Kevin Hart - Lhaní a nejlepší kámoš

Thumbnail play icon
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:861
Počet zobrazení:11 389
Do stand-up okénka zavítá také herec a komik Kevin Hart s úryvkem z jeho show Let Me Explain. Kevin bude vyprávět o tom, jaký vliv má lhaní na život, jaké schopnosti by měl mít nejlepší kámoš a jakou šifru s tím svým používá.

Přepis titulků

Něco byste měli pochopit. Lhaní vám zničí život. Lhaní vám zničí život. Lhaní zničilo moje manželství. Je to tak, krásko. Lhaní mi zničilo manželství! To je lež. Podváděl jsem. Tak se o tom pojďme pobavit. Nesuďte mě. Vysvětlím vám to. Ano, podváděl jsem.

Stydím se za to? Ne, nestydím. Chtěl bych to vrátit? Ne, nechtěl. Řeknu vám proč. Bez chyb se nejde dál rozvíjet jako člověk. Jedinou cestou k dokonalosti je něco podělat. Chápu, že jsem to podělal! Nepodvádějte... No jo..

Nemyslím si, že podvádění bylo ten problém. Podvádění to nebylo. Problémem bylo lhaní o podvádění! Kdybych se přiznal, mohlo by mi to projít. Ale místo toho jsem lhal. A ještě k tomu jsem do svojí lži zapojil i nejlepšího kámoše. Na tom podle mě není nic špatného. Vysvětlím vám proč. Když jste můj nejlepší kámoš, nemusím vás prosit, abyste kvůli mě lhali.

Nemusím se vás ani ptát, jestli vás můžu zapojit do mé lži. Víte proč? Protože jste můj nejlepší kámoš! Je to vaše práce! Ode dne kdy jsme se stali nejlepšími kámoši platí, že moje sračky jsou vaše sračky a vaše sračky jsou moje sračky. Jako můj opravdový nejlepší kámoš byste měli poznat, že kvůli mě máte lhát jen z mýho výrazu. Když na vás takhle bez mrknutí zírám...

Je to znamení, který znamená: "Ta mrcha má navrch, zahnala mě do kouta, není to žádnej test, ale vážná věc! Pomoz mi! Pomoz mi! Negře! Pomoz mi!" Můj kámoš Harry ignoroval všechny znamení. Řeknu vám, jak se mi to vymstilo.

Přicházím nalitej domů ve čtyři ráno. Mám jí jako prase cvičky. Neudržím rovnováhu, kymácím se sem a tam. Jakmile vejdu do domu, žena se vzbudí a hned řve: "Víš co?! Mám toho dost! Určitě jsi byl s nějakou čubkou. Užíval sis s nějakou čubkou..." Jsem opilej, neudržím rovnováhu, a tak nechci reagovat. Kymácím se sem a tam a při tom nepůsobíte zrovna věrohodně. Musel jsem zaujmout postoj, abych působil věrohodně.

Udělal jsem tohle a řekl: "Poslouchej mě, něco ti řeknu. Nebyl jsem s žádnou čubkou, jsi vedle, a abych ti to dokázal, tak zavolám Harrymu. Harry nečeká, že mu zavolám a nemá důvod lhát. Dám ho na reproduktor a ztrapním tě tu, sleduj. Sleduj, jak tě ztrapním. Sleduj, sleduj! Harry? Harry...

jen taková drobnost a nelži..." Tady se na chvíli zastavíme... Co tohle znamená? Lži! Znamená to lži! Znamená to: "Ta mrcha má navrch, zatlačila mě do kouta, není to žádnej test, ale vážná věc! Pomoz mi! Pomoz mi!

Negře! Pomoz mi!" Harry ignoroval všechny znamení. Řeknu vám, jak to bylo. Řekl jsem: "Harry, jen taková drobnost a nelži. Kde jsme doteď byli?" Harry řekl: "Čéče, byl jsi s tou čubkou s velkým zadkem!" "Co? Ne, ne, ne, ne, ne!

Ne, ne, ne, ne, ne!" Byl jsem podělanej strachy! Vždyť ona mě zabije! Zabije mě! Ale pochopte, že nejsem na Harryho naštvanej. A to proto, že Harry už udělal několik blbostí, ale já mu rozumím. Harry je asi nejchytřejší nejblbější kámoš, jakýho jsem kdy měl. Řeknu vám, co nejblbějšího dělal. Harry vymyslel šifru, kterou používáme, abysme si dali najevo, že je s námi manželka.

Když někdo šifru použije, znamená to: "Neříkej blbosti, můžeš být nahlas. Neřekni nějakou blbost, protože můžeš být nahlas a moje holka uslyší, co říkáš. Neříkej nic, co by mohlo ohrozit náš vztah." Ta šifra byla: "Čéče, mám hlad jako vlk!" Šifra je: "Čéče, mám hlad jako vlk!" A tohle mě na ní štve... Tu podělanou šifru vymyslel Harry!

