Pirátská hymnaKey & Peele

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 66
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 029
Počet zobrazení:20 495

Dnes tu máme další skvělou záležitost od dvojky s krycím názvem Key a Peele. Skeč, v kterém zpívá parta pirátů hymnu o genderové nerovnoprávnosti, se rychle stala hitem. Nejen že je skvěle vymyšlená a zazpívaná, ale na celém skeči je vidět, kolik peněz musela stát jeho příprava - kostýmy, masky, kulisy, produkce. Ještě bych rád zmínil, že mi překlad tentokrát zaslal fanoušek s nickem eLPí a jelikož se mi celkem líbil, jen jsem přepsal pár nepřesností, opravil chyby a rozhodl se video nahrát s jeho titulky. Tímto mu tedy děkuji za překlad a zaslání! :-)

Přepis titulků

Zalíbila se mi kdysi holka spanilá, která ležákem byla opilá. Tři měsíce jsem byl na moři. Věděl jsem, že může být má. A pak ji ten chlast skolil, tak jsem k ní přiskočil. S partou jsme ji vzali, do postele dali a odešli jako správný džentlmeni.

Ženská má právo se občas opít, bez toho abys do ní zkoušel jít. Říkáme kurňa, ale ne kurva. To je totiž sprosťárna. Slyšel jsem o jedný holce, co má ráda zezadu borce. Tak jsem se za ní vydal a na noc zůstal, abych ukázal jí svoje pulce.

Dlouho jsem si s ní povídal, až mi z toho klacek stál. Tak jsem na ni vlítnul, sukni svlíknul, a hodinu jsem jí jen jazykem dobře dělal. Vždycky uspokoj choutky svý holky, protože si to zaslouží stejně jako ty. Říkáme kurňa, ale ne kurva. To je totiž sprosťárna.

Měl jsem holku, co krásná byla, nosila v sobě mýho syna. Mohli jsme spolu jezdit po světu, stačilo devět měsíců. Ale ta dívka hloupá nebyla, dokončit studia musela. Chtěla na potrat a já řekl dobrá, protože je to její tělo a tím pádem její volba.

Po zadku ženský nikdy neplácáme. Na kozy koukáme, jen když běhaj v ohradě. Jsme slušný chlapi, co se k ženskejm chovaj fér. Ženská má práva jako chlap, přísahám na svůj kvér. Neříkáme jim děvky ani kurvy. Protože by z toho chudinky mohly mít akorát tak depresi. Znal jsem holku se zlatým okem. Podle doktora měla umřít každým dnem.

Dala nám peníze a modlila se, aby neumřela jen. Když se vzbudila druhý den, ležela v hrobě, nemohla ven. Ale nejhroznější věc na celém tom přec je to, že jste měli za to, že ten doktor muž jest. Ježiš, to jsem... I ženská může dělat doktorku a dostává za to často jen půlku. Říkáme kurňa, ale ne kurva.

To je totiž sprosťárna. Já znal couru prsatou, takovou hezky prdela... Říkáme kurňa, ale ne kurva. To je totiž sprosťárna! Překlad: eLPí Úpravy: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

neuvěřitelně chytlavá písnička, ale jednu věc prostě musím říct...ta dáma zpívala ze všech nejhůř :D. Ti piráti to notovali úžasně!

10

Odpovědět

Myslíte, že by měli stejnou písničku i když by měli jinýho šéfa?

120

Odpovědět

Zase si jednou rýpnu - barley wine je druh silného piva nikoliv víno. Jinak skvělá práce!

62

Odpovědět

Ale jak to tak poslouchám znovu, tak on je ten překlad celkově podřízený tomu, aby to dobře vyznělo v češtině i třeba za cenu pár změn, což je asi u takovéhohle videa lepší, než jen otrocky překládat...

351

Odpovědět

+AdamNo vidíš jak sis sám odpověděl :-)

00

Odpovědět

Ty kostýmy, wooww! :O

641

Odpovědět

...podpantoflaci

7313

Odpovědět

Video a překlad supr. Ještě by to chtělo otagovat.

180

Odpovědět

Otagováno. Omlouvám se. Poslední dobou na to nějak furt zapomínám...

261

Odpovědět

dokud tam nezačlenili tu část o půlce platu za stejnej úkon pro ženskou doktorku oproti chlapovi, tak to bylo fajn. takhle se to zvrhlo jen v další stupidní feministickou agitku, aby se zavděčili dnešní hyperkorektní, hyperrovnoprávný společnosti.
doprčic, kdy už lidi konečně pochopí, že ten údaj 0.7$ ženský/1$ chlapa je jen stejně hloupej zažitej mýtus jako, že špenát obsahuje hrozně moc železa a dává lidem sílu?

2662

Odpovědět

mám pocit, že tam zmínili naopak, že si žena účtuje půlku běžné ceny, jakou platíš u chlapského doktora

611

Odpovědět

Ale špenát dává sílu, copak jsi nikdy neviděl Pepka námořníka?

425

Odpovědět

Tak dokud se o takových blbostech jen zpívá, proč ne...

Horší je, že by to chtěli zavádět i v praxi. Naštěstí se do Evropy právě stěhuje velká spousta inteligentních lidí s normálními názory na roli žen ve společnosti.

7079

Odpovědět

xD

433

Odpovědět

tuhle písničku jsem slyšel v originále už asi před měsícem a sralo mě že se o ni nemůžu podělit s žádným známým protože ten level angličtiny tam je vysoký a taky je to dost o výrazech přesných a slovních hříčkách
ale díky VÁM teďka konečně můžu protože tenhle překlad je PERFEKTNÍ :D díky moc!

1322

Odpovědět

Damn, za její kostým bych klidně prodala duši Davymu Jonesovi.

421

Odpovědět

A jaká by to měla být velikost?

160

Odpovědět

A jaká by to měla být velikost?

390

Odpovědět

A jaká by to měla být velikost?

110

Odpovědět

A jaká by to měla být velikost?

22

Odpovědět

A jaká by to měla být velikost?

00

Odpovědět

Ešte to zaklincovať Jackom Sparrowom tak by k dokonalosti nič nechýbalo :D.

84

Odpovědět

Jestli chceš pointu, tady ji máš! Ženy nejsou kus hadru a měl bys je uctívat a respektovat ... stačí :D ?

2718

Odpovědět

Respektovat jo, ale uctívat? :-D

901

Odpovědět

přijde mi, že dneska si plno lidí neuvědomuje, že si respekt musí nejprve něčím získat, není to něco, co se může každýmu rozdávat.

738

Odpovědět

+BartlettJá teda nevim. Podlě mě, respektovat jiného člověka můžem aniž by někdo dokazoval, že si to zaslouží. Chovat se k lidem slušně je přeci milé a je to zadarmo. :)
Proč by měla ženská splňovat nějaké extra úkoly pro něco jako respekt?

323

Odpovědět

super, už si to pouštím asi po 5. :D

243

Odpovědět

Ta frajerka vypadá jak Keira Knightley :D Jestli to byl účel tak klobouček, jestli ne...tak taky klobouček :D

1818

Odpovědět

Škoda, že to nebyla Lucy Lawless, ta umi narozdil od té co tam je (a narozdíl od Keiry) zahrát přísňačku.

03

Odpovědět

Tohle se mi dost líbilo. Super a díky za title. :)

710

Další