Porada Al-KáidyKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 328
Počet zobrazení:32 978

Připravte si trochu nadhledu, Key a Peele si totiž dnes budou dělat legraci z boje proti terorismu. Al-Káida svolala speciální poradu, neboť se jí v poslední době nedaří tak, jak by si přála. Povede se jí vyzrát nad přísnými omezeními amerického Úřadu pro bezpečnost v dopravě (TSA)?

Přepis titulků

Bratři. Bratři, začněme. Tuto poradu jsem svolal, abych zjistil, kde je problém. Proč jsme za posledních 13 let neunesli žádné letadlo? Khalive, kdybys to tak věděl. To proto, že Úřad pro bezpečnost v dopravě je vždy o krůček před námi. - To není možné! - Je. Minulý měsíc jsem se pokusil zneškodnit letadlo pomocí 12 cm dlouhých nůžek.

To je přeci geniální plán! Proč jsi neuspěl? Protože mazaný Úřad pro bezpečnost v dopravě vydal předpis, podle kterého můžeš převážet jen 10 cm dlouhé nůžky. - 10 cm. - Vážně? - Jo. Jak mohli vědět, že 12cm nůžky jsou nebezpečnou zbraní a 10cm nůžky pouhou dětskou hračkou?

Přesně v tom tkví jejich genialita! - Pokaždé nás převezou! - Ďáblové! To samé s tekutinami. - Co s tekutinami? - Jo. Všichni víme, jakou zkázu dokáže způsobit 105 ml tekutiny. Naprosto nevyčíslitelnou. Jenže Úřad je vynalézavý a omezil cestujícím tekutiny na 100 ml. - Kruci!

- Přesně. A nikdo z vás nepřišel na to, jak s Úřadem vyběhnout? Khalive, Khalive... Kde jsi žil posledních 10 let? Vlastně tady. Poslyš, lidé z Úřadu mi dočista nahání strach těmi svými polyesterovými tričky, gumovými rukavicemi na jedno použití a těmi, těmi žabkami! Jsou tak chytří!

- Chytří. - Ano. Předstírají, že jsou to jen apatičtí obézní sekuriťáci, kterým je všechno fuk. Jenže ve skutečnosti jsou to členové elitního protiteroristického komanda! Proklínám Úřad pro bezpečnost v dopravě! Khalive, s dovolením. Napadlo mě, jak bychom mohli ty mazané sekuriťáky přelstít.

- Konečně. - Dobře. Tak se pochlub. Nainstaluji do notebooku bombu, která vybouchne, jakmile ten notebook vyndáte z pouzdra! Ano! Skvělý nápad! Letadla budou padat z oblohy přímo na bezvěrce! Co je? Parvezi, co se děje? Jen vás na chvilku přeruším.

Nerad vám to kazím... - Tak to nekaz! - Kaziči. Skoro to vypadá, jako by vševědoucí Úřad pro bezpečnost v dopravě váš plán prokoukl. Každý cestující musí při kontrole vyndat notebook z pouzdra a položit ho na vedlejší tác. To si snad děláš srandu. To nemyslíš vážně.

Myslíš to vážně, Parvezi? Není to nějaký nejapný žert? - O tomhle bych nikdy nežertoval. - To mě podrž. - Ti zplozenci ďábla! - Jo. Co se dá dělat... Jelikož jste všichni selhali, podělím se s vámi o svůj vlastní smrtonosný plán. Vyvinul jsem nejmenší bombu na světě. A nejlepší je, že krásně pasuje do téhle věcičky...

Do tuby od klasické zubní pasty. Ano! To jsem na ně vyzrál, viďte? - Nekaz mu to. - Proč? Copak tam řešíte? Něco se vám nezdá? Takhle... Dokážeš vyrobit i menší verzi, která by se vešla do cestovní pasty? - Ti zmetci nám snad vidí do hlavy. - Jo. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Z tohohle ten sarkasmus přímo odkapával. Geniální. :D

631

Odpovědět

TSA odkapávání omezilo jen na kapání.

430

Odpovědět

+ChristopherĎáblové! :D

200

Odpovědět

To bylo prostě skvělý.. :D

1494

Odpovědět

Určitě bych doporučil "Clear history" !!

606

Odpovědět

ta jejich oslava mě dostala :D

1943

Odpovědět

Čekal jsem na Allahu Akbar a ono nic.

3446