Pochybný domácíKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 134
Počet zobrazení:13 669

V budově se nachází nebezpečný chlapík. Domácí (Key) se ho snaží vypátrat, ale není to jednoduché.

Přepis titulků

Tady domácí! Ahoj, Devone. Ahoj, jak se máš, bratře? Jak se máš? Jen jsem... se tu zastavil. Jen jsem chtěl... všechno zkontrolovat. Dobře...

Tady jsi ty malej zm*de? Tak ne... Šatník vypadá dobře. Dveře jsou pevný. - Tak už jste se zabydleli? - Jo. Žijeme tu už rok a půl, takže... už zabydlení jsme. Jak vám tyhle skříňky sloužej? Nic tu není...

- Kromě vašich věcí, které vypadají dobře. - Díky. Jen tak mimo téma... Neviděli jste tu 150 cm týpka s fialovými vousy? Ne... to ne, nikdo tu není. Asi proto, že zamykáme dveře. Má tělo, jak krysa. Protáhne se ventilací jako nic. Jasně...

Takže si myslíš, že se tu někdo schovává? To ne! Už jsem ti to říkal. Přišel jsem jen na pokec. - Proč by tu vůbec Gerald byl? - Gerald? V mém bytě je muž s fialovými vousy a jmenuje se Gerald? Sakra ne! Proč? Viděl jsi ho? Má asi 145 cm, fialový vousy? - Jasně... - Ahoj, zlato... Ahoj, zlatíčko.

Ty nejsi Gerald. Jen tak mimochodem, neviděla si týpka, co má 135 cm a fialový vousy? Zlato. Devone, co se tu děje? Vysvětlím vám to. Někde v budově je 130 cm kok*t s fialovými vousy jménem Gerald. Proč je menší pokaždé, co ho zmíníš? Popravdě?

Nechtěl jsem váš vystrašit. Je až znepokojivě malý. Je to dobrej chlap... ale kouří crack. Udělá cokoliv, jen aby sehnal peníze na crack. Cokoliv. Dobře... Tím myslím cokoliv... Chápu... On...

vás... zavraždí. Tak... - Doufáme, že ho najdeš. - Já ho najdu. To se nebojte. Budu se dívat dolu.. A pak... se budu koukat nahoru! Geralde, ty malej parchante! Omlouvám se za ty nepříjemnosti. Geralde, až se mi dostaneš pod ruku, budeš mít 70 cm!

Překlad: Senrimer www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dle mne je tenhle dil z obdobi od 10.1.2012 do 21.2.2014 nejlepsi.

- Az te dostanu budes mit 70cm :-)

PS: to VoteForPinky - sice pises ze ti tohle video prislo slabsi ale to je tvoje vec a tvuj vkus, ja kazdopadne chvalim tvuj zajimavy prispevek na temu lidskeho smyslu pro humor.

51

Odpovědět

AAAAAA.... Au... odolnej zmerd. B)

51

Odpovědět

Mám rád jejich skeče, ale tohle bylo hodně suché.....a klidně palcujte dolů, protože se už smějete všemu a sami ani nevíte čemu se smějete! - to samozřejmě platí jen pro TY, kterým to přišlo vtipný. Klidný víkend všem...bez vyjímky :-)

10581

Odpovědět

A nebo co když už máš tak zkažený měsíc, že už ti odešel všechen smysl pro humor a si tak naštvaný, že už tě nic nerozesměje a akorát kopeš kolem sebe a říkáš, jak ostatní nevědí ani čemu se smějí :-D.
K zamyšlení.

6918

Odpovědět

+BizzyBizzy, mýlíš se. Ba naopak. Mám skvělou náladu, daří se, po dlouhé době mám klidný víkend (snad). Proletěl jsem nové videa za dnešní den, u kterých jsem se opravdu zasmál, ale zde to se mnou nehnulo. Jak jsem již psal, mám rád jejich videa a nejsem spammer, ale tomu se nejde smát. Je to nucený humor. Všichni je znají a když se jim něco nepovede, tak fanoušci stejně budou tvrdit opak, i když to opravdu vtipné není, ale naše mozky takhle fungují. Většina jejich skečů mě opravdu baví a nedám dopustit na tenhle http://www.videacesky.cz/skece/key-a-peele-jsem-v-duchodu.

