Kdyby iPhone 4G uměl mluvit

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:313
Počet zobrazení:4 966

iPhone umí kde co. Poslední zvěsti nicméně naznačují, že ho lidé v Applu naučili mluvit. Jediným problémem je, že se díky tomu zjistilo, že je to tak trochu parchant. Jinými slovy, partička Back of the Class, podepsaná pod hitovkou Moje máma je na Facebooku, se vrací v plné síle, aby nám vysvětlila, proč se tenhle přístroj celosvětově těší takové popularitě.

Přepis titulků

Nazdar, to je ten novej iPhone? Vlastně je to prototyp, který mámod kamaráda, co pracuje u Applu. Jmenuje se iPhone 4G Talk. Sleduj. - Zkontroluj e-maily.- Jistě. Vydrž chvíli, než se k nim dostanu. Máš tři nové zprávy. Páni, to je úžasný.

Jo, je to paráda. Na, zkus si to.Já se musím jít pořádně vydělat. - Tak jo, zjisti mi předpověď počasí.- Bez problému. Nejvyšší teploty dosáhnou 20°C,nejnižší 10°C s 20% možností srážek. - Chceš vykouřit?- Cos to řekl? Nic. Já nic neřekl. - Vážně ti ho vykouřím.- Řekls právě, že mi ho chceš vykouřit? - Ne. Proč, chtěl bys?- Co? Ne! - Protože bych mohl.- Nech toho.

Přestaň to říkat. - Víš, že to chceš.- Vážně nevím, co se teď děje. Jen řekni, že bys chtěl. Řekni to. Můj bože, ty ses k tomu chystal. Ty seš ale teplej! Ne, já nic neřekl. Jak by to vůbecprobíhalo, vždyť ani nemáš žádný díry. Ach, můj bože, ty nad tímpřemýšlíš! Přiznej to, jsi gay. - Nejsem. - Jsi pan TeplýTeplák z Teplákova, nebo tak něco. Vždyť seš telefon, ani nemáš pohlaví. To prostě nemůže být teplý!Když už něco, tak by to byl fetiš...

- Rozhodně máš fetiš.- Nemám fetiš! - Jo, to proto, že seš teplej.- Drž kurva hubu, iPhone! - Nemusels křičet.- Nezájem. Ranils moje city. Nech... Dobře, promiň, neuvědomiljsem si, že jsi tak citlivý... - Tepleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej.- Kurva drát, iPhone, já tě zabiju. - Třema prstama.- Ne, nech toho. Co děláš?!

Rozbiješ ho.Vrať mi ho. Nezájem, zasranej stupidní telefon. - Co mu přelítlo přes nos?- Nemám ponětí. - Chceš vykouřit?- Jo, klidně. Překlad: Malkivianwww.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Siri! :D

180

Odpovědět

btw. je tam napsany KDYBY tzn. ze je nejaka sance ze BUDE iPhone 4G

180

Odpovědět

tazan: a pro tebe chytraku, neni to ani iPhone 4 ale iPhone 3G :P

180

Odpovědět

Pro chytraky ... Iphone 4g neexistuje ... je to proste iphone 4

186

Odpovědět

Gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay

180

Odpovědět

Closer: lol to je jasný ty chytrák.Když to natáčeli před tim než se 4G ukázal.. :D:D

180

Odpovědět

Prominte,ale me se to tak líbí !!!!! :DDD Faakt BEST !!

180

Odpovědět

Akorat, ze na tom videu je Iphone 3g, ale neva

182

Odpovědět

no ty jo fakt že dexter taky jsem si to řikal!

180

Odpovědět

xD prej tak jo xD toje good iphone chcu xD

181

Odpovědět

No ty vole, Dexter jak vyšitej! :D

190

Odpovědět

ten týpek vlevo vzdáleně připomíná Michaela C. Halla, jeho mladší verzi

190

Odpovědět

Napadlo mě přesně to samý, když jsem na to koukal.

190

Odpovědět

looooooooooooooooooooooooooooooooool:DD...najlepsi video tady:DD

181

Odpovědět

Tak tohle video mě velice zklamalo, od lidí co udělali " Moje máma je na Facebooku" jsem čekal trošku víc. A hlavně jsem čekal něco jako iphone na sebe řekne nějaký "drby" něco jako "...jsem úplně stejný jako předchozí model jenom jsem o setinu sekundy rychlejší, jenom jsem z vás chtěl vybrat prachy, to jsem dobrej co...". Možná příště. ;)

185