Karim a DžaharKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:653
Počet zobrazení:14 336

V dnešním videu ztvární Key a Peele role skvělých parťáků Karima a Džahara, kteří se vydali do města, aby omrkli místní sexy ženy...

Přepis titulků

Džahare, příteli, dneska tu vidím spoustu krasotinek. - Karime, příteli, teď jsi na to kápnul. - To víš, snažím se. - Páni! - Viď? - Mlask. - Mňam. Viděl jsem kousek její nožky. Že by kotníček? - Jo... - Nahatá nožka, ty ďáble jeden! - Nekecáš?

- Nekecám. Šikula! Dobře, dobře. Správně, Karime. Jen tak dál, jen tak dál. Jsi borec. Viděl jsi kořen jejího nosánku? - Jestli to má být znamení... - Páni! To musí bejt ponuchňáníčko! Takovýmu nosánku bych rád přišel na kloub.

To je vončo, to je vončo, to je vončo. - Tak tady nevím. - Já taky ne. Vůbec. - Dobrá vejška. - Jasně. Úplná žirafa. Aspoň sto sedmdesát... Šupej, šupej, šupej, šupej. - Žirafa, žirafa.. - Přesně. - Žirafa. - Jinak asi nic. Ukaž se mi zezadu, dělej.

- Tak se to dělá, tak se to dělá. - Džahare, můžu se ti s něčím svěřit? Jasně. Jsem panic.

Komentáře (50)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je podle mě jeden z nej jejich gagů. Už to vidim asi po stý a Keyovo "like a five nine..." asi po tisící :D Hrozný hovaďáci tyhle dva :D Mimochodem jsem se k nim propracoval díky vám tady. Chvíli mi to trvalo, než jsem je pobral, ale pobral a už se jen bavim. Královsky moc...:) Dík!

50

Odpovědět

"videl si jej obočie?" "hmmm..."

50

Odpovědět

Tak pokud je pro Tebe veřejně deklarovaná nenávist k rase nebo homofobie znakem základních lidských práv, tak se nemáme celkem o čem bavit. Nikde jsem nenapsala, že by v západní společnosti neexistovali muži, co považují ženu za svůj majetek, ale nikdo ženy nenutí, aby si takové muže braly a když už to udělají, tak se v případě utiskování či násilí z jejich strany mohou dovolat právní ochrany této společnosti, i když je to často složitý a zdlouhavý proces, mimo jiné daný i tím, že se ty ženy nejsou schopny a ochotny od těch mužů odpoutat. Jinak je mi líto, pokud máš odlišné zkušenosti, ale já ve svém osobním životě a ve svém okolí nesetkávám s muži, co by mě nebrali v pohodě jako rovnocennou partnerku. Jak jsem psala rozdíly a různé špičkování mezi pohlavími tu vždycky budou, ale to už patří tak nějak k životu a bez toho by nás to asi ani nebavilo.

810

Odpovědět

Křesťanská společnost prý neupírá základní lidská práva :) Přála bych ti poznat některé její církve. A vůbec naše civilizace že je neupírá? Zkus si na rukáv dát svastiku jako náboženský symbol nebo se pokus rozjet výzkum homosexuality a možnosti její léčby a společnost ti vysvětlí, jaký máš práva. V západní společnosti určitě neexistují muži, co ženy považujou za svůj majetek, oh ne, kde by se tu vzali? :O Většina mužů že se k ženám chová jako rovnocenným partnerkám. No to mě rozesmálo :D Nechovají a chovat nebudou, stejně tak, jako se tak ženy nechovají k nim. A mimochodem, ženy jsou v islámské společnosti ctěné a jinými muži prakticky nedotknutelné a přitom se svými manželi dokážou zametat úplně stejně jako ty naše :)
Co je na tom všem špatné je ten protlačovaný multikulturalismus, který nutí lidi proti jejich přirozenosti. Ať už věříme v peklo nebo ne, díky tomuhle si ho na Zemi se vší tou láskou a tolerancí úspěšně budujeme. Sláva nám ;)

826

Odpovědět

Sriber: Křesťanská společnost mi alespoň neupírá základní lidská práva. Myslím, že ten rozdíl je více než zjevný. A pokud se nějaký zakomplexovaný chudák, jako např. zde Auto, k ženám chová samolibě a nadřazeně, mám plnou svobodu takové hlupáky zcela ignorovat. Ale většina mužů, včetně věřících křesťanů se k ženám chová jako k rovnocenným partnerkám. Nejsem žádná zanícená feministka, rozdíly mezi muži a ženami vždy byly a budou, ale muslimská společnost považuje ženy takřka za majetek mužů, což je pro mě jako pro ženu pochopitelně nepřijatelné.

