Boj za MeeganKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:975
Počet zobrazení:11 341

Key to má těžké, jeho holka Meegan (Peele) se často dostává do potíží a on za to pyká, co by pro ni ale neudělal. Poznámka: - Common je americký rapper a herec.

Přepis titulků

Překlad: Senrimer www.videacesky.cz - Mohla by ses uklidnit? - Ne, mám toho plný zuby. Mohl bys na mě na chvíli přestat mluvit? To by bylo fajn, fakt bych to ocenila. Cože? Panebože, to jako vážně? To je kravina. Co by se asi mohlo stát, kdybyste pustili víc lidí dovnitř? Srovnej si ji, kámo. Co že jsi to řekl? Srovnej si ji? Tak takhle to nefunguje, nikdo si mě nesrovná, protože nejsem kus hadru.

Jasný? Takže si můžeš jít políbit prd*l. Meegan, teď vážně. Za chvíli vyjdou dva lidi ven a my budem moct jít dovnitř. Ne! Jen otázečka, jaké to bylo hrát v Zelený míli? Tam nebyl, očividně v tom filmu nehrál. - Jakej je penis Toma Hankse? - Meegan! Navíc, jaký to je, když ti z huby lítaj včely? - Fakt se omlouvám, je to její oblíbenej film. - Neomlouvej se za mě. Fakt pěkný, vypadáš jako něco mezi Commonem a Hulkem.

- Meegan. - Když jsi přinesl Ježískovi kadidlo, musel jsi čekat venku, protože seš tak velkej. Nebo tě pozvali dovnitř s ostatními zvířaty? Neroztahuj na mě nosní dirky. Víš, jak je to neslušný? Nehnul s nima od té doby, co jsme tady. - Já je viděla. - Ani se nehnuly, Meegan. - Roztáhly se! - Meegan, ani se nehnuly! Roztáhly se víc než nohy prostitutky při akci. Cože?

Ani se mi nekouká do očí. Víš ty co? Jestli se nepřestaneš chovat jako debil, tak dostaneš na tlamu. Nesahej na něj, Meegan... Ty mrcho jedna... Ty svoje nehty fakt žeru. Už mě nic nezajímá. Nezajímá mě zem, nezajímá mě obloha, nezajímáš mě ty, ani ten píčus vzadu. Jseš píčus! - Meegan, vážně.

- Jak myslíš... Pardon? Proboha... Hej, cos to řekl? Cos to kur*a řekl? Vraťte se zpátky i s těma vašema malejma ptákama. - Radši si tu holku ovládej. - Jo. Pard... Ovládej? On mě neovládá. Něco ti řeknu. Nejsem žádnej ovladač.

- Meegan, můžeš to nechat být? - Právě mluvím s píčusama anarchie, s váma. Proč se někde nesejdete a nepřijdete na způsob, jak si navzájem oblafnout ty vaše kožený pena? Na*er si, krávo! To ani není množný číslo od slova penis. Jsem královna světa! Jo! Jsem nepřemožitelná, jako bych měla super schopnosti nebo tak něco. Všichni kok*ti světa, slyšíte?

Můžu si dělat, co chci, a nikdo mě nezastaví. Protože se furt za někoho schováváš, ty šílená krávo. A jéje. Nic mě nezastaví!

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No one checks me because I am not luggage.

65

Odpovědět

Myslím, že teď se hodí popřát vše nejlepší k MDŽ :D :D

1511

Odpovědět

Můj praděda řekl: "Hochu nežeň se s ženskou, vem si radši medvěda, ten tě sežere hned. Ženská... ta tě bude žrát celý život."

A ženský furt melou o rovnoprávnosti, ale pak se schovávají za to, že mají vagínu. Když se bude chovat jako kráva, tak jí cáknu úplně stejně, jako by mi nadával chlap. To, že se ženský nemají mlátit, je blbost. Samozřejmě, nebudete ji mlátit za to, že nemá abecedně seřazené kořenky a podobný kraviny, to dělají fakt jen ubožáci, ale když do mě prostě bude šít, tak dostane facku, aby se uklidnila, jako by byla chlap, ktrý by dělal to samý. Nemůžeme být přece šovinistická prasata, která je vidí jako něco méně než muži, a myslet si, že nevydrží jednu facku, když muž ano.

Na druhou stranu, když někdo chodí s takovou debilní pí*ou, tak asi potřebuje pořádně přes držku, aby se mu rozsvítilo :D

14241

Odpovědět

Co to tu sakra meleš za kraviny u komediálního videa? Fakt nikdo není zvědavej na tvůj duševní rozbor, čímž si obhajuješ cákání facek ženským. Kořenky ty vole...

2995

Odpovědět

+egawejaký kraviny ? Tvůj primitivní mozeček si ještě asi nevšiml že jejich videa mají většinou nějakou hlubši pointu.
(zvlášť v americe kde mají ženský neskutečné výhody a nikdo se ně pomalu nemůže ani křivě podívat, např. když udělaj ňákej průser tak automaticky dostanou o 20 - 40 % nižší trest než kdyby to samý udělal chlap.) v česku je to zatím ještě relativně v poho

707

Odpovědět

Nejsmutnější je, že některé ženské jsou schopné s takovýma tragédama vážně vydržet.

