Sexy upířiKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:939
Počet zobrazení:11 556

Tyrell (Key) je nový přírůstek do rodiny upírů, nelíbí se mu ale jejich životní styl ani chování...

Přepis titulků

Překlad: Senrimer www.videacesky.cz Bratři a sestry... dnes... s námi bude nový člen rodiny poprvé hodovat. Ofélie? Přiveď novou krev. Bratře Tyrelle... vítej v první noci tvé nové a...

Co to máš na sobě? To samý, co jsem měl, když mě kousli. Fajn, nemáš něco černého? Nebo třeba kalhoty se šňůrkami po stranách? To by bylo fajn. Aby byla pořád vidět kůže. Ne... To není můj styl, nic takovýho v šatníku nemám. Dobře. Každopádně, dnes budeme všichni hodovat!

No tak, chlape... Pardon? Jenom ji tu olizujete, syčíte a já nevím co ještě. Jestli chcete jíst, tak jdem jíst, proboha. Ano... Samozřejmě, všichni se nasytíme. Rozdělte si maso. Dostalo se ti něco z toho vůbec do pusy?

Ani se nedivím, že jste furt hladoví. Ne, ne, ne, ne, Vidíte? Proč musíte syčet, když tasíte tesáky? Víte snad, že to jde i bez toho? A nechtěli byste vy dvě jít někam jinam? Máte obrovskej barák, určitě se můžete oblejzat někde jinde. Jste vůbec lesby? Nechápu, proč musí všechno bejt tak sexuální a olízaný. Ženská, už vážně...

Dej ze mě ty pracky, než s tebou vy*ebu. Je to nechutný. Úchylný jak prase. Patnáct minut mi osahává bradavky. To tu děláte všichni? Všechno úplně zbytečný. Já se nechal kousnout naschvál, abych žil navěky a viděl auta z budoucnosti. Cyrusi, ty kalhoty jsou dost nepohodlný. A já mám ve skutečnosti přítele. A tahle písnička tu hraje už dva roky a stojí za houby!

Všechno je to takový... zoufalý. Zoufalý? Vážně, Tristane? Jsem Christian. - Vážně? - Ani se nejmenuje Tristan. Všichni to vidíte stejně? - Jo, jo. - Tak nějak. Páni...

Dobré přátele, aby jeden pohledal. Ty ani nejsi... A teď odcházíš. To je... Víš ty co, kámo? Měl bys to tu předělat a udělat z toho supr hnízdo. Budou auta lítat, nebo bude všechno na magnetických dráhách? To by mě zajímalo. Tahle negativní 0 má hrozně kovovou chuť. To mě mrzí...

Hej, no tak, s bradavkama si hrajem jen v soukromí... Co když je všechno tohle jenom sen? A až se probudíme... Tohle je na prd, lidi.

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobre ztvarneni upiru bylo treba v serialu Moonlight, priserne ztvarneni ad toto video je True Blood (ale co delat je to takova guilty pleasure) - priserna hovadina a soap opera, ale bavi me to sledovat :-)

413

Odpovědět

cože? mrkněte se prosím na toho posledního upíra, co se tam prochází s holkou... nepřipomíná vám magnuse carlsena? (šachový hráč č. 1)

512

Odpovědět

A není to Hirohito Namakushi, světový přeborník v piškvorkách?

288

Odpovědět

musim suhlasit s MarekSVK81 Underworldy sou uzasne filmy

84

Odpovědět

No za současnou módu upírů můžeme skupinově blejmovat Buffy. Jakkoliv perfektní to byl seriál (a teď mě sežerte, ale za ty sračky co si tady o tom lidi myslí můžou naše televize a jejich marketing), tak tam to začlo. Pobila jich tisíce, ale stačil jeden Angel a šlo to do sraček :D Tam to aspoň ještě mělo koule, ale teď z nich jsou nesmrtelné vibrátory.

295

Odpovědět

And this song has been playing for like two years and it sucks. :D :D

342

Odpovědět

Jako, předtím měli nějaký styl. Potom to byli takoví obyč-krev sající-týpci z garáže. :)

184

Odpovědět

Už mi tam chýbalo iba aby tam nabehnul Blade a všetkých rozsekal :-D

352

Odpovědět

To už by tam bylo přenegrováno... :)

286

Odpovědět

+PepekA Blade by to odnegroval.

211

Odpovědět

Tohle už tu bylo nebo je to jen hodně podobné ?

129

Odpovědět

Jsem jedinej komu přijdou poslední dobou ty videa, jako by tam na konci ještě tak minuta chyběla?

753

Odpovědět

První rozumnej černej upír od Wesleyho Snipese..

492

Odpovědět

Myslím že upírov najlepšie zobrazili prvé tri Underworldy ak si myslíte že existuje film ktorý sa s ním dá aspoň porovnávať dajte do komentu nech si ho najde, ;)

2610

Odpovědět

To se mi snad zdá.

91

Odpovědět

Dracula s Gary Oldmanem...

120

Odpovědět

Ani jedno není pravdivé, nejlepší upíři jsou ve světě temnoty (World of Darkness), jsou tam různé klany a upíři mezi sebou bojují o moc. Je jen škoda, že to nikdy nevyšlo jako film, nebo seriál

00

Odpovědět

upír bez nabouchanejch břišáků? přijemné osvěžení :D

1792

Odpovědět

Co k tomu dodat, nová doba :D

262

Odpovědět

Snad si víc lidí uvědomí že upírské filmy a seroše dnešní doby vůbec nedávají smysl. A přitom by upírské filmy strčily do kapsy všechny ty komyksové sračky do kapsy kdyby je natočil někdo s mozkem. VIVA KULHÁNEK!!!

7123

Odpovědět

Vravíš mi z duše :) Kulhánek je naj.... alebo este toto je dobre Abnett Dan - Malus temna čepel (sice nie az taky upiry, ale temny elfovia a potoky krvi a tiez jedli ludi )

133

Odpovědět

*komiksove
Pardon, ale vypada to fakt hrozne.

241

Odpovědět

Proč je Peele vždycky ten trapák? :D

1211

Odpovědět

protože mu to fakt jde :-)

360
Další