CvrnkačKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 654
Počet zobrazení:19 180

Gabe (Key) se za každou cenu snaží, aby ho Terry (Peele) nenachytal, ten ho ale pokaždé dostane. Myslíte, že se Gabeovi podaří vyhrát?

Přepis titulků

- PONDĚLÍ, 2:37 ODPOLEDNE - Super, kámo. To jo, rozhodně. Hele, musím už jít. Jo, Terry končí. - Terry, jak se daří, čéče? - Docela dobře, Gabe. Máš něco na košili. Dneska ne, Terry. Vypadá to, že si Gabe chce hrát.

- Fakt máš ale něco na košili. - Ne, nemám. - Ale jo, máš. - Jsem si jistý, že ne. Mám v kanclu čistou, - jestli chceš, donesu ti ji. - To nebude nutný. Protože ta, co máš na sobě, je špinavá. Až na to, že je. Já máš čistou košili, ty máš flek na pyžámku. Žádnej flek na pyžámku nemám.

Víš ty co? - Proč se ti o to prostě nepostarám? - Jo, proč to neuděláš? - A je to. - Máš to? Skoro jsem tě dostal. - Byl jsem takhle blízko. - Skoro. Říkám si: "Ten je sakra dobrej." - Víš, co je ale vtipný? - Co? Teď...

Potom, co jsem se tě dotkl utěrkou a teď mluvim vážně, ale ti na košili musel dostat nějakej bordel. Takže... Hele, od kdy má Karen tenhle účes? CVRNKAČ ÚTERÝ, 9:15 RÁNO Nechtěl jsem, aby sis tím musela projít a je mi líto, že se to stalo. Ahoj Terry, co se děje? - Nic. - Máš se dnes dobře? - Jo.

- Já mám skvělý ráno. Skvělý... Doufám, že nemám nic na košili, protože se nemůžu podívat dolu. Teďka hrát nebudeme, dobře? Na košili nic nemáš. Nikoho tvoje košile nezajímá. Všechno se netočí jen kolem tebe. Snažím se tu bavit s Karen, takže... - V pořádku, Terry? - Jen mě štve. Máš ale něco na kravatě.

Mám to, mám to. Teď se ti to nepovede. Teď mám flek na košili. Jsem celej zaneřáděnej. To nemůže popřít. Ani nebude vědět, co ho dostalo. - STŘEDA, 10:07 RÁNO - Já vyhraju! Vyhraju! Co se stalo? Terry umřel.

Hned se vrátím. O 7 LET POZDĚJI Ahoj Terry. Tady Gabe. Jen jsem chtěl, abys věděl... že jsi mě nedostal, Terry! Nedostal jsi mě, protože v den, co jsi zemřel, jsem měl na košili flek. Takže hádej, kdo vyhrál.

Přece já! Já jsem vyhrál a tys prohrál! Terry... On mě cvrnkl. KONEC Překlad: Senrimer www.videacesky.cz

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem svrnkač a všechny vás dostanu !!!

Zdar Max

02

Odpovědět

To je ale blbost vůbec to nechápu jak mohl vylézt z toho hrobu to nedává smysl nevím proč to má takový dlouhý hodnocení.

32

Odpovědět

Podle vseho ani nevis, ze mezi slovama by mela byt nejaka interpunkce :D :(

03

Odpovědět

boží !

361

Odpovědět

hele tady jeden beze slov - tak si to uzijte :
http://www.youtube.com/watch?v=ztRSm_SJP58

210

Odpovědět

No doprčic! Tohle prostě NEMÁ chybu! :D

272

Odpovědět

vždycky skvělý konec :D

242

Odpovědět

Tak nevím, ale já bych to alespoň zakončil, jakože to na něj 7 let hrál a pak by ho u toho hrobu cvrnkl on a ne jeho mrtvola, škoda :)

323

Odpovědět

No, úplně se to vybízelo aby to zakončili tak jak píšeš, taky jsem na to čekal. A to je taky důvod proč jsem rád že to udělali jinak.

330

Odpovědět

Tohle mělo být jako vtipný? Podle mě to byla pěkná slabota.

2493

Odpovědět

Máš recht.

2129

Odpovědět


Odpovědět

/watch?v=gODZzSOelss Prosím o přeložení má 18 milionů shlédnutí.
Což je někdy dvojnásobek jejich sledovanosti. Děkuji za všechny

193

Odpovědět

Nemůžu si pomoc, ale tomuhle videu se naschvál vyhýbám . Pro mě je to nejoblíbenější kap video, AF naprosto zbožňuju. Video je ale pro dost konkrétní publikum, nemyslím si, že každý pochopí narážky a obecně smysl videa. Tohle je prostě video pro USA a jejich kulturu. Nechci, aby to dopadlo jako Flash mob, takže se omlouvám, ale v nejbližší době ho neplánuju.
+ Ten, kdo to chápe, překlad nepotřebuje.

214

Odpovědět

+senrimera co tehnhle: http://www.youtube.com/watch?v=SxwMTAy1gP0 celkem mě dostal :)

200

Odpovědět

Pro todle video by měli udělat hodnocení až na 11 hvězd :-)

2215

Odpovědět

Tak tohle se mi snad líbilo nejvíc od nich ani nevím proč

229

Odpovědět

Ta hudba jak jej vždycky dostane je mazec, muzika jak vystřižená z Black Hawk Down a oni to dají k takové hovadině ´:D

242

Odpovědět

Tak na tomto videu naozaj mákli. Ak by niekoho zaujímala hudba, tak ten druh sa volá Trailer music alebo Epic music, stačí to napísať do youtube a nájde vám toho naozaj veľa. :)

214

Odpovědět

Pokud někoho zajíma hudba, tak je to, pokud se nepletu, Two Steps from Hell! :D

211

Odpovědět

Dvě nejznámější uskupení tvořící trailerovou hudbu jsou Two Steps from Hell a Immediate Music. Doporučuju :)

221

Odpovědět

+biskinZa mě ještě doporučuju X Ray Dog

221

Odpovědět

+biskinJe toho o mnoho o mnoho viac, než len TSFH, IM a X-ray Dog... napríklad tu http://www.youtube.com/user/Blindi0s/videos

202

Odpovědět

To je fakt neskutocne aku maju tito dvaja borci fantaziu,parada ako kazde video od nich ;) :D

223

Další