Andre a Meegan na prvním randeKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:530
Počet zobrazení:11 071

V dnešním skeči od komediální dvojky Key a Peele uvidíte jakýsi flashback. Podíváme se na první rande Andreho a legendární Meegan, která figurovala v několika videích z minulých let. Meegan je velmi pohodová a sympatická dívka, posuďte sami.

Přepis titulků

PRVNÍ RANDE Ty jo, hned jak jsem tě včera viděl, - věděl jsem, že tě musím pozvat na rande. - Fakt? Hned v tu chvíli? - Jo. - To je hezký. Měl jsem strach, že budeš taková ta náročnější holka. - Cože? - No jo. Že se po mně budeš furt vozit nebo tak. - Bože můj, to je vtipný.

- Že jo? Že je to vtipný? - Neboj, já jsem od přírody hodně pohodová... - Jo, jo. - Dobrý den, jsem váš číšník Wayne. - Vážně musíme na jídelák čekat pět minut? - Omlouvám se. - Neomlouvej se. Mákni. - Jasně. Dobře, tak já máknu. - Pracuj. Díky! Jo, takže se snažím být vždycky v klídku. Jasně, jo.

- Víš, co se mi na tobě líbí? - Ne. Co? - Působíš na mě hrozně inteligentně a gentlemansky. - Jo. Díky, máš hezký prsa. - Myslím, že se skvěle doplňujeme. - No jasně, souhlas. - Jen tak něco mě nerozhází... - Jasně. Co to s tebou kurva je? - Promiňte? - Vypadám snad jako Šílený Max? - Co prosím?

- Vypadám jako Mel Gibson s čírem? - Ne, vůbec ne. - A vypadá on jako ten malej vlčák s bumerangem? - Ne. - Tak proč je tu voda tak vzácnou komoditou? Není. Já jsem jen... - Jen jsem rozlítaný a... - Ne, rozlítanej budeš, až budu mít ruce od krve a tvý koule budou ležet na našem stole. Hele... nebylas na nej zbytečně zlá? - Na něj?

- Jo. Ne, kdysi jsem dělala hostesku. Takhle se spolu lidi z branže normálně baví. Předvedu ti to. Hej! Ano? Co vidíš? - Vaši vodu. - Ne, ne, ne, ne. Dolů. - Dolů? - Až na podlahu. - Klekni si.

- Mám tu další zákazníky. Co na té skleničce vidíš? - Máte ji ušpiněnou od rtěnky, ale... - No vida! - Meegan, to je tvoje... - Poslouchej mě. Odnes tuhle skleničku do kuchyně, tam ji rozbij, najdi na podlaze ten největší střep a přines mi ho. Pak tě podříznu jak jehně. - Klidně vám tu sklenici vyměním.

- Podříznu ti krk, nechám tě vykrvácet - a pak se v té krvi pěkně vymáchám. - Už běžím. - Donesu vám novou vodu. - Super. Díky moc! - Prostě se snažím být na všechny milá. - Meegan! To byla přece tvoje rtěnka! Co je? Co to děláš? Počkat, ne, ne, ne... Bože můj!

Jen ti chci říct, že takhle ošklivě - se mnou ještě nikdy nikdo nemluvil. - Ale ta rtěnka byla... Ty ho budeš ještě hájit? - Jsi normální? - Byla to tvoje rtěnka! Je to jen pingl. Víš co? Klidně se ho zastávej. Doufám, že spolu budete šťastní. Ne, Meegan... Proč tak vyvádíš?

Co to děl-- - Prosím, Meegan... - Ne! Ne, Meegan! - Nechalas tu sako! - Hej. - Nechalas tu sako! - Hej, hej... Nedělej to. Ranil jsem její city a nechala tu sako. - Aspoň jí to sako vrátím.

- Ne, kašli na to. - Ale ona ho potřebuje. - Venku je 30 stupňů. Sako jí bude k ničemu. Sám hluboko uvnitř víš, že ho nepotřebuje. Kašli na to. - Radši jí ho vezmu... - Ne. Meegan, nechala sis tady sako! Takovej sympaťák... Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

krásnou hudbu tam maj :D

00

Odpovědět

co tam hraje za hudbu?

20

Odpovědět

Je to Run Away od Circuit Shaker. Krásně se tam hodí :-)

00

Odpovědět

Taky vám přijde, že Peele je pěkná ženská? Je to až znepokojující. :)

389

Odpovědět

Všiml si někdo že Meegan má dost chlupaté ruce? :D

67

Odpovědět

Bohužel, Key a Peela už moc dlouho vídat nebudeme :(

http://www.serialzone.cz/clanek/5574-serialove-osudy-key-peele-zrusen/

110

Odpovědět

Musím uznat že z toho jak se bavila s tím pinglem jsem měl větší strach než z jakéhokoliv hororu za posledních 5 let :D

1982

Odpovědět

Ten tu ženskou hraje líp než nějaká ženská. To je až znepokojivé :D

2301

Odpovědět

Jak ja tu zenskou nesnasim. Daaaaaaaamn :D Jako vsechny jejich postavy OK, ale pres Meegan mam fakt problem se prenyst :D Uz nikdy nevytvorej nikoho tak protivnyho :D

862

Odpovědět

Nejlepší, že nemusíme ani viděl pokračování toho videa a stejně víme jak to dopadne :D

351

Odpovědět

Odpovědět

Mel Hibson?

301

Odpovědět

máte tam překlep ;)

121

Odpovědět

Opraveno, díky. ;-)

40

Odpovědět

Ten konec, so deep :D

520

Odpovědět

Nikdy jsem nechápal, když si někdo stěžoval na překlad a nikdy jsem to nedělal, ale teď vážně musím. What the f**k is wrong with you? přeložit jako Většího kokota jsem v životě neviděla? Jako vážně? :D vždycky jsem chápal různé "počešťování" aby to lépe vyznělo, ale tohle mi příjde už fakt mimo. Nic ve zlém, je to jen můj názor, klidně s nim nesouhlate, whatever. Ale co je špatného na překladu "Co to s tebou k***a je?". Rozhodně to myšlenku vystihuje líp a není to tak zavádějící :D

1345

Odpovědět

Hlavně se to tam vůbec nehodí.

351

Odpovědět

překladateli asi jeden "k***t" chybí :)

431

Odpovědět

“Co to s tebou k***a je?” - mi tam moc nesedi, protoze ji vubec nezajima, jestli/co se s nim deje, ale ze je to neschopnej k***t

1036

Odpovědět

Opraveno, máš asi pravdu. ;-)

173

Odpovědět

+BugHer0BugHer přines mu sako :D

262

Odpovědět

Femdom

58

Odpovědět

další imigranti

1355

Odpovědět

Okamura měl pravdu

839

Odpovědět

+ZabijakJn já bych jim tam nejradši vyvenčil psa

829

Odpovědět

+ZabijakTrpíš samomluvou, nebo máš rozdvojenou osobnost a vedeš dialog?

212