Černej řízekKey & Peele

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 66
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 228
Počet zobrazení:20 068

Clive Ruggins to má pěkně nahnuté, nevedl příliš poctivý život, a tak je jeho jedinou nadějí probační úředník Daniel Tate, který chce, aby se polepšil. Ovšem na scéně se objeví Černej řízek, který se bude snažit stáhnout téměř napraveného zločince zpět na temnou stranu...

Přepis titulků

Dobré ráno... Clive "Pohromo" Rugginsi. Mé jméno je Daniel Tate a jsem váš probační úředník. - Rád bych vám pomohl. - Jak mi chceš pomoct, čéče? Co ty víš o životě na ulici? Vidím všechny ty tvý diplomy. Žádný strach. Je mi jasné, že vám asi nejsem nejbližší, ale...

je tu... někdo, s kým si budete rozumět. - Černej řízek. - Jak je? Jaaak je? To je můj chlapák Clive! Jak je, bejku? Hele, kámo, nic ve zlým, ale nebudu se tu vykecávat s loutkou! To není loutka, to je Černej řízek. Chci, abyste si s ním promluvil, Clive.

Mám zkušenosti z diagnostických ústavů pro mládež a tato metoda se mi osvědčila. - Já nejsem žádnej mládežník, jasný? - Má recht! Vypadá snad jako malej harant? No tak, je to dospělej chlap! Moje řeč. Sakra. Podívejte... Pokud stojíte o podmínečné propuštění, promluvte si s Černým řízkem.

Jak je, Černej řízku? To je dost, negrouši! Na čem poslední dobou makáš? Povidej, povidej! Sehnal sis práci? Snažím se, ale nikdo mě nechce zaměstnat. Jo, víš co? Ať si políběj prdel! Narovinu... negra se zápisem v trestním rejstříku nikdo neveme.

Ne, radši se koukej co nejrychlejc vrátit k tomu, co umíš nejlíp! Počkat, počkat, co to sakra je, čéče? To se ptáte mě? - Jo. - Měl byste se ptát Černýho řízka. Jo, zmrde! Ptej se mě! - A čum na mě, když ti něco říkám! - Dobře, dobře, fajn. Sakra! Máš rád hulení, negře?

Ne, nemám, Černej řízku. S drogama jsem seknul. Do hajzlu! Něco jsem tu... Co to tu mám, negrouši? Vyhul to! Ne, ne, ne, skončil jsem, jasný? Na drogy už nešáhnu. Chci bejt čistej. Já vám nevím...

Černej řízek to asi myslí vážně. Na! Hele, teď fakt nevim. Co po mně sakra chcete? Já chci, abyste se polepšil, ale teď nemluvíte se mnou. Mluvíte s Černým řízkem. Dej si čmouda, nebo toho zmrda odkrágluju! Bože můj. Nedělá si srandu.

Radši ho poslechněte. Tak jo, tak jo. Hlavně klid, Černej řízku. Neblbni a uklidni se. Jasně. Vyhulím to. Počkat, počkat. Ne, ne, ne, nejsem blbej. Chceš mě oblafnout. Kašlu na to. Chytej, negře! Blbče!

Teď jsou tvý otisky na vražedný zbrani! Takže v tom jedeš se mnou, co? Dobře, Černej řízku. Jo. Nuže... Zklamal jste. Bohužel jsem nucen odvolat vaše podmínečné propuštění. Co? Ty vole, to je ale pěkná sviňárna! - Pojď s náma, chlapečku.

- Odveďte ho. Jdeme! Jak nám to moch ten negrouš takhle sežrat? Blbec, co? Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video super, ale hlavně chcu pochválit překladatele za to, jak si poradil s "little homie" :D

1716

Odpovědět

Taky souhlasím, že překlad je to lepší než třeba "Malý Bezdomovec". Nejmenuje se ale náhodou Černej Řízek? S velkým Ř?

110

Odpovědět

Jako dost dorbý, ale podle velikosti varování o nevhodnosti nad videem jsem čekal minimálně mezirasové trpasličí p***o.

3783

Odpovědět

A jsi výsledkem zklamán, nebo potěšen? :-D

2199

Odpovědět

+BugHer0myslím, že je nám všetkým jasné, že je tým skôr sklamaný :D

1064

Odpovědět

+BugHer0Potěšen, velice potěšen, ale teď jdu najít to trpasličí p***o :-)

1932

Odpovědět

Jako probační úředník přehodnotím své dosavadní postupy...

2503

Odpovědět

Jako vtip je to na jedničku :D

Ale kdybych se na to měl podívat vážně, tak on byl vyděšený k smrti a doufal, že ho ta loutka nezabije. Vlastně možná souhlasil s Černym řízkem jen proto, že se bál, aby nezabil ještě víc lidí. Prostě, ten Clive Ruggins neudělal v tom videu vůbec nic špatného na čem by se dalo stavět rozhodnutí o jeho návratu do vězení.

10710

Odpovědět

Je to n**r, na tom se dá dost dobře stavět.

22410

Odpovědět

Udělal. Ve chvíli, kdy mu loutka hodila pistoli, tak už se neměl důvod bát, že ho nezabije.

Přesto souhlasil s tím, že budou spolupachatelé, že v tom jedou spolu, protože jsou na pistoli jeho otisky, místo, aby přivolal policii. Samozřejmě, ve videu je to trochu zrychlené, ale v zásadě ukázal ochotu krýt vraždu, spojit se s vrahem, místo aby se vydal justici a nechal se soudit.

10

Odpovědět

Po dlouhý době starej dobrej Key a Peele

1356

Odpovědět

Tak tohle se povedlo !

1065