Kurz uspokojeníKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 082
Počet zobrazení:15 884

Dnešní skeč od této známé dvojky bude hlavně pro pány. Key a Peele vám totiž ve speciálním Kurzu uspokojení vysvětlí, jak splnit nejtajnější touhy a přání vašich partnerek něžného pohlaví. A proč to dělají? To uvidíte ve videu.

Přepis titulků

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz - Zdravím, borci. - Vítejte na Kurzu uspokojení. - Já jsem Shaboots Michaels. - A já T. Ray Tombstone. A přišli jsme vás naučit jak na ty vaše buchty. Buchty je těžký uspokojit, tak bacha. Netlačte tak na klitoris. - To nemaj buchty rády. - Strčte si péro do trubky od vysavače. Musíte nechat klitoris vydechnout.

- Musíte na něj opatrně. - Je jako knoflík z milionu žaludů. Každá buchta chce uspokojit jinak. - Vagíny jsou jako sněhový vločky. - Každá je jiná. Poznejte vločku svý buchty. Zeptejte se jí, co chce, a pak to udělejte! - Třeba to má ráda kolem dokola. - Nebo nahoru a dolů. - Nebo drsně. - Nebo něžně. Komunikujte se svou buchtou! Dělejte jazykem abecedu.

A, bé, cé, dé... A až vás chytne za palici, jako by vám ji chtěla urvat, zastavte se na tom písmenu. Prostě dělejte bé, bé, bé, bé. Nebo dé, dé, dé. Vagíny si zaslouží vaši úctu. Vy byste taky nechtěli, aby vás přes něj někdo plácal. - Ty, čepičáku!

- Co je? Jak máš rád kuřbu? Že se ptáš. Co nejčastějc! - Zavři hubu! - S penisama je to hračka. Ale s vagínama ne. Jsou složitý! Představte si výbuch v továrně na obálky. Všude samej záhyb. Svět záhybů. A ty se musíš z tý továrny vylízat. - Ale každá buchta má jiný záhyby.

- Zkoumej záhyby svý buchty. Jsou šílený! - Každý záhyb musí být vyslyšen. - Leda tak se dostanete ven z továrny! Zůstaňte tam a vnímejte dýchání jako plavání. Prostě tempo, tempo, nádech, tempo, tempo, nádech. Teď si dáme krátkou pauzu. Až se vrátíme, řeknem vám, jak buchty správně nažhavit. Zabere to maximálně dvě minutky. - Trénujte na broskvi.

- Zkuste si to. - Trénujte na broskvi. - Broskev vám pomůže. - Zkuste si to na ní. No, vypadá to slibně. Třicet v cajku, tři milardy před náma.

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Myslel jsem si ,že se nakonci z Peela stane Meegan :D

211

Odpovědět

Jsem jedinej, kdo si myslel, že se za těma dveřma začnou líbat?

1976

Odpovědět

Skeče mají výborný, ale měli by si pořídit lepšího grafika. Ten efekt na konci je hroznej :D

10010

Odpovědět

Hmmmm

13

Odpovědět

The best of Key a Peele :)

1326

Odpovědět

Klidně si abecedu zkuste, ale věřtě, že s vysokou pravděpodobností dosáhnete stejného výsledku jako já a to, že se osvědčí písmko I. Jak neočekávané :D. Každopádně můžete zkusit "psát" i malá psací písmenka a používat různé fonty, třeba švabach by mohl být zajímavý :D

835

Odpovědět

A co teprve hieroglyfy. :-D

592

Odpovědět

Abecedu jsem nezkoušel... prostě jsem vždy rajtoval jak jsem mohl a vždy se líbilo.. :D zatím žádné špatné reakce.. :D a co, vždy se snažím o co nejlepší komfort pro ní a né pro sebe, tak by měla být vděčna, že se snažím ! :D Ach jo.. není to lehké uspokojit ženskou, akorát je z toho obroušenej jazyk.. :D

10133

Odpovědět

To si nech pro svýho terapeuta

2296

Odpovědět

ty, čepičáku !!! :D jeden z nejlepších

619

Odpovědět

Abecedu vyzkouším, jsem zvědav který písmenko se uchytí nejlíp. :D

365

Odpovědět

už cvičim na broskvi jen není ten potřebnej feedback :D

563

Odpovědět

Nechutný

15140

Odpovědět

Jaj, na konci jsem cekal ze sundaj knirky a prohlasi to zenskym hlasem, ale takhle taky dobry :-)

272

Odpovědět

jaká abeceda!! :-D bíbllll bíbllll bíbllll :-D

643

Odpovědět

z tej pointy na konci mám vyvodiť čo? že nemám lízať tak ako to vraveli?

599

Odpovědět

naopak - naučili to pořádně teprve 30 chlapů a ještě 3 mld. je čekají
I když bych čekal jak sundaly masky, tak až se vrátí po přestávce, bude praktická lekce :-D není někde full verze? :-D

1035

Odpovědět

+papucetak ok, lebo mňa ten ich smiech nejako rozhodil, že som ich pochopil nejako ináč

2112

Odpovědět

Orál pro muže je jednoduchý? Typicky ženský pohled! .-D

2049

Odpovědět

nešlo Ti to?

52

Odpovědět

Fuj...co ty dvě přišery na konci :O

12721

Další