Trapná diskuzeKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:771
Počet zobrazení:13 809

Taky tak zbožňujete lidi, kteří se bojí vyjádřit svůj vlastní názor a jen přitakávají ostatním, aby náhodou někoho nenaštvali? Tak to si rozhodně užijete dnešní video od vašeho oblíbeného komediálního dua. ;-)

Přepis titulků

To je prostě nejlepší zfilmovanej komiks. - Stoprocentně. Bez debat. - Zatím, holky. - Přesně. - No jo. Vím, že budu asi jedinej, ale mně se Nolanova batmanovská trilogie nelíbila. Fakticky. Ty filmy mi přijdou hrozně... přeceňovaný. Tak jo... Je to...

Je to jenom můj názor. Proto jsem říkal, že vím, že budu asi jedinej. Trapas. Ani ne. Ne. Těžko. Nejde o žádnej trapas. Ten přišel, až když jsi promluvil. Teď už je to trapas. A to kvůli tobě. - Nicméně... - Nicméně co? Nicméně co? Po slově "nicméně" bys měl pronést nějakou zajímavou poznámku týkající se probíhající konverzace. - Hups.

- Ne, sleduj mě, sleduj mě, sleduj mě. Žádný "hups" v tomhle případě není na místě. To si říkej, až si někdo rozlije pití. Momentálně si jen povídáme. - Takže... - Žádný takový. Proč se díváš na ně? Mluvím s tebou já, jasný? Takže co? Po "takže" musíš říct něco dalšího. Nech toho. Nedívej se na ně! Opovaž se.

Ne, ne. Nech toho. Nech toho. - Ne. - A co si myslíš doopravdy? Já ti to rád řeknu. Poslouchej. Myslím si, že jseš debil, kterej neví, co má říct, a tak se... Au. Ne, nech toho. Nech toho! Tady! Dívej se na mě. Řekni mi nějakej svůj vlastní názor!

Jedinej názor na jakoukoli věc. Něco řekni. Vyjádři se, vyjádři se. Vyjádři se. Okamžitě se vyjádři. Dívej se na mě. Řekni svůj názor na cokoliv. Stačí mi jedinej názor. Nic víc. Aspoň jednou se vyjádři! Vyjádři názor. Když já žádnej názor nemám! Proto se mi vždycky líbí to, co se líbí ostatním!

Nedívejte se na mě. Nedívejte se na mě! Nedívejte se na mě! Tak jo... Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (58)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Geniálně zahrané.

20

Odpovědět

Fajn video :-) Tenhle pocit znám, taky, když jsem řekla, že se mi Batman nelíbil, tak na mě všichni koukali divně :-D

Btw. ve videu, ten černoch na konci stolu, je Donald z Pitch Perfect :-)

69

Odpovědět

Akward ....

70

Odpovědět

úplne geniálne :D

363

Odpovědět

Nolanova trilogie je hodně fajn (minimálně teda první 2 filmy), ale způsobila hroznou věc - DC teď hodlá dělat všechny své filmy s temnou atmosférou, protože to vyšlo s Batmanem. A podle toho jak dopadl Superman to vypadá, že ten filmový vesmír, který se snaží vytvořit, bude celkem na nic (a to, že se co nejrychleji snaží dostat k Justice League, aby dohonili Marvel taky moc nepomáhá).

1817

Odpovědět

můžeš to nějak zdůvodnit, všechno nemůže být stejný jako Marvel, prostě DC sluší temná atmosféra, ta to mají i v komiksech, nejspíš to nebude vše temné, tedy vše od Snydera asi ano ale třeba to bude skvělé, ono to nejspíš taky přestane bavit když to bude vše stejné...

64

Odpovědět

Ahoj VČ, mohl bych Vás hezky poprosit o překlad videa?
9 nejúčinějších způsobů jak se učit od Asap Science.
Myslím že by to bylo celkem příhodné ;)
https://www.youtube.com/watch?v=p60rN9JEapg

122

Odpovědět

Pro ty co píšou hovna o tom, že temný rytíř není tak dobrý. Tak se stačí kouknout na pár stránek kde lidí hodnotí film a našel jsem imdb 82% rotten tomatoes 94% csfd 90% 20. nejlepší film a 4. nejoblíbenější film. Takže říkat si můžete co chcete hejtit atd., ale pravda je taková, že je to prostě pecka film

1355

Odpovědět

taky existuje video které uvádí veškeré chyby v tomto filmu a že jich je požehnaně....mně se film taky líbil ze všech tří je však Rise podle mě nejslabší

142

Odpovědět

Nemůžeš měřit skutečnou kvalitu filmu, podle veřejného hodnocení. Naopak by jsi si měl přečíst objektivní recenzi jednotlivce, který o tom vážně něco ví a rozebere film do hloubky. Dobrý herecký výkon, drahé speciální efekty a slavní herci (tři věci na které lidi nejčastěji hodnotí) nezakryjou chabý příběh, prostoduché postavy a masivní hromadu do nebe volajících pitomostí, které se v filmu objevily. Rozhodně se nejedná o špatný film (ačkoliv za nejlepší díl považuju jedničku), ale rozhodně to není takový klenot, za jaký ho někteří lidé považují.