Takže není důvod k tomu, aby ji právě on měl zvorat. Ale zvoral to. Jsem v autě se svojí ženou, já řídím a ona je jako spolujezdec. Harry mi volá do auta, kde mám bluetooth, takže zvoní celý auto a Harryho jméno se objeví na palubce. Zvednu to: "Co je, kámo?" - "Jak to jde, Keve?" - "Nic moc." A pak jsem poznal, že se ten rozhovor zvrtne. Poznal jsem, že bude sprostá, když řekl: "Negřeee!"

"Harryyy!" "Čéče, mám hlad jako vlk!" On řekl: "Já ne, právě jsem jedl." "Co?! Cože?! Harry! Harry!" Harry, řekl jsem: "Čéče, mám hlad jako vlk!" On na to: "Zajeď do si Subway na sendvič za pět dolarů."

"Co to, ku***?! Harry! Harry!" Řekl jsem: "Čéče, mám hlad jako vlk!" On na to: "Tak to musí znamenat, že jsi připravenej ochutnat ty bílý čubky!" "Co?! Ne, to ne! Ne, ne, ne, ne, ne, ne! Ne, ne, ne!

Neochutnávám žádný bílý čubky! Neochutnávám žádný bílý čubky! To nedělám! Pane bože, to ne! To ne!" Měli jste někdy takovej průser, až jste se báli na svoji holku podívat, ale cítili jste, jak na vás zboku zírá? Tak moc jsem se bál, že jsem se na ni ani nepodíval a začal vydávat stupidní zvuky. Začal jsem na všechno ukazovat. "Hele, jelenozebra! Viděla jsi ji taky?" Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Smutný že se i tady na tomto skvělém webu najdou primitivní diskutující jako na jiných mediálních serverech.
K videu samotnýmu, za mě dobrý ! Pobavil jsem se :)

207

Odpovědět

Říkejte mi rasisto, ale tenhle černošský přízvuk mě je hrozně protivný...

2127

Odpovědět

Nedokoukal jsem

1321

Odpovědět

Proč sem radši nedáte Billa Burra ? Když jsem si četl komentáře pod jeho videi tak tam každý brečel smíchy a psal jak to bylo nejlepší stand up co viděl. Místo tady toho "n***a" radši Bill Burr.

1625

Odpovědět

Máš pravdu! Naházíme sem všechny jeho videa a pak zrušíme stand-up okénko, protože už nebude Bill Burr... :D

267

Odpovědět

+sp00neMá videí jako smetí ;) Už jenom jeho X hodinových vystoupení vám vystačí na dva roky :P

69

Odpovědět

+sp00neV tom případě mu uděláme vlastní okénko a pak postavíme sochu!

205

Odpovědět

+sp00neUrčitě by to jeho okénko mělo větší sledovanost než tohle. Možná pro jeho úspěch u lidí si ho Connan zve do svého pořadu.

49

Odpovědět

+sp00nePořád jsi nepochopil, co jsem tím chtěl říct..

196

Odpovědět

Tohle video je jedno z mála ze stand-up(ové) scény kde jsem se zasmál. Absolutně nechápu hodnocení na tomto videu, ačkoli je pravda, že občasné jeho výkyvy jako například no no no... mi vadili, ale to nemění nic na tom, že to bylo velmi povedené vystoupení a určitě bych byl rád za další videa s tímto stand-up komikem.

2313

Odpovědět

S jeho pohledem na věc vůbec nesouhlasím a nelíbí se mi ani to téma. Ale zároveň to zpracoval vtipně, že jsem se zasmál.. nevím jak tohle hodnotit.

176

Odpovědět

Koukám,že tohle video sledovalo asi víc zasranejch rasistů,než normálních lidí....

2034

Odpovědět

Normální lidi nemají potřebu se k tomu vyjadřovat, na rozdíl od zasranejch rasistů, ty multikulti debile.

2510

Odpovědět

Nenávidím černej způsob vyjadřování.. asi jako kdyby se opice naučila mluvit, počkat ona se naučila.

2055

Odpovědět

Otorctví neměo být nikdy zrušeno...

29113

Odpovědět

A v tvém případě by měla být eutanázie povolena.

909

Odpovědět

+los jahodosVždyť má pravdu, chlapec. Negrům patří řetězy.

1181

Odpovědět

+los jahodosEutanazie znamená asistovaná sebevražda, zjisti si nejprve význam pojmů, které používáš.

1339

Odpovědět

+los jahodosVšak já jen chci aby mu někdo pomohl ukončit to trápení, no ne? Slovíčkařit s tebou nebudu na to si asi moc významově nabušený.

83

Odpovědět

+los jahodosFolwar - Asistovaná sebevražda? Jak jsi, při zdravém rozumu, prosím tě přišel na tohle slovní spojení? :D :D ... Podle tebe je tedy Eutanázie "ty mi podržíš kvér a já jen zmáčknu spoušť" ... ? :D

33

Odpovědět

Tyhle věci tady nemají co dělat. Navíc tyto výroky jsou zákonem postižitelné. Apeluji na majitele webu, aby komentáře vymazal a pokud se budou objevovat častěji podal trestní oznámení.