1713

Odpovědět

+BizzyLidský smysl pro humor je velmi složitý prvek plný zásahů nevědomí, ovlivněného krátkodobou i dlouhodobou pamětí, biologickými prvky ovlivňujicích nálady, asociacemi.. Jsou důvody, proč se ostatní smějí víc, jsou důvody, proč se nesměješ, a naopak. Chci jen říct, že je zbytečné vytýkat někomu, že se baví..
Každopádně, tenhle skeč mi od nich přišel též slabší :)

312

Odpovědět

+BizzyVoteForPinky: Hezky jsi to rozebral, až se mi v hlavě zatočilo, a proto palec nahoru :-)

62

Odpovědět

Hlavně se mi líbí jak v tomhle skeči hraje Key. Celý to jak dělá, že vlastně nikoho nehledá a jen přišel na návštěvu, jeho naprosto super akcent("anything", "ya' all"), to jak koulí očima sem a tam. Navíc konec sem čekal jinej, což podle komentářů asi víc lidí tady a to je asi jejich největší přednost - co novej díl, to překvápko s nečekanym koncem. Prostě super skeče, kterejm se např. tady u nás v čr v žádnym pořadu nikdo ani nepřibližuje. ....takže nevim, ale přijde mi, že přesně vim čemu se směju. To, že nechápeš nějakej druh humoru nedělá voly z lidí který ho chápou ;]. (btw. jen tak dál s překladem....ještě by se tu mohli víc začít objevovat TomSka, Jack and Dean etc. a bylo by to dokonalý :) )

121

Odpovědět

+panzelenyZa to Peele se díví v závěrečné scénce až podezřele často na strop : )

30

Odpovědět

Jsem jediný komu se firefox při načítání videacesky seká? Jiné stránky jsou v pohodě a v jiných prohlížečích taky nemám problém.

1513

Odpovědět

Mám rovnaký problém, ale seká sa mi len na Win 7. Na Linuxe ide Firefox v pohode.

60

Odpovědět

Zkuste si pročistit cache, buď někde přímo v prohlížeči, nebo třeba přes Ccleaner. A pak to samé i u Adobe flash player - http://forums.adobe.com/message/4278569 .

42

Odpovědět

eeee proč mi na začátku de zvuk a pak už ne? Oo

010

Odpovědět

už nic :D

46

Odpovědět

cekal jsem ze odejde a ukaze se ze ho tam schovavali, ale ten konec me dostal.. :D

1195

Odpovědět

Přesně to jsem čekal taky :D

711

Odpovědět

taky jsem si říkal, pointa jasná, předvídatelné video, ale sakra jsme se zmýlil :-D

322

Odpovědět

Vždy si naivně řeknu že už vím kam to směřuje a jak to bude končit ... .... a pak to příde :D :D

1933

Odpovědět

jejich konec :D nice :)

791

Odpovědět

To ja pravda, u těchhle dvou prostě člověk nikdy neví...asi proto jejich skeče tak žeru.

341

Odpovědět

Nečekala jsem že tam fakt bude 150/145/135/130 centimetrový chlapík jménem Gerald s fialovými vousy :D :D

1665

Odpovědět

Musím říct že Key vypadal perfektně. Jako pasák ze 70. let na craku. A ten malej s vousama by zas mohl být ztracené dvojče Tyriona Lanistera.

1839

Odpovědět

dik za spoiler

22143

Odpovědět

+smallshadyTak co jsi za kreténa, když se díváš nejprve do diskuze a teprve potom na video?

1778

Odpovědět

+smallshadyTřeba myslel spoiler ke Hře o Trůny.

9811

Odpovědět

+smallshadyFles42:
nebudu ti nadavat jako ty me, treba nejsi debil co to nepochopil, jen jsi proste odpovedel driv, nez si zkusil vubec premejslet a 130+ lidi to strhlo
Roxer +1 :)

133

Odpovědět

+smallshadyRoxer: Danik to vyspoiluje a ty to jeste musis upresnit, zrovna tak dulezitou postavu.

61

Odpovědět

To jedině ledaže by si Joanna odběhla někam na Letní ostrovy :D

50