385

Odpovědět

Môj názor je že 2. diel bol famózny a nejaké veľké logické diery príbeh ani nemal. Bola to epická podívaná. 1. a 3. Diel však už boli len kvalitné akčné filmy plné logických dier, špecialne 3. diel nič čo by stálo za štatút epickosti.

113

Odpovědět

KaP mam hrozne moc rad, vetsinou reaguju 90%+, ale pripadada mi ze varej cimdal tim vic z vody takze pro tentoktrat 70+

418

Odpovědět

No, nevím jestli bych přeložil větu "Don't look at me!" jako "Nechte mě být!"

1822

Odpovědět

Taky by mě zajímalo, co k tomu překladatele vedlo.

127

Odpovědět

tjn, přitom to byla jasna narážka na hrbáče...

90

Odpovědět

Upřímně, narážku jsem v tom nezaregistroval a "Nech mě být" je kratší než "Nedívejte se na mě" a stíhá se líp číst, přičemž mi přišlo, že mají obě tyto věty dost podobný význam. Už jsem to ale předělal, takže díky za postřehy. ;-)

2110

Odpovědět

Dostal to z něj, dobře ! Takových sráčů tady chodí !

1220

Odpovědět

Tak tak. Scénka, která je na místě. Ten druhej černoch (né ten první), to zahrál výborně.

313

Odpovědět

jop, 75% uzivatelu tohoto serveru je takovych. Jak clovek negativne okomentuje jejich oblicence, hned je napadnut jako hater, xenofob, imigrant, sociopat, nebo debil.

593

Odpovědět

...důchodce, komouš, novinkář...

Co bys chtěl od liberálně smýšlející omladiny, která má plnou hubu demokracie. Ale v momentě prosazování jednoho z jejich prvků, tedy svobody slova a projevu, neexistuje jiná pravda, než ta jejich.

1820

Odpovědět

+PepekBohužel, moudra dnešních 50+, tedy generace, která má na svědomí pád této země do splašků, která by klidně žila pod vládou komunistické nesvobody do konce života pokud by se ten režim sám nezhroutil a která si nechala po revoluci rozkrást zemi pod rukama, nikoho nezajímají. Demokracie nedemokracie. Teď jsou velcí antikomunisté, no měli možnost to ukázat, ukázali hovno. Poučovat Syřany o tom, že mají vzít pušku a jít rozstřílet ISIL, to by jim ale šlo. (to jen reakce na liberálně smýšlející omladinu)

1614

Odpovědět

+PepekAuto jako vždy nezklamal. Obvinit současné padesátníky a šedesátníky z toho, že se Kléma dostal kmoci, i když v té době ještě nebyli na světě, to už chce mít v hlavě pořádně nasráno. To že se režim zhroutil sám je chujovina jak mraky. Samet si nevyřvali lidi v ulicích, ale bylo to řízené předání moci pod vedením vládnoucích struktur z Moskvy. Největší antikomunisté se rekrutují z řad modrých kurev v čele s králem Já Prupiskou I., přitom za bolšana jich byla půlka zalezlá v KSM. Napiš klidně další snůšku pičovin, rád si je přečtu.

62

Odpovědět

+PepekPepek: Nemusím napsat nic víc, než že jsi to nepochopil. Doufám, že jsi pochopil aspoň tuto větu.

37

Odpovědět

+PepekŽe se režim nezhroutil sám, ale bylo to řízené předání moci, to chce pořádnýho kokota toto napsat. Takže když se vzdám dobrovolně moci, tak se ten systém nezhroutil sám? Přemýšlíš vůbec než si něco vyndáš z p****e?

46

Odpovědět

+PepekAuto: nerad ti kazím iluze,ale vše co Pepek napsal je pravda. Od padesátníků, po řízené předání moci.
A fakt by mě zajímalo, kolik ti je let a kolik toho víš o reálným fungování země a politiky. Ale troufám si tipovat, že jestli věříš, že nějaký cinkání klíčema donutilo kompletní komunistickej aparát říct "konec", pak je asi čas rodičů zeptat, jak je to ve skutečnosti s ježíškem...

73

Odpovědět

+PepekTo jsem nikde netvrdil.