116

Odpovědět

Samozřejmě, protože křesťanská společnost ženy za majetek mužů nepovažovala ještě před padesáti až sto lety... Krom toho, tvůj pohled na věc je čistě, a bolestivě očividně, založený jenom na tom, co říkají ve zprávách.
Ono to v arabských zemích není "nic nemůžu" ale "nic nemusím" a ženy jsou chovány v úctě, obzvláště matky. Samozřejmě, že se najdou tací, kteří si korán vyloží po svém a ženy mají jako věci, ale víš co? Takoví se najdou i v té opěvované křesťanské společnosti. Extrémista v jakékoliv společnosti je špatný.
Co se zahalování žen týče, myšlenka toho je opravdu nádherná. "A žena bude choditi zahalená, nenatřásat se a nedávat k obdivu své tělo, ale svou mysl." V podstatě je to o tom, aby si muži vybírali ženy podle toho jaké jsou, ne jak vypadají.
Na jejich základním způsobu života není vůbec nic špatného, je to jen systém odlišný od toho našeho. Samozřejmě, člověk by mohl argumentovat tím, že oni teď žijou v chatrčích a my v mrakodrapech, ale ony ty země, ne zase tak dávno, byly nejvyspělejší civilizací na planetě, dokud jsme je nevyplundrovali při křížových výpravách. Ale tak už to bývá, impéria rostou a padají. Teď jsme nahoře my a akorát po nich šlapem, protože máme rádi svět černobílý a někdo ten černý být musí.

1313

Odpovědět

+ChristopherJá samozřejmě vím, že tu v minulosti ženská práva dostávala pořádně zabrat a vím i jaké je postavení žen v Bibli, v tomhle křesťanství jako náboženství nijak neobhajuji. Ale já žiju tady a teď a proto mě zajímá především jak jsem jako člověk a žena vnímána z pohledu západní společnosti a z pohledu islámských zemí (hlavně těch nejvíce fundamentalistických, protože se tu přeci bavíme o cele zahalených ženách). A věř mi nebo ne, neberu své poznatky jen ze zpráv a snažím se na věci nahlížet z různých stran. Ale ať na to nahlížím z kterékoliv strany, tak jsou tu pořád fakta, že jsou v těchto zemích žen provdávány nedobrovolně v často ještě dětském věku, nesmí pomalu promluvit s cizím mužem, nemají stejná práva u soudu, u voleb, často je jím odpíráno vzdělání, v Saudské Arábii nesmí ani řídit auto (jo, jasně už vidím ty vtipy řidičů, jen do mě:D)apod. Když se například v Jemenu jednalo v parlamentu o zvýšení věku mladých nevěst alespoň na sedmnáct let, neprošlo to, protože je to podle nich proti koránu a taky by to prý znevýhodnilo ty třináctileté, čtrnáctileté dívenky, které se vdávat chtějí. Já tedy úctu k ženám vidím trochu jinak.

103

Odpovědět

+ChristopherTy jsi teda hodně typický představitel ženského pohlaví. Důležitý byl můj první komentář, ten druhý byl myšlen ze srandy. Takže na to klidně můžeš zareagovat a nemusíš se tomu vyhýbat, vypadá to, jak kdybys na to neměla odpověď.

18

Odpovědět

Dobré video :) A diskuse je ještě zábavnější :D *grab popcorn*

202

Odpovědět

Vidím, že je to tady zase samej dement. Tak dnes bych měl takovou otázku z demokracie. Co konkrétně vám vadí na zahalování žen? Mně třeba je to úplně u p****e, to že se nějaká žena zahaluje mě zajímá asi jako včerejší počasí. Trochu se šetřete lidi, když se budete rozčilovat kvůli takovým pičovinám, tak tu moc dlouho nepobudete. Jinak nevím jestli jste si toho všimli, ale tohle video nebyla kritika náboženství, tak to sem zas netahejte.