2211

Odpovědět

A jinak jsi v pořádku? Když se ti něco nelíbí, tak se s ní rozejdi. Ženská tě taky nemlátí. O tom je reciprocita, ty génie.
Srovnání s chlapem taky moc nechápu. To jako když jdeš se svým kamarádem do kina a začne mluvit o něčem nezajímavým, tak mu jednu vrazíš?

1029

Odpovědět

+ArwenArwen pls
Vůbec jsi očividně nepochopila, co ten synek psal, a jen v tom hledáš komára, ze kterého by šlo udělat sexistického násilnického velblouda co?

Já osobně bych ženský nikdy facku nedal, ale v podstatě s hlavní myšlenkou jeho komentáře souhlasím.
Někdy mi zneužívání feministicko-emancipačních myšlenek některejma holkama příjde srovnatelné s 'rasýzmem proťy cygánům v čéchách'...

204

Odpovědět

+Arwen:pizipie: Tak to si trochu protiřečíš. Pokud říkáš, že ,,ženský bys facku nikdy nedal,'' ale přitom říkáš, že souhlasíš s jeho myšlenkou, která mluví jenom o tom, že ,,To, že se ženský nemají mlátit, je blbost''.
Lehká schizofrenie ale prý v určitém věku napadá velké množství populace, takže ti to nemám za zlé.

430

Odpovědět

+Arwenlol, pravá válečnice za spravedlnost..Právě jsi potvrdila moje tvrzení;
Nechápeš hlavní pointu daných komentářů a snad i videa samotného, najdeš si detail ve slovíčkaření a překroutíš ho do naprosto irelevantní myšlenky.

Takhle funguje bulvár a televize Nova ;)

Tady nejde o to říct "ano, ženský můžeme mlátit," ale nemá cenu ti to vysvětlovat, protože se očividně nechceš na věci dívat z více jak jednoho pohledu. --- and this is why we can't have nice things..

244

Odpovědět

Arwen:
Asi to na tebe bylo moc textu, tak to pro tebe zkrátím.

"Když se někdo chová tak, že by si zasloužil facku, tak ji má dostat, bez ohledu na pohlaví."

144

Odpovědět

+LOYFA to sis jako napsal nový trestní zákoník? Mlátit nemůžeš nikoho, ani chlapa ani ženskou, jen v rámci sebeobrany.
Moc textu to nebylo, ale moc hloupých myšlenek psychicky nevyrovnaného člověka v něm bylo, to máš pravdu.

518

Odpovědět

Myslim že vědeckej termín pro tyhle osoby ženskýho pohlaví je "cock-juggling thundercunt".

641

Odpovědět

Bylo by to veselé kdyby to nebylo tak blízko pravdě.

1185

Odpovědět

Peele ty ženské hraje fakt skvěle ´:D Ta první pecka co dostal, masakr ´:D

882

Odpovědět

Fucking Lumpy space princess

162

Odpovědět

aww guurlll, sah fabalas!

20

Odpovědět

Ještě že jsem nikdy žádnou holku neměl.

7411

Odpovědět

Kdybych je neznal tak 100% věřím že je to baba :D

1482

Odpovědět

Jo ženský .. Před pár lety jsem pospíchal vyzvednout bratra do školy, proti mě dvě třináctky, v pohodě mi řekli nečum. Kdybych se na ně aspoň díval ale psal jsem zrovna smsku.

4423

Odpovědět

Kohotozajímá?

10823

Odpovědět

Take babě třea zkrátit řetěz od kuchyně.

18411

Odpovědět

Takovou trpělivost, bych chtěl mít taky.

411

Odpovědět

Ne, nechtěl :D

1131

Odpovědět

Trpělivost a rohožkovatost není totéž

221

Odpovědět

Oh common ...I wanna break up, biaatch.

104

Odpovědět

Ne. Prostě nevěřím, že takovéhle ženy existují a mají partnera, když já, taková milá holka jsem pořád single. Jasně, jsem tlustá a ošklivá, ale stejně...

10111

Odpovědět

K nicemu je puvod a dosazeny vzdelani, jestli nema prsa tezko chlapa nahani...
Ale penize to umi stejne dobre, mozna lepe :-D

239

Odpovědět

+Vyhul MiHulTak jestli všichni přemýšlejí jak ty (pokud to myslíš vážně), tak se svět v pr*el obrací (jo v tomhle taky).

198

Odpovědět

+Vyhul MiHulPrdel je samozrejme taky dulezita... holt nekdo je hornak a nekdo dolnak

251

Odpovědět

Klidně tomu věř. Když je ženská kus, tak s chlapama mává. Jedině, že by narazila na sobě rovného, ale s tím by asi nechtěla být.

221

Odpovědět

pussies of anarchy :D

862

Další