJÍCÍHO Tak jo, moje číslo máš... tak mi brnkni. PRDELKA Ahoj, vydrž chvilku. Ještě musím najít mobil. Dobře.

- Prozvonil bys mě? - Jasně. Asi už ho... BUDOUCÍ MANŽEL ...mám. Ty jseš nejlepší, zlato. BOKOVKA ASHLEY - A Ashley je taky nejlepší? To je moje sestřenice. Ashley... BOŽSKÝ NOŽKY Prozváním tě, tak si mě ulož.

Já teď pofrčím domů a pak ti brnknu. - Dobře. - Budu se těšit. Já taky. NEZVEDAT!!! Obzvlášť v pátek, to se nedělá. - To snad ne. - Co je? ÚCHYL DAVE Ježkovy voči, tady tě mám!

Koukal jsem po tobě už ve výtahu. - Tos byl ty? - Jo. - Vážně? - Nevšimla jsem si! - Vůbec jsem tě nepoznala. Všimla. Zavolej Jen. Zvolte Jen: Jen z Vegas, Jen z jógy, Jen kozatice. Která z nich jsem já?

STALKER JEFF Do prdele! Co máš dneska v plánu? Zvedni to, volám ti! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (62)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Prcinky dobrý :D

60

Odpovědět

Tronťoš :')

00

Odpovědět

pekny

11

Odpovědět

Jsem opravdu jediný kdo poznal chlápka ve 2:10 soutěžícího z amerického Masterchefa? =D

47

Odpovědět

Taky jsem si s tímhle užil své: mám asi 4 kamarádky které se jmenují Tereza, tak je mám uložené přezdívkami. No a o jedné, která je trochu prostorově výraznější, se za jejími zády mluví jako o hrochovi, tak jí mám uloženou jako Hroch. No a jednou - už nevím v jaké situaci - mi volala a když jsem to zvedl tak jsem bez přemýšlení prohlásil "Čau hrochu..." a už to jelo :)

355

Odpovědět

Vy víte jakej náhled videa dát aby na to všichni klikli :D Jinak ten chlapek z prvniho videa je podle me Zack z Big Bang Theory jak chodil s Penny ale nestacil ji na intelektualni urovni nebo tak nejak :)

311

Odpovědět

9 hvězd za kozy. Tak to má být :)

363

Odpovědět

hhhh Crazy Bitch :D

170

Odpovědět

Stalker Jeff me dostal :D :D

431

Odpovědět

Zdarek v dnesni dobe mobilu to neni as tak strasny, ale ja us jsem strosku starsi a tak si jeste pamatuju dobu kdy mobili nebily vubec.( Ne neni mi 180 a nezil jsem v jeskyni) Mam ale jednu k dobru kdys jste volali na pevnou a znali jen prezdivku problem byl kdys to zvedli rodice vaseho kamarada :Dobry den je doma........? U toho jsme se obcas pekne zasmali

1819

Odpovědět

Ten ksichtik tam byt nemem mela tam byt : a za tim velke D.

58

Odpovědět

Kdys starsi tak us vse chapu..

195

Odpovědět

U některejch kontaktů mam i 4 "jména", jinak bych si nebyl schopnej vpomenout, kdo mi vlastně píše. A "nezvedat" se poslední dobou docela rozšiřuje, šoupu tam hlavně marketingový vošousty

132

Odpovědět

Nicméně njlepší je stejně spojení kontaktu s Facebookem/Twitterem, případně nahránim fotky, to pomáhá nejvíc

112

Odpovědět

+eXejo .. protože jméno a příjmení je nic neříkající......

401

Odpovědět

eXe: A co takhle těm "marketingovým vošoustům" říct jenom - nemám zájem? Jsou to taky lidi a když jim tohle řekneš, tak tě pak přestanou otravovat. A pokud jde o neustálé volání z call center, tak jde jenom o zaměstnance, kteří to mají jako náplň práce a mají toho stejně tak plné zuby jako ty (jednou tam dělala bývalá přítelkyně a věř mi, že to nechceš:D), takže jim můžeš slušně odpovědět, ať jim trošku spravíš náladu. Třeba příště někdo naopak spraví náladu tobě. ;-)

167

Odpovědět

Pak tedy moje Nokia 1200 má asi nějakou nadstandardní funkci, když si umí uchovávat čísla v blacklistu, které následně ignoruje. Jinak mě totiž nenapadá důvod proč pojmenovávat číslo jako "Nezvedat".

01

Odpovědět

Tak já žádné "nezvedat" na mobilu nemám, ale vím, že jsem si teď v posledních pár letech začal více dávat do adresáře celá jména, ne jen křestní, protože se mi pak občas stávalo, že jsem si nebyl docela jistý, jestli je to ten, kdo si myslím. U kluků i holek, tedy.
Jednou jsem třeba takhle psal jednomu kámošovi, který nebyl nejspolehlivější, kupu čím dál naštvanějších a vulgárnějších smsek, protože neodepisoval a potřeboval jsem se s ním nutně na něčem dohodnout... a pak jsem zjistil, že jsem to omylem psal mýmu strejdovi.

100

Odpovědět

Někdo mi vysvětlete - proč si pojmenovat kontakt jako "Nezvedat!" a nebrat telefony? Prostě to vezmu, řeknu že nemám zájem, nemůžu, nebo jdi někam... Přijde mi to jako dost slabošské a neférové jednání. Samozřejmě existují výjimky jako např. komplikované vztahy po rozvodu, v krizové situaci atp., ale to jsou jen výjimky.

710

Odpovědět

Tak to já mám asi tři uložený čísla "nezvedat"... Dokonce jsem tam měla i "future boyfriend, ale to proto, že jsem potkala kluka jehož příjmení bylo Fewboy a dělali jsme si srandu z toho, čeho je to zkratka :D Ale většinou tam mám čísla jako "kámoš Petry, kluk z Dublinu, Jerk z hospody, kretén z pubu..." Toho tam je :D

32

Odpovědět

Dostal sem mobil po tátovi a když sem tak projížděl, co mu tam zbylo, tak tam byl pojmenovaný kontakt "ZMRD" (jelikož cituji, tak bez hvězdiček :D)

80

Další