Kdyby v restauraci říkali všichni pravdu

Thumbnail play icon
41 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:424
Počet zobrazení:5 632

Jak by to v restauracích vypadalo, kdyby tam každý řekl, co má zrovna na jazyku?

Přepis titulků

Kdyby v restauraci říkali všichni pravdu První rande Ahoj. Promiň, že jdu pozdě. Já ... Nic pořádného jsem nedělala. Jo, bavila jsem se o tobě s kamarádkama, a ty mi řekly, že jsi fakt trouba. Když jsem tě uviděl, znejistěl jsem. Teď budu asi celý večer plácat nesmysly. Vždyť ty jsi krásná a já fešák moc nejsem. Doufám, že mám u tebe dnes v noci šanci.

Taky jsem si to myslela, když jsem sem šla, ale když vidím tvůj svetr, je mi jasné, že jsem si ty nohy holila zbytečně. Dnes v noci máš šanci leda u ... Můj známý mi ale řekl, že můžeš změnit názor po několika lahvích vína. Proto... Víno má stát tady. Čišníku! Láhev vína, prosím. Levnou.

Víš, že bych spala spíš s čišníkem než s tebou? No, ve vínech se vůbec nevyznám, ale teď budu předstírat, že s tímto vínem není všechno ok, abych udělal dojem, že jsem opravdový odborník, který vínu rozumí. Víš, že jsi trapný? A já si už dokonce představovala naši svatbu. I když mi vším lezeš na nervy. Dobře, napijeme se na tvůj účet. Moc se stydím, že tady pracuju.

Bohatý zákazník Dnes vás ale budu obsluhovat. Máte vybráno? Mimochodem, štve mě vaše čepice. Co byste mi doporučil? Doporučuji vám carpaccio z mramorovaného telecího. To je první, co mě napadlo, a já jsem musel odpovědět rychle, abych prokázal svou kompetenci. A co to je carpaccio?

Velký talířek, "luxusní" jídlo, dva malé kousky masa, nedbale rozmazaná pomazánka a astronomická cena. Čaj! Žebráku! To jsem si zaš***. Smím vám umýt popelník? Nevidím v tom žádný smysl, ale chci zkrátka spropitné. Ten ***!

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Těch si nevšímej....... pokračuj doufám, že budou další Ruské videa.

10

Odpovědět

Opět nezklamali – pořád stupidní :-(

31

Odpovědět

Ruština stranou... tohle je skutečně jedno z nejtrapnějších videí, co jsem tu měl tu smůlu vidět :/.

92

Odpovědět

Tieto ruské sračky strčte do p****e k****i.

929

Odpovědět

Koukám že PRO-Americké články fungují proti rusku skvěle, že? :D

410

Odpovědět

Podle mě je důležitější obsah videa než jazyk, ale když vám ta ruština tak vadí, proč na to sakra koukáte? Ta azbuka v náhledu napovídá, že to asi nebude anglicky. Co mně na tom videu vadilo asi nejvíc je ta kopírka filmu Invention of lying. Ale jinak i když nebylo třeskutě vtipný, bylo docela koukatelný a ve většině ohledů pravdivý, takže si podle mě zaslouží mnohem lepší hodnocení než to co mu nějací omezenci tady dávají.

243

Odpovědět

celkom ušlo, tak to proste je :)

61

Odpovědět

Tak tohle bylo nejslabší od této partičky co se tu objevilo, bohužel ...

181

Odpovědět

Ruská videa mi vůbec nevadí. Jistý čas se tu překládaly ruská videa od Stase Davidova This is horosho a ty se mi moc líbily, ale tohle bylo o ničem.

374

Odpovědět

Jo přál bych si aby se This is Horosho vrátilo.

292

Odpovědět

taky bych stase chtel zpet

51

Odpovědět

Ruština je nádherný a úžasný jazyk. Ruské písně se nikdy neoposlouchají, ale na druhou stranu tohle video je skutečně ze slabšího soudku. A o Rusech? No, jsou to holt ..., takříkajíc jiná mentalita :D

1716

Odpovědět

Dokonalé.

39

Odpovědět

Ruština mi teda jako některým nevadila, ale samotné video mě moc nepobavilo.

534

Odpovědět

To je moc tady... míst toho aby se překládalo to, co lidé chtějí, tak je tady Kurviepie a každý týden ruské video, o které NIKDO nestojí.

rip in peace

2146

Odpovědět

Já třeba jo, já o to stojím vidět i jiné videa, nikdo nemůže za to že ty vykukuješ jen ze zadku USA.

209

Odpovědět

RIP in peace :D :D :D

224

Odpovědět

+chabeing this new

32

Odpovědět

+chau must be new here

71

Odpovědět

Když je video dobré a má české titulky, je mi jedno, v jakém je jazyce.
Mimochodem to rip in peace jsi si vypůjčil od koreje, ne?

93

Odpovědět

Tak že bych se u toho válel smíchy pod stolem, to se říct nedá, ale celkem pobavilo, takže účel splnilo a klidně můžou být další. A že je to rusky? No a?

296

Odpovědět

Oni si myslí, že je prostě IN nenávidět Rusko a Rusy, neví že Studená válka už skončila, ale jelikož v USA filmech jsou Rusáci zlí, tak jsou zlí.

189

Odpovědět

+HellShockTo jsou kecy.

612

Odpovědět

+HellShockNechci se s vámi pouštět do politických diskuzí, ale nepřijde mi, že by v této době vládnoucí vrstva (resp. prezident) tvrdila něco špatného o Rusku, právě naopak.

42

Odpovědět

+HellShockHepaa: Pardon ale u nás je prezident spíše na okrasu, stačí se podívat co ministr zahraničí a podobní vypouštějí z huby. To pak člověk neví zda se má smát nebo brečet.

11

Odpovědět

Zase ruština...ten jazyk se nedá vůbec poslouchat

1952

Odpovědět

Obvykle by stačilo vypnout zvuk a dokoukat s titulkama, ale ani tohle by to hrozný video nezachránilo :/

137

Odpovědět

Přesně tak! Ostuda největší,že někdo měl odvahu to přeložit...

226

Odpovědět

To isté sa dá povedať aj o francúzštine(univerzálne nenávidenom jazyku) a predsa tu je stále ten nu-male s jeho "pls subscribe" videami.

618

Odpovědět

+Inergiokemo mladší ročníky mají mnohem větší odpor k Rusku..
odpověď je jediná - CS:GO

radši ruskej tank před barákem než jednoho rusáka v týmu

noKappa

145