Kdyby v Marvelu měli Facebook

Thumbnail play icon
61 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:165
Počet zobrazení:9 265

Po Star Wars a Hře o trůny se podíváme na to, jak by to vypadalo, kdyby měly Facebook postavy ze světa Marvelu. Kromě klasických filmových blockbusterů se zde objeví také postavy ze světa seriálu.

Přepis titulků

Kdyby v Marvelu měli Facebook Thore, vím, že jsme spolu vždy nevycházeli a někdy jsem tě vyhnal na méně vyvinutou planetu, ale chtěl jsem ti jen říct… Miluji tě, synku. Wow, otče ani si nedokážeš představit, co to pro mě znamená. Ha, dostal jsem tě! Kéž bych teď mohl vidět tvůj obličej.

Klasika… Hm, no… byl jsi adoptovaný! Au, to bylo chladnokrevné. War Machine sdílel odkaz. Masakr v Hell´s Kitchen. Neznámý strážce zabil 12 lidí. Jsem GROOT! A je to tady. Další názor nevzdělance ohledně zbraní. Příště si udělej nějaký výzkum namísto opakování toho, co si přečteš na nějakém blogu, chlapáku.

Jsem Groot! Jsem Groot! Jsem Groot! Ha! To bych chtěl vidět. Museli by mi vzít zbraně z mých teplých, malých savčích ručiček. JÁ… JSEM Groot. Okej, beru na vědomí, ale unikají ti souvislosti. Je to riskantní plán. Mimoto, jediná cesta, jak sejmout zloducha se zbraní je dobrej mýval se zbraní.

Jsem Groot! Jsem Groot! Wow, proč ty osobní útoky? Máš na víc, Groote. Dej mi vědět, až si vytáhneš hlavu z kořenů. Prosím, odeberte ho z mých záznamů. Hawkeye sdílel článek. "Plukovník Nicholas Fury zemřel v 64 letech." První Coulson a teď tohle? Taková tragédie. #PrayForFury Bože, nemůžu tomu uvěřit.

#PrayForFury Wow, nemůžu uvěřit, že je pryč. #PrayForFury Ano, byl to skvělý muž. #PrayForFury #ProsímSledujteAgentiSHIELDvÚterýNaABC Thore, neříkej to ostatním Avengerům, ale… jsi můj nejlepší přítel. Kapitáne, vždy je mi ctí bojovat po tvém boku. Znovu sem tě dostal, synu Odinův. Jsi tak důvěřivý. Jo, hm…

Matka používala Drahokam Ovládání mysli, aby dostala lidi na tvou oslavu narozenin. Iron Man sdílel odkaz. Musíme navštívit jedno z těchto míst po Nekonečné válce. Ona bude Nekonečná válka? Kdy? Jdeme do toho! Uh, super! Víte co, nevolejte nám, my se vám ozveme. Ale no tak! Víme, že to posledních pár let nebylo nic moc, ale zlepšili jsme se. Přísaháme. Jste v podstatě údržbáři superhrdinů.

To ne! Děláme důležité věci. Třeba když jsme poslali Helicarrier do Sokovie. Myslel jsem, že to Fury. Ne, to jsme byli my! Nick se nezmínil o Theta Protokolu? Člověče… Okej, šli jsme na jinou planetu. A kdo ne? No jo, ale my teď máme Inhumans! Přesně tak, to čumíš, co?!

Jmenuj jednu postavu z vašeho týmu. No takže, je tu… víš kdo… jak se jen jmenuje. Ta bruneta. Wow, kde je emotikon pro stěr? Hej, dlouho jsme se neviděli! Měli bychom si vyjít! Už je to příliš dlouho! Kilgrave šťouchl Jessicu. Právě jsem tě šťouchl! Netflix a pohodička? Jessica si odebrala Kilgrava z přátel.

Jessicooooooo! Kapitáne, viděl jsem tě právě opět se Zimním vojákem? To si ze mě musíte dělat srandu. Promiň, Tony. Je to můj přítel. Taky jsem byl. Takže všechno, co jsme spolu vybudovali, jen tak hodíme z okna? Nevím, co ti na to říct. Nemůžu změnit, jak to cítím. Někdy si přeji, abych mohl.

A já tě chci někdy praštit do tvých dokonalých zubů. Tony, nevím, co tě tak žere. Je to o tom, že jsem zabil tvou mámu? Cože jsi udělal?! Nepleť se do toho Bucku… A dost. Stav se v mém sídle a vyzvedni si věci. A než půjdeš, tak tu nech tátův štít a Visiona!

Iron Man ukončil vztah s Kapitánem Amerikou. No tak chlapci, musí být cesta, jak to mezi vámi vyřešit. Mají vaše mámy stejná jména? U nás to fungovalo! Thore, ty svalnatá horo masa. Kdepak jsi? Chybíš mi! Jane, chtěl jsem ti zavolat, jenom – tak počkat. Pěkný pokus Loki, ty blbče.

Thor si odebral Jane z přátel. Ty sis mě právě odebral z přátel? Co to kur*a? Nech toho divadlo, hade. Vím, že jsi to ty. Víš ty co, tohle nemám zapotřebí. Skončili jsme, Thore. Pokud ještě někdy uvidím náznak trans-dimenzionálního mostu, podám na tebe zákaz přiblížení tak rychle, že ani nebudeš mít čas říct „Heimdalle, otevři Bifrost.“ Jane se odhlásila.

Wow, tohle jsem přicházet neviděl. Ó můj bože. To bylo mnohem lepší, než jsem plánoval. Seru tu na to. překlad Lexter

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Superhrdinové jsou pro děcka. Letz da wor beguin.

1316