32

Odpovědět

+Pepekvim, ze svoboda slova a projevu je takove hezke a rika se to ve filmech,
ale nepatri to mezi prvky demokracie

23

Odpovědět

+PepekSemka se snad nastěhovali diskutéři z novinek, dva nechápou co jsem napsal a stejně se k tomu vyjádří a třetí tvrdí, že svoboda projevu není prvek demokracie, což prostě k******a na entou.

74

Odpovědět

+Pepekkřesťan, bezvěrec, b***a, homofob, ...

21

Odpovědět

To si rovno mohol napísať, že máš na mysli Cuck Oliver videá. Tam sa vždycky zíde toľko tolerantných a moderných ľudí.

23

Odpovědět

hodor hodor

166

Odpovědět

Úplně přesně když mluvím s nějakým d*****m co miluje temného rytíře. Tak ty si fakt nemyslíš, že to není blbost? Takže se batman nechá zmlátit místo toho, aby ho seřezal svým opaskem. Vyléčí si zlomenou páteř a pak je ještě silnější dojde pěšky z indie do gotham city, přeplave oceán, tři dny natírá most hořlavinou a pak pustí tisíce policistů z kanálů, ze kterých se jim nějakým záhadným způsobem nepodařilo dostat, kteří jsou v závěru ještě neprůstřelní(ne fakt podívejte se padne jich tam asi pět proti maníkům se samopaly). A na konec zachrání město před bombou kdy měl zemřít, místo toho se denně objevuje v jedné kavárně, na veřejnosti, ano mezi lidmi a doufá že se tam jednou objeví jeho sluha.... Pak obvykle nastanou nadávky, že co si to dovoluji a že batman je nejlepší a že to nejsou nesmysly. Podle podle takového názoru je Žralokonádo nejlepší a nejrealističtější film všech dob.

3220

Odpovědět

A co řekneš proti jeho Jokerovi? Nic, tak drž hubu.

626

Odpovědět

+Akulakul miluje jokera... kdy bude svatba? Víš vůbec něco o tom komiksovém?

40

Odpovědět

Já miluji Temného rytíře. Ale Temný rytíř povstal je fakt hovadina... Jako film o Batmanovi by obstál, je to perfektní komiksárna. Bohužel, vzhledem k realističnosti předchozích dvou filmů.

274

Odpovědět

Dívám se stranou: "Awkward..."

64

Odpovědět

takto rozobrať sa dá každý film ktorý nieje zaradený pod životopisná dráma

15

Odpovědět

+Re-KeepAwayTak s tím nesouhlasím, ale pravdou je že všechny nolanovy filmy jsou takové.

11

Odpovědět

+Re-KeepAwayja netvrdím že sa mýliš ale tak ideš pozerať film o superhrdinovi podľa komiksovej predlohy a čakáš realistický film?

12

Odpovědět

kámo nesmíš to tak žrát :D nechápu lidi co se dívají na filmy jen aby je hejtovali :D prostě si to užij a buď rád že ti 2000 lidí udělali zábavu na 2 hodiny ;)

510

Odpovědět

+grgina to sis vycucal kde?

42

Odpovědět

Otočíme list...

172

Odpovědět

...na stranu 42, kde vypracujete do zítřka úlohy 2.1 až 3.2 i s postupem výpočtu.

993

Odpovědět

+FoxtrotZítra už píšeme test.

97

Odpovědět

+Foxtrot*Stejně to před hodinou opíšu.

211

Odpovědět

+Foxtrotproč se zabývat s výpočtem, odpověď je 42

160

Odpovědět

batmanovský filmy od nolana sou hodně dobrý oproti ostatním batmanovskejm filmům co vyšli a myslím i co vyjdou., protože se vsadím že tam bude chybět ta temná atmosféra a samozřejmě Heath Ledger jako joker.

2627

Odpovědět

oukej...

1313

Odpovědět

Huups

663

Odpovědět

Awkward

643

Odpovědět

Takže..

633

Odpovědět

Ledger jako Joker je overrated stejně jako celá série , nejsou to špatný filmy ale ten hype si to nezaslouží a dvojka s Ledgerem byla nejslabší , mnohem víc se mi líbily Burtonovy verze asi taky proto že jsem na nich vyrůstal

1046

Odpovědět

hmm...ale jo, proč ne, když...

71

Odpovědět

"Muh Ledger" Verím tomu, že kebyže sa ten chorý človek nezabil tak by ho veru nik takto neospevoval.

210

Odpovědět

+Inergiokdybys nebyl k***t tak víš že i před jokerem měl výborný role,jenže ty ses zase chytnul nějakýho blbečka na internetu a sám víš hovno

120

Odpovědět

+InergioA ktorý z tých "kasových trhákov" máš na mysli ? Skôr mi príde, že sa tu niekto chytil "rip best actor" hypu z ledditu a podobných stránok.

113

Odpovědět

I am Groot

3610

Další