1928

Odpovědět

Tobě možná na zahalování žen nic nevadí, ale pro mě je to symbol toho, že jako žena představuji pro muslima v podstatě podřadnou bytost. Jinak tady taky nechci řešit žádnou politiku a náboženství, video je vtipné, pobavila jsem se.

2712

Odpovědět

+Karen90Když to chceš brát takhle, tak jako žena představuješ v podstatě podřadnou bytost i pro křesťana. Jen to tolik nebije do očí...

1417

Odpovědět

+Karen90:D zase klasická ženská vztahovačnost. No a? Já třeba představuju podřadnou bytost pro mýho šéfa, a ten zase představuje podřadnou bytost pro jeho šéfa. Maďaři jsou podřadný pro slováky a slováci zase pro maďary. Pro němčoury jsme otroci. Nikdo tě nenutí se zahalovat, tak je nech, ať si o tobě myslí co chtějí.

613

Odpovědět

+Karen90Srieber: Pokud to vezmeme fakticky, tak žena vlastně je podřadná bytost, jinak není možný, že by se tolik náboženství na tomto faktu shodlo.

715

Odpovědět

+Karen90Jojo, zahalování je symbol toho, že žena představuje podřadnou bytost.
Měly by chodit např. v bikinách, jako je to v každé druhé reklamě, nebo rovnou nahaté...taky bychom jim to mohli přikázat zákonem ;)

63

Odpovědět

+Karen90fire - good point :-D

21

Odpovědět

Hmm komentáře plný odborníků na islám a imigraci, fakt by mě zajímalo jestli je to tím že Okamura a podobný idioti mají doopravdy takovou podporu nebo pouze tím že internet je prostě plný dementů.

5459

Odpovědět

Tak Ty jsi přímo ten příklad obtloustého, znuděného chudáčka, který sedí za PC a generuje svoje dementní výplody ze své spálené slaměné hlavy. Je mi Tě líto chudáčku.

2466

Odpovědět

+danny-važ na to že děláš to samý demente

5530

Odpovědět

Nebo prostě lidi viděj, že ta integrace v ostatních zemích selhává a nechtěj to tady mít stejně? :D

82

Odpovědět

Mělo to skončit: "Víš, musím ti něco říct..." "Co?" "ALLAHU AKHBAR!!!!" :D

3645

Odpovědět

drž hubu

1543


Odpovědět

A proč by to tak skončit nemělo? Docházelo tu k očividnému konání proti Koránu, proč by se tedy jeden z našich dvou hrdinů nerozhodl připomenout svému příteli, že je to Alláh, kdo je nejlepší a pozemské choutky nemají naději vyvážit ty v posmrtných zahradách? Odrazilo by to pak současného ducha společnosti v Chalífátu a bylo něčím víc než jen laciným žertem.

47

Odpovědět

Má to dvě hlavy a tři obočí. Co to je? Karim a Džahar.

1401

Odpovědět

Skvělá parodie tý jejch dementní společnosti, která brzi bude aktuální už i u nás. Ikdyž v Teplicích už je a prakticky v celý západní a severní Evropě taky.

3559

Odpovědět

Ne, v Teplicích opravdu není...

139

Odpovědět

Je vidět že zdější omezená komunita netuší o problémů n***? zaplavující Evropu.Samozřejmě máš pravdu ..

1333

Odpovědět

drž hubu ty tupej burane víš o tom jak to tam vypadá úplný hovno

636

Odpovědět

+ZabijakLebo ty hej, podradný z*******n. Smrdíš tu a len melieš sračky. Odpad prašivý.

410

Odpovědět

hitler vás měl všechny nahnat do pece když měl příležitost podřádný křivácký čecháčci

855

Odpovědět

+Zabijakvideacesky.cz - snesu cokoliv, i tohoto negramotního vypatlance, ale Vás tedy ne pokud toto schvalujete a hned neBanujete!

314

Odpovědět

+ZabijakA jestlipak ti došlo, že by jsi byl tuhej taky?

