Kdyby v kanceláři všichni mluvili na rovinu

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:423
Počet zobrazení:5 743

Dokážete si představit, jak by to na Vašem pracovišti vypadalo, kdyby tam každý na rovinu řekl, co má zrovna na jazyku a co si skutečně o své práci, svých nadřízených nebo podřízených myslí?

Přepis titulků

Dobré ráno, nepříjemní lidi, se kterýma jsem nucen se stýkat. Ahoj, náruživý kozle. Ahoj, obludo. Doufám, že si šéf všiml, žes přišel pozdě. Proč bych jinak přišel včas? Podívejte se všichni. Dnes jsem si vzala šaty, ve kterých vypadá můj zadek a nohy dokonale. Tak už to víte, že jsem si vzala šaty, ve kterém vypadá můj zadek a nohy dokonale.

Co ty? Co dneska děláš? Zakouřím si, pak si dám kafe a pak si ještě jednou zakouřím. Zajdu si na Facebook. Jestli zbude čas, zahraju si Solitaire. Verzi s jednou kartou. Verzi s se třema kartama neumím.

Pořád se mi nedaří. Zinko, pracuješ? Jo. Zrovna jsem si otevřela Excel. A šla bys se mnou na rande? Podívej se na sebe. S tebou leda opilá na firemní akci. Škoda. Tady máte úkoly.

Měl jsem to udělat sám, ale vy to uděláte za mě, jasné? Jo. Ale jednou budeme mít dost odvahy ti říct, že my tohle dělat nemusíme. Co? Ne. Zatím jí nemáme dost. No co, tak pracuj. Tak, kolegové, to je vlastně všechno. Konec s mými rádoby chytrými nápady.

Ale snažil jsem se udělat svou prezentaci výraznýma barvama jako ve velkých západních firmách. Pochopili jste všichni všechno? Ne. Co jsou to za pitomosti? Upřímně, sám tomu nerozumím. Já už, popravdě řečeno, nemám žádné nápady. Co si myslíte vy? Cedulku jsem už ustřihl, ale pořád mě to škrábe.

Nevíme. Mně se zdá, že se jí docela líbím, ale proč mi nenapíše? Souhlasím. Chci na záchod. No co, shodneme se všichni na tom, že se všem všechno líbilo a rozejdeme se. Pášo! Ty piješ z mého hrnku? No ano, nechtělo se mi mýt ten svůj.

Ok. V pohodě. Já se teda najím z tvé dózy. Tvojí vidličkou. Tak, je rozhodnuto. V pátek bude večírek. Tak co, Zinko? Ne. Já půjdu s ním. Jestli se mi zadaří. To říkáš teď. Napiješ se a budeš na stole ukazovat své punčochy.

Tak co? Hotovo? Samozřejmě. Udělali jsme ***. My za to nejsme zodpovědní. Počkej, ty už odcházíš? Máme naléhavý úkol, který musíme dokončit ještě dnes. Protože ho budou kontrolovat až za týden. Šéfe. Já jen předstírám, že jsem tady nejpracovitější. Ve skutečnosti to tak není.

Copak jsi zapomněl na můj falešný slib, že tě povýším? Dobře, udělám to. Ale jen proto, abych si u vás šplhnul. Takže tak. Jste nejlepší.

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

stacilo, aby si pozreli "The invention of lying", tam tuto temu mali neskutocne dobre spracovanu :) toto bolo tak na urovni studentskeho filmu (i ked ma pobavila pasaz o solitaire :D )

42

Odpovědět

Taky mě na tričku sere ta škrábajcí cedulka na zádech, a potom co jsem jí ustřih je to ještě horší ... 10/10

260

Odpovědět

Cyka Blyat

220

Odpovědět

Ale jo. Není to ten level, kam dokážou kancelářský videa dohnat College Humor, ale to je stejne nedostižná meta, takže dobrý. Jestli toho má tahle partička víc, sem s tím, určitě neurazí.

150

Odpovědět

Jen podotknu, že u videa chybí tagy.

70

Odpovědět

neumíš číst?! žádný

82

Odpovědět

ví ruských videí! :D

165

Odpovědět

*víc

106

Odpovědět

+DenyNechápu to dislikování/likování opravy. :D Jakože proč? :D Co se vám může líbit nebo nelíbit na opravě slova? :D :D :D

191

Odpovědět

+Deny@ Wurgh 23:42 - 21.2.2016
třeba mínusovači dávali v obou případech najevo nesouhlas s požadavkem "víc ruských videí"
mně to dnešní připadalo naprosto bezzubé a o ničem
představa něčeho dalšího podobného mne upřímně děsí

01

Odpovědět

Neboj, budou. :)

141

Odpovědět

Hmm... u nás by to bylo stejné jako teď protože si všechno říkáme :D

22

Odpovědět

No kdyby u mě v práci byli všichni upřímní, tak vzhledem k tomu jak se všichni navzájem nesnáší a pomlouvají se, by se strhla taková rvačka a řev, že by tam na konci směny zbyla jen hromada mrtvol. xD

350

Odpovědět

Člověk by si pomyslel po těch všech různých videích na internetu, které ukazují co za zvířata v Rusku mají, že rusové nemají žádný moderní smysl pro humor a ono ejhle. Pár jedinců se našlo. Video pobavilo.

537

Odpovědět

To mi připomíná moji klasiku v práci: "Potřebuji, abys tu zůstal na neplacený přesčas, abys ještě dneska stihl udělat jednu věc, kterou potřebuji až za týden."

601

Odpovědět

dobré situácie boli vyberané :D

takéto videá o uprimnych rečiach by mohli byť ešte na rôzne situácie

142

Odpovědět

Cyka

213

Odpovědět

Klasicky rusko .. hezky holky, az se clovek divy, jak je to mozny kdyz se pářej s takovýma klukama :)

3814

Odpovědět

Tak ono je to těžký když tam nic jinýho nemaj... :/

126

Odpovědět

Zrovna tohle video bych jako příklad krásných holek nedával :D

122

Odpovědět

Asi nejsem dostatecne teplej jako ty abych ocenil muzskou krasu. Ale ti chlapi ve videu vypadaj naprosto normalne a nijak se nelisej od vzhledu prumernyho Cecha. A ty zensky ve videu nejsou extra hezky.

30