Realistické profesní poradenstvíFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:100
Počet zobrazení:7 558

Na úřadech práce často nabízejí i pomoc s výběrem budoucího zaměstnání. Ale jsou všechny ty osobnostní testy a podrobné otázky k něčemu? Nestačil by někdo, kdo skutečně rozumí tomu, jak to na světě chodí?

Přepis titulků

Něco mi o sobě řekněte a já vás nasměruju na vhodnou kariéru. Nesnáším děti. - Učitel tělocviku. - Ano. - Umím z lidí dostat maximum. - Pojišťovák. Bojím se velkých životních rozhodnutí. - Co dělat jeden doktorát za druhým? - To zní skvěle. Rád lidi mučím a způsobuju jim bolest. Tomu nejlépe odpovídá zubař.

Nebo zákaznická podpora. Jaké jsou vaše zájmy? Pardon, nerozumím vám. Zkuste práci na nádraží. Nevím, co chci dělat, ale mám tuhle koženou brašnu. Architekt. - Tak co umíte? - Mám 20 000 fanoušků na Instagramu. - Ale co umíte? - 20 000 musí na nějakou kariéru stačit. - Potřebuju něco víc.

- 30 000? - Něco, co umíte. - 100 000. Co jste zač? Jonathane? Jonathane? - Jo? - Co taxikář? Jo, to by šlo. Poslali mě sem rodiče. - Já žádnou práci nechci.

- To není problém. Umění, filozofie, sport, přírodní vědy, humanitní vědy, moderní welština… Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Super, zvlášť ten konec :)

00

Odpovědět

Neumím anglicki chci 200 000 měsíčně a zdarma lítat do Bruselu. Co mám dělat?
Dělej v ANO Schileroovou!!! :-D

131

Odpovědět

u nas su takisto fasouni v euparlamente aj v nasom slovenskom, co maju len zakladnu skolu

21

Odpovědět

chuj

00

Odpovědět

A přesně tak jsem získala práci zdravotní sestry

10