93

Odpovědět

+Zabijakdanny-v: ale no tak... videacesky.cz je tu od toho, aby překládali videa. Ne od toho, aby zaměstnávali lidi na bannování každého vulgárního primitiva. A jestli se cítíš uražený, tak zkontroluj co přesně ti upadlo a přilep si to zpátky. A nenuť někoho třetího, aby vynakládal náklady na to, aby ti chránil zadek.

61

Odpovědět

kdo by z nás nerozuměl " černému " humoru, že? :D :D :D

872

Odpovědět

JJ klasika :)

Kebab ať si tady prodávají, kde chtěj. Ale svoje zvyklosti ať nechají tam, odkud přišli.
Zahalené ženy a posrané náboženství tady nechceme!

13453

Odpovědět

vsak nech si zahaluju svoje zeny, aspon ma nijaka moslimka nepoblazni :)

2116

Odpovědět

Ehm... posrané náboženství tu už máme...

5022

Odpovědět

+BullOverTo jo.. Ateismus bohatě stačí.

2777

Odpovědět

víš hovno o islámu ty vidlácká p**o

1687

Odpovědět

+ZabijakHlavně se tady nerozbušňuj ať nebouchneš, Zabijáku... Jestli takoví agresoři jako ty brání Islám, tak se pak nediv, že ho tady nikdo nechce. Strašný lidi ti islamiti.

437

Odpovědět

+ZabijakTakovýhle děcka nenávidim.A už vůbec nenávidim takovýhle k***y co bráněj ty vymrdané hlavy.Každej z těch hnusáků co sem leze by měl vypadnout,tady je nikdo nikde nechce.Islám je hnus a měl by bejt vymýcen !

1118

Odpovědět

+Zabijakjste vidlácká nevzdělaná banda co o islámu nic neví
abych uvedl dvojici mých nejoblíbenějších muslimů - Muhammad Ali a Mike Tyson
v USA pak je velká část raperů muslimská a ještě jsem neslyšel že by zvlášt někdo právě z těchto muslimských raperů něco vyhodil do vzduchu nebo byl nějaký násilník
kvůli tomu že asi 1 procento muslimů jsou teroristi znamená že jsou špatní všichni? To samé se dá uplatnit i na bílou rasu, nedávno mladý kluk vystřílel černošský kostel a nepamatuji si že by některou ze světových válek začali muslimové, doopravdy jim nemáte co vyčítat, kreténi se najdou ve všech rasách a ve všech náboženstvích

2033

Odpovědět

+ZabijakTakže Mike tyson byl odsouzen za znásilnění.
Černoští rapeři velice oslavují násilí.
Ale hlavní co je když bílej kluk vystřílí kostel co se stane. Obrovská vlna odsouzení od křesťanů. A když se islámskej parchant odpálí uprostřed davu tak na straně muslimů zavládne ticho přerušované oslavným potleskem.

356

Odpovědět

+ZabijakAle p**u, nebodaj si sa rozrozprával a tie tvoje sračky konkretizuješ. Ty vypatlaná suka, p**u o tom vieš :D Zmrd choroboplodný. Daj si odjebať mater, za to že z tej svojej odpadnej p**e vyrašila takého z********a...Mor

310

Odpovědět

Posrane nabozenstvi? Zkus min koukat na TV a vic cist kdyby jsi cetl Koran tak vis ze se hodne podoba Bibli. Nabozenstvi neni nikdy spatne spatni jsou lidi a to ze par Muslimu udelalo neco spatneho neznamena ze cely Islam je spatny. Taky neodsuzuju krestany jen proto ze nejaky knez/papez mrda male chlapecky do p****e.

Ceska nenavist ke kazdemu a vsemu co neni Ceske mne uz sere to ze v Cesku bude par Muslimu navic lidem jen prospeje hlavne lidem jako jsi ty

1922

Odpovědět

Myslím si, že za chvíli pro nás v Čr to bude velmi aktuální téma :D :D :D

7248

Odpovědět

tak to seš pěknej debil

1860

Odpovědět

ročně k nám migruje obrovské množství uprchlíků z východní evropy, uprchlíků z afriky za příští dva roky bude kolem 1500, takže si jich doopravdy nikdo ani nevšimne

00

Odpovědět

Nahodou pobavilo :D

673

Další