Objednávka pizzyKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 172
Počet zobrazení:14 349

I při tak obyčejné situaci, jako je objednávka pizzy, můžete objevit svoji spřízněnou duši. Carlos (Key) se během sekundy zamiloval. Jak tato láska skončí? Na to se už musíte podívat sami.

Přepis titulků

Dobrý den. Děkujeme, že voláte Mario's Pizza. - U telefonu Carlos. - Zdravím. Dali bychom si velkou pizzu s čabajkou, ananasem a sýrovou krustou. Velkou s čabajkou, ananasem a sýrovou krustou. Taky bychom si dali velkou pizzu se slaninou, ananasem a sýrovou krustou. Velkou se slaninou, ananasem a sýrovou krustou. Bude to všechno? Radši se zeptám ostatních.

Tak co, lidičky? Dáme si ještě jednu pizzu? Kdo má hlad, zvedněte ruce. 1, 2, 3, držte je nahoře... 4, 5, 6. - Koukám, že máte mejdan. - A pořádnej. Nechte ty ruce nahoře. Hugo? Summer? Hans? Fu? Zahrajem to na jistotu. Takže ještě jednu pizzu se šunkou a ananasem. Šunk... Dáte si na tu třetí taky sýrovou krustu? Dobrá otázka, zeptám se.

Lidičky? Dáme si sýrovou krustu i na třetí? Dobře... Páni. To je jednoznačný souhlas pro sýrovou krustu na třetí pizzu. Claire říká, že jí čtete myšlenky. - Takže Claire, jo? To jméno se mi líbí. - Je to dobrý jméno. Tamhle kámoš Andy se ptá, jestli máte něco jako kuřecí kuličky? - Je roztomilá? - A to jako kdo? Claire. Její tělo je tak čtyřka. - Nicméně, dali bychom si ještě...

- Jak to myslíte? Řekněme, že je to velká holka. To nevadí, to je jen navenek. Mám rád, jaká je uvnitř. Ani ji neznáte. Pravda, ale připadám si, jako bych ji znal. Dej mi ji na ucho. - S Claire přece mluvit nepotřebuješ. - Ale ano, potřebuju. Víš ty co? Musím se ti přiznat... Já... ji vojel.

- To promiň, nechtěl bych se mezi vás nějak míchat. - To nic. To je dobrý. Už je to dávno, než se začala cpát. Teď mám za přítelkyni Liv. Tělo desítka, obličej... desítka. Ta věc s Claire. S tou jsem se stýkal, sexuálně. Stejně jako tady Hugo, dokonce i Bobba si trochu dal. Takže jen abys věděl, je použitý zboží.

Takže by ti nevadilo, kdybych ji pozval na rande? No... Udělám to za tebe. Claire, tady chlápek z pizzerie s tebou chce chodit. - Moc chudej, tak já ho odpálkuju. - Ne! Počkej! Řekni jí, že nejsem bohatý... ale jsem dobrý chlap. Řekni jí: "Clair, věřím v osud a věřím, že jsme vždycky věděli, že tam na nás někde čeká spřízněná duše. Ve chvíli, co jsme měli to nevyslovené spojení se sýrovou krustou, mi došlo, že jsi vždycky byla ta pravá.

Protože... a vím, že to bude znít otřele, ale ten moment... byl prostě tak... upřímný. Páni... opravdu ti na Claire záleží. Záleží. - Panebože!

Někdo Claire zastřelil. - Cože? To ne! Přímo skrz okno, trefil ji do krku. Claire to dostala, je mrtvá, je mrtvá! Volám poldy, je mrtvá! Claire! To ne! Tak teda čínu. Překlad: Senrimer www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak tohle je první jejich video ktere bylo dobre a vtipne dávám za 10 :), ostatní byly spíš trapne a nijak extra zabavne.

2132

Odpovědět

v čase 00:36... co se sakra děje na těch třech obrazech za ním? :D

330

Odpovědět

humor pro n***y

18111

Odpovědět

Mohli byste přeložit tu scénku s těma snapbackama (česky "táckama"), sice toho na překlad není moc, ale aspoň to můžete zařadit do Key & Peele série :)

201

Odpovědět

Občas keď je chlap dlho sám, stačí mu málo aby sa takto zamiloval. :D Je to funny. :D

260

Odpovědět

I'm callin pizza hut

1815

Odpovědět

Mimochodem tady je jedno přeložené starší video od nich, ale nemá u sebe tag Key a Pelle tak ho třeba ještě někdo neviděl :) http://www.videacesky.cz/parodie-parody-youtube/ber-nebo-neber

211

Odpovědět

Díky za upozornění, tohleto jsem ještě neviděl a bylo to super :D.

180

Odpovědět

Jo tohle jsem od nich viděl jako první a furt to považuju za jejich nejlepší :)

192

Odpovědět

+TreySouhlas, lucky train asi už překonaný nebude :D

191

Odpovědět


Odpovědět

Díky, o tomhle videu jsem vůbec nevěděl :)

180

Odpovědět

Nejdřív sem myslel že si z té pizzerie chce jen udělat p***l když toho objednával tolik, až ke konci mi došlo že to chtěl všechno pro sebe a bylo mu to trapné :D

1958

Odpovědět

Evidentně si nepochopil pointu :-D

250

Odpovědět

konecne jednou maj i nakej zaver :D

206

Odpovědět

Po dvou a půl minutách jsem to vypnul jak mě to nudilo, nedoporučuji.

19171

Odpovědět

Tvoje smůla, konec byl dobře zabitej :D

254

Odpovědět

nechteli byste prelozit neco od rise against? byl bych opravdu rad a myslim, ze jejich texty za to stoji

1823

Odpovědět

Chinese it is :D :D Tihle dva prostě nezklamou :D

234

Odpovědět

Tak tohle byl úlet jak ze South Parku :D

216

Odpovědět

Key a Peele nikdy nezklamou ... :) Po slabším díle s Michaelem Jacksonem si troufám říct že tenhle díl překonává i "Ty mrcho ..." :D

1815

Odpovědět

Anem jak se z objednávky pizzy stala "vražda" :D :D

1841

Další