1612

Odpovědět

+SpoonerDejme tomu, že můj komentář je trochu mimo mísu, ale co je pobuřujícího na komentáři Astara? Popírání holokaustu je trestné, popírání otroctví nikoliv, navíc po 25 letech v téhle pseudodemokracii tady máme jakš takš svobodu slova. Kdysi tady na VČ býval člověk, jehož sláva už dávno pohasla, a tomu na ty hejty neřekl skoro nikod nic. A že to byl řádný k***t. Tak co tak najednou?

Btw. kdyby bylo volné místo cenzora, měl bych zájem :D

79

Odpovědět

+Spooner§ 260
(1) Kdo podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka nebo hlásá národnostní, rasovou, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.

Z komentáře aštara jasně rozumíš, kdo by podle něj měl do těch želez patřit. A tvůj komentář jasně hlásá rasovou zášt podle předcházejícího článku trestního zákona. Jakš takš svobodu slova... Komu byla odebrána svoboda slova v posledních pětadvaceti letech? Kromě zákonu o popírání holocaustu a článku 260 trestního práva se tu nic takového neděje a podle studie Reporters without borders konané v roce 2013 jsme na 16. místě v žebříčku zemí seřazených podle svobody slova od nejsvobodnější zemí.

165

Odpovědět

+SpoonerOtroctví je hnus, velký hnus, ale přesto mam radši člověka, který na toto téma nekorektně (a patrně ne zcela vážně) diskutuje, než *****, co by chtěl posílat na někoho fízly kvůli blbýmu komentáři v diskuzi a ještě mele o svobodě slova.

144

Odpovědět

+SpoonerTakhle se začíná diskuse? Podporou ideologie, která má na kontě ty nejhorší zločiny? Netuším o čem bys s takovým člověkem chtěl diskutovat. Já bych ho propleskl jen by otevřel hubu a to pro mě svoboda znamená velmi mnoho. K tomu, jestli to má být "vtip". Věř mi, že "vtip" tohoto stylu je daleko horší a napáchá mnohem víc škod než, když to člověk řekne zcela vážně. Tak se ta myšlenka skrývá ve tmě a je těžko napadnutelná, protože je to "vtip" (jak jsi mimochodem sám naznačil ve svém komentáři).

57

Odpovědět

+SpoonerKolem a kolem, nejhorší zločiny má na kontě kapit... teda komunismus. Takovou ideologii tady nikdo nepodporoval. Diskuze je prostředkem inteligentních lidí k řešení problémů. Násilí, o kterém tady píšeš, naopak používají nekulturní hovada jako jsem já nebo Astar. A co se týká černého humoru, ten je neškodný. Nebo snad chceš říct, že když budu po ulici a řvát ****** do plynu (každý ať si doplní komu fandí), tak jsem nebezpečnější než kaprál z Čech, co tak kdysi neřval, ale rovnou činil? Klasické uvažování vymydlených humanistů, s takovou demagogií běž do p****e.

63

Odpovědět

+SpoonerSpoonere, teď nevim, jestli jsi takovej fanatik, že věříš ve škodlivost vtipů na určitá témata, nebo jen - jak řekl Pepek - provádíš nějakou tu demagogii, abys obhájil teoretické zavírání lidí za vtipy (nebo názory, kdyby to vtip nebyl).

21

Odpovědět

ty "n***i" jsou strašně teatrální..nic moc..

5419

Odpovědět

Tak jsem v tom případě teď asi divnej já, když já jsem se moc bavil :D

8417

Odpovědět

Tak sme dva divný, n***a :D

162

Odpovědět

Jako herec a osobnost je to dobrý týpek, ale jako stand-up komik touto scénkou byl otravný a ani jsem to nedokoukal do konce. Vadilo mi to neustále opakování, což pak ztrácí scénka na vtipu a jeho vyfetěné pohyby.

5524

Odpovědět

jj, měl by přestat s těma amfetaminama

107

Odpovědět

Mě tedy moc vtipný nepřijde ale toť jest můj názor :)

6028

Odpovědět

Neboj nejsi sám. Většina černoškého humotu jde jaksi mimo mě. Čest vyjímkám ale u K&P a Wayna Bradyho stejně věřím teorii rumových pralinek - na povrchu černoch uvnitř lehce opilý běloch.

3611

Odpovědět

+los jahodosTo jsem ráda, že nejsem sama :) Už jsem myslela, že nemám smysl pro humor :D

3010

Odpovědět

+los jahodosTo jsem ráda, že nejsem sama. Už jsem myslela, že nemám smysl pro humor :D

513

Odpovědět

+los jahodosA Bill Cosby nic? :O

17