WKUK - Pracovní pohovor

Thumbnail play icon
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:377
Počet zobrazení:7 020

Poslední video od komediální skupiny The Whitest Kids U’ Know jsme tu měli před dvěma roky a jako nová krev v překladatelském týmu jsem se rozhodl tuto partičku trochu oživit. Dnes se podíváme, jak může vypadat takový běžný pracovní pohovor.

 

Přepis titulků

Pan Morris? Je mi líto, že jdu pozdě. - Nevadí. Hlásíte se na pozici... - Vedoucího výzkumu. Dobře. Máte s sebou kopii životopisu? Prosím? Myslel jsem, že jsem vám ji posílal. V pořádku. V budoucnu si ji ale radši berte s sebou. Já doufám, že už v budoucnu nebudu muset žádný pohovor absolvovat. No, je lepší o tom vědět.

Tuto školu jste dokončil, nebo nedokončil? Tuhle... zrovna… ne. Technicky. Máte tu totiž jen dva semestry. Ale přitom píšete, že máte bakaláře z finanční správy. Měl jsem ho v plánu, takže... Příště byste neměl zmiňovat, že máte titul, pokud ho nemáte.

Trevorův pohovor je v plném proudu a chyb, kterých se dopustil, jsme si všimli my a zřejmě i jeho potenciální zaměstnavatel. Nyní si je shrneme. Zaprvé, Trevor přišel na pohovor nepřipravený. Je důležité mít u sebe kopii životopisu, byť jste ho třeba už předtím poslali. Ukážete tím svůj zájem a připravenost. Zadruhé, není vhodné vtipkovat, jako byste tu práci už měli.

Je to příliš odvážné a můžete si tím přihoršit. Zatřetí, je důležité udržovat oční kontakt a odpovídat stručně a jasně. - Pochopil jsi, Trevore? - Díky, můj vnitřní rádče. No, uvidíme, jestli se Trevor vyhrabe z jámy, kterou si vykopal. Podívejte, za ty lži se omlouvám, chtěl jsem na vás jen udělat dojem. A fakt, že jsem vám byl ochoten lhát, může být vaší firmě ku prospěchu.

Místo toho, abych lhal vám, bych mohl lhát pro vás. Dobře. Máte opravdu dobrý oční kontakt. To si zapíšu. Tím se smazává to lhaní v životopise. Dobře, pane Morrisi, jaké zkušenosti v oboru máte? Ve finančním oddělení jsem pracoval po tři roky, a to v bankovní společnosti...

mezinárodní… depozitní… obchodní… společnosti… Aha, v BMDOS. Znáte Jeffa Chryslera? Ano, zemřel. Můj bože!

Začínali jsme ve stejné společnosti. Byli jsme jako bratři. Phyllis, nech poslat Jeffově ženě kytici. Ale Jeff je hned vedle! Trevor se vyhrabat dokázal, a to pomocí ještě horších lži. Nikdy není dobré lhát na pohovoru. Jedna lež vede k další, ty se na sebe nabalí a vymknou se z ruky. Myslím, že Trevor by si dokonale vystačil s pravdou a pomocí ostrého nože pravdy by se z této pavučiny lží vyřezal.

Místo toho, aby si vymýšlel lži, se měl zaměřit na to, čím může společnosti přispět. Uvidíme, jak si povede. Dám vám dvacet dolarů, když mě vezmete. Páni. Tak to byla další taktika. Trevor se pokusil odvést pozornost od svých lží a nepřipravenosti, kterou právě projevil, tím, že mu nabídne dvacetidolarovou bankovku.

Možná že mohl místo dementního chování třeba neudělat první věc, která mu přišla na mysl. Podívejme se, co se stane, když si Trevor dobře rozmyslí, co vlastně dělá. Nachytal se! Dělám si srandu. Aha. Mám jeden šílený nápad. Co kdybych sem zavolal Jeffa, aby nám to celé ujasnil?

Jo. Šílený. Phyllis, pošli mi sem, prosím, Jeffa. Jeffe, pamatuješ si Trevora z BMDOS? Ne, vůbec ho nepoznávám. Vážně? On si totiž myslí, že... Byl... Byl to zombík! Šel po vašem mozku, chtěl jsem vám to říct! Můj bože!

Zachránil jste mi život! Vítejte, pane Morrisi, nastupujete v pondělí. Děkuji, pane. Je toho na mě moc. Trevor si zjevně tu práci nakonec vydobyl. Ani nevím, proč tu vlastně jsem. Jsi tu díky těm houbičkám, co jsem si dal! Cože? Vy jste ale číslo! Překlad: Batrachus www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

I am enjoying playing this spider solitaire card game https://moz.com/community/users/11865341 through this platform and invite my friends to play with great advantages and functions. This is my only most favorite game.

00

Odpovědět

Whaaat? Batrachus je překladatel na VČ? ... Ten kluk je legendou na Lamer.cz, hlášky a komentáře tak pitomý, že pouhý odkaz k jeho jménu se stal kultovním pojmem. Tady je jasně vidět, že i ten neoblíbený otloukánek se může dostat "na výslunní". :D

73

Odpovědět

A ja si rikal kde jsem to jmeno slysel, diky za pripomenuti. Skoda ze jeho hlasky a komentare na lameru byly smazany misto toho aby byly presunuty do specialni sekce pekla.

00

Odpovědět

héj víc WKUK pls, mě vždycky naprosto roztrhá ten s tou gilotinou xD ale to není moc náročný na překlad

30

Odpovědět

Nejsem si jistý, jestli jsem někdy viděl spot na jiné téma.

00

Odpovědět

Já jsem to nepochopil. To asi mělo být nějaké "vtipné" video ? Nebo o co šlo ?

1211

Odpovědět

No vtipné to být mělo, ale taky mě to moc nevzalo. Asi to bude tím, že jsem zatím na moc pohovorech nebyl.

23

Odpovědět

+Martin Terrannebo že si nikdy neměl lsd, ten týpek totiž fakt slušně zahrát morbidní vyjetost, lsd + pracovní pohovor = vtipné xD

10

Odpovědět

10/10, akorat acid nejsou houbicky ale LSD

153

Odpovědět

Já jsem původně přemýšlel, že bych to přeložil jako LSD, ale myslím, že houbičky tam sedí líp a význam to nijak dramaticky nemění. ;)

617

Odpovědět

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD HAHAHAHAHAHAHA

38

Odpovědět

TO JE GENIÁLONÍ Xdddddd

45

Odpovědět

penis

77

Odpovědět

Zabijak si asi taky dal houbičky, že?

35

Odpovědět

+Martin Terrantak znáš to páteční relaxace víš jak

10

Odpovědět

+Martin TerranNo právě, že neznám.

01

Odpovědět

konecne random gnnnnnnnnnn to zachranilo 8/10 would watch again

21

Odpovědět

Když mu zlomil vaz tak jsem dostal záchvat smíchu ... :D Naprosto nečekané

334

Odpovědět

Zrovna jsem dokoukal jejich film o občanské válce na drogách.

41