Kdyby byli introverti na pohovoru upřímní

Thumbnail play icon
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:67
Počet zobrazení:3 290
Jak by to vypadalo, kdyby introverti na pracovním pohovoru říkali přesně to, co si myslí?

Přepis titulků

Dobře, pojďme tedy začít s pohovorem. Jak si myslíte, že by vás druzí lidé popsali? Asi takhle: „Tenhle chlapík? Já nevím, nikdy jsem o něm nepřemýšlel.“ Dobře, co vás motivuje? Když chci něčeho dosáhnout, jsem hodně motivovaný, ale šance, že je to něco souvisejícího s prací, je nulová. Lhal byste kvůli společnosti někdy?

Ne, ale lhal bych této společnosti, abych dostal tu práci. Jistě. Popište mi náročnou situaci v práci a jak jste si s ní poradil. Jednou jsem se musel podílet na týmovém projektu, což bylo velice náročné, tak jsem se na celý týden hodil marod. Nápadité. Co vám na předchozí práci nejvíce vadilo?

Člověče, bylo to otevřené pracoviště, takže za mnou mohl kdykoliv někdo přijít a mluvit na mě. Navíc bylo těžké koukat v práci na YouTube, všichni mi viděli na monitor. Jaké pracovní prostředí preferujete? Dveře, které můžu zavřít a zamknout, a když mě někdo bude hledat, můžu předstírat, že tam nejsem. A koukat na YouTube.

Jak snášíte stres? Celý den potlačuji emoce a celou noc pak jím a piju, abych se otupil. No páni. Jaký je váš největší úspěch? Zvládnu telefonovat, aniž bych se utápěl v úzkosti hodiny před tím, než se donutím vytočit číslo. Dřív to nešlo. Dobře. Zvládáte pracovat pod tlakem? Moc dobře ne.

Vynikající. Jaká je vaše vysněná práce? Nejsem si jistý, ale zaručeně to není tahle ani nic, co by se blížilo této dráze. A upřímně nechápu, jak by jakákoli pozice tady mohla být něčí vysněnou. Dobře. Popište situaci, kdy jste někomu dával negativní zpětnou vazbu. To se nestalo. Byl bych radši, aby všechno kolem shořelo, než abych dal negativní zpětnou vazbu.

Jaký máte styl vedení? Pasivně agresivní, řekl bych. Aha, zajímavé. Zahrajeme si na role, ano? Musíte mi dát výpověď. No… Musím vám něco říct. Ano? A co? Ehm…

Pokračujte. Jen jsem vám chtěl říct… Ano? Odvádíte skvělou práci. Těsně vedle. Máte mě přece vyhodit. Je to těžké. Jen řekněte: „Máte padáka.“ Hele, víte, jak jste si vždycky chtěl vzít dovolenou?

No, tak teď si ji vzít můžete. Hurá! Není to tak úplně ono. Co mu zamknout před nosem a čekat, že to pochopí? Povězte mi o vaší poslední chybě. Všechny moje dnešní odpovědi jsou chyby. Skvěle, to bylo pro dnešek všechno.

Proberu to s ředitelem a do týdne se vám ozveme. Řeknete, že jsem na vás udělal dojem, ale vezmete někoho jiného, že? - Přesně tak! - Ani to neproberete s ředitelem, že? Rozhodně ne. Přeložila: Marky98 www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jo, až na pár výjimek to nemá nic společnýho s introvertním chováním. Dává mi smysl jen ta druhá otázka na motivaci a ten open space kancl (samozřejmě bez mluvení o youtube)... všechno ostatní je úplně jiný problém.

131

Odpovědět

no ty vole stalo to za to vobec, prekladat takuto hovadinu?

98

Odpovědět

Chlapec si plete pojmy "introvert" a "psychicky narušený lůzr".

1712

Odpovědět

V tom případě jsem psychicky narušenej lůzr protože, kdybych mohla být upřímná, odpovídám stejně. Úplně jsem se v těch problémech viděla... Hlavně v open office, kdy na mě každej čumí a každý za mnou může lézt s kdejakou pitomostí. CHci kancl s klíčem a předstíráním že jsem na obědě :D.

258

Odpovědět

+whealteasouhlas na 100%

54

Odpovědět

+whealteaTaky lžeš na pohovoru, aby ses dostala do firmy, kterou nesnášíš? Sleduješ v kanclu YouTube? A před problémem se schováš doma?

102

Odpovědět

+jjkNěkdy máš období, kdy potřebuješ vzít jakoukoli práci, takže i takovou, kterou budeš nesnášet.. A jinak já bych si v práci četla fanfiky když už :P.

04

Odpovědět

+whealteaA ukažme si na lůzra! :D

00

Odpovědět

+DovaraNechte ji napokoji a běžte radši makat korporátní otroci! A přineste mi někdo kaffe!

23