Něco si přejKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:517
Počet zobrazení:14 384

V dnešním videu se doktor Gupta a Marion Glass z nadace Něco si přej půjdou podívat na těžce nemocného Liama. Tento ubohý chlapeček na tom vůbec není dobře a nutně by potřeboval splnit nějaké životní přání. Jaké? To už se dozvíte za chvíli...

Přepis titulků

Ahojda, ty budeš určitě Liam. Ahoj, kamaráde, jakpak ti dneska je? Je mi dobře, doktore Gupto. Vážně dobře. Rád bych ti představil Marion Glass z nadace Něco si přej. Marion Glass... Jakpak ti dneska je, Liame? Dobře, Marion Glass.

Až uslyšíš, co ti teď řeknu, možná ti bude ještě líp. Naše nadace Něco si přej totiž plní sny... malým holčičkám a chlapečkům, kteří jsou těžce nemocní jako ty. Žádné dítě jako já na světě neexistuje. - Jistě. - Jistě že ne. Jsi jedinečný. A my ti splníme jakékoliv přání, po kterém budeš toužit, ano? - Můžu si přát cokoliv?

- Ano, kamaráde, přesně tak. Chtěl by sis zahrát se svým oblíbeným basketbalovým týmem? Nebo se stát na jeden den Supermanem? Chtěl bych utopit člověka. Cože? Utopit člověka ve vaně. Držet mu hlavu pod vodou, dokud naposledy nevydechne. A pak se v té vaně vykoupat... a zpívat si přitom: "La-la, la-la..."

Liame! Říkal jste cokoliv. Ale určitě nechceme nikomu ubližovat, že ne, čipero? Nemáš jiné přání? Třeba se proletět v balónu nebo se setkat s celebritou. Nově si přeji... sklonit se k tělu umírajícího člověka, přiložit své rty na jeho a ukrást mu poslední nádech.

Liame! - Nikomu tím neublížím. - Ne, v žádném případě! - Ani nevím, kde na to... - Přeji si... vzít všechny umělé nohy v téhle nemocnici a spojit je dohromady vysušeným masem z mrtvol, tak aby vznikla obrovská potvora a... Liame!

Moc se vám omlouvám. To nic, asi to má v hlavě popletené. - Rád bych vám načůral do pusy. - Cože? - Vám oběma. - I mně? Vám obzvlášť. Rád bych vám oběma načůral do pusy. Takže budu za nějakých deset minut potřebovat sklenici vody. - A dost, ty malej sráči!

- Doktore Gupto! Ne. Tohle je trestuhodné. Jsi zlý! Jsi ďáblovo dítě! Doktore Gupto, to není pravda, je to jen obyčejný chlapec. - Nechápu, jak můžete dělat pediatra. - Cože? Jdu podat stížnost! Hanba ti, Gupto.

Hanba ti, Gupto. Naštval jsi Marion Glass. To není možné. Přinutil jsi mě pochybovat o všem, v co jsem doposud věřil... ohledně vnitřní dobroty dětské duše. Přání splněno. Teď už fakt umírám. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Z tohohle mě fakt mrazilo jak z nějakýho celovečerního hororu :D :D

430

Odpovědět

Já chci to pyžámko s kachničkama :D

291

Odpovědět

Nepatří to sem ale pořád ve mě něco vyvolávalo jméno Gupta, až jsem si vzpomněl. http://bigbangtheory.wikia.com/wiki/Lalita_Gupta
Díl
super. Vystrašil ale i pobavil.

90

Odpovědět

Taky jste se lekli?

1202

Odpovědět

Prelozte prosim pokracovani SLAP ASS :-D

https://www.youtube.com/watch?v=AQM2joP4fsQ

50

Odpovědět

to byl ale supr nápad, pustim si kaye a peela jdu spát :D

940

Odpovědět

Taky jste se při sledování videa otáčely za sebe ? :D

612

Odpovědět

Tyvole tak tohle ne to bylo to nejvíc creepy video co jsem viděl :D

611

Odpovědět


Odpovědět

Dobře, teď jsem dostal chuť na horor. :)

62

Odpovědět

Omluvte mě, musím jít googlit koťátka a zkusit zapomentout na to co jsem právě viděl.

1504

Odpovědět

Čekal jsem, že bude chtít od Marion Glass ukázat boobies.

4710

Odpovědět

Tak tohle bylo spíš strašidelné, než vtipné.

1163

Odpovědět

Není to Halloweenský speciál?

520

Odpovědět

Připomnělo mi to tenhle skeč od Mitchella a Webba. https://www.youtube.com/watch?v=ppKd2m6pzQ8

51

Odpovědět

to se povedlo :D a i přesto že jsem očekával že se ještě probudí tak jsem se stejně lekl :D

1061

Další