Vandaveon a Mike opravují CvrnkačeKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:764
Počet zobrazení:9 210

Možná se považujete za velké fandy dvojky Key a Peele, nikdy ale nebudete takovými obdivovateli, jakými jsou Vandaveon a Mike, kterým na show tohoto dua záleží tak moc, že se rozhodli poradit oběma komikům, jak jejich skeče vylepšit. Tentokrát se podívali na Cvrnkače, který má v podstatě jedinou slabinu.

Přepis titulků

VANDAVEON A MIKE OPRAVUJÍ 6. EPIZODU KEY & PEELE (MĚLI BYSTE NÁS NAJMOUT!) Tady je znova Vandaveon s Mikem. Jak je, Keyi a Peele? Zatím jste se neozvali. Show je stále dobrá, borci, ale nebudu lhát, pořád chybujete. Mohlo by to bejt lepší. Pořád chybujete, jako vážně. Třeba tenhle týden tam byla scéna... nazvaná "Cvrnkač". Však víte... Nejdřív je v kuchyňce a cvrnknou ho do nosu.

Potom je na záchodě a cvrnknou ho do nosu. Potom je na hřbitově, hrob se nadzvedne a cvrnkne ho do nosu. Vážně to bylo dobrý, ale udělali jste jednu chybu. Místo prstů měli bejt pinďouři. Plesknout ho po ksichtu ptákem. To je vono! Plesknout ho piňdourem do nosu a po ksichtu. To je přesně vono!

Proč jste tam nedali ptáky místo prstů? Šel by do kuchyně, plesk ho ptákem. Chápete? Pak by šel na záchod... A tam by to dávalo největší smysl, když by ho pleskli pinďourem. A na konci, když jde na hřbitov a říká: "Nedostals mě!" Kostnatej pták! Kostnatej pták by vylezl ze země. Trefil by ho kostnatým ptákem!

Když máte detail na jeho reakci... musíte ho trefit pinďourem. Pozdějc by si dal kuřecí křidýlka a olizoval by si pinďoury. To jste tam měli dát! Řekni to znova, Mikeu, třeba to neslyšeli. Řekni to. - Ne, řekni to, vole. - Ty to řekni. Dobře. Říkal, že by mohl jíst kuřecí křidýlka a pak by měl omáčku na pinďourovitejch prstech... Pěknej hnus.

To je strašně pitomý. Jsme fakt blbci. Strkal by si malý pinďoury do pusy! Takovýhle vtipy tam nemaj. Vážně, Key a Peele, proč nás nenajmete? Očividně je to vtipný, negři. Beze srandy. My víme, kdy se to vysílá. Jestli nás nezačnete brát vážně... Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

takhle to vypadá, když se key a peele zhulí. jejich nápady neprošly přes vedení, tak když měli slabší chvilku, tak si postěžovali :D

10

Odpovědět

jinak Key a Peele jsou podle časopisu Time mezi 100 nejvlivnějšími lidmi. všechna čest jako :D

221

Odpovědět

líbí se mi u nich, že opravdu dokážou zahrát všechno

232

Odpovědět

Škoda, že nevyzněl ten dvojsmysl "bone dick" :D

220

Odpovědět

Proč mi přijde, že tu někdo nepochopil, že to byli oni :D

905

Odpovědět

ať si jsou třeba jejich největší fanoušci na světě, ale proč jste místo Keye a Peela dali tyhlety dva retardy jejichž humor je tak neskutečně primitivní, pokleslý a trapný?
dokonce víc než tento komentář, který nejspíš někteří lidé brali doteďka vážně a třeba už i stihli kliknout na palec dolů.

10170

Odpovědět

Ty gumo, to jsou oni. :D

Jinak video výborný.

3286

Odpovědět

To víš, ironie je už pro náročnější diváky.

626

Odpovědět

Ale musíte uznať, že je to skvelé video už len pre ten Comic Sans text!

552

Odpovědět

That's my s**t, man!

152

Odpovědět

Som rád že tie skeče píšu Key a Peele a nie táto dvojica fekalistov.

2330

Odpovědět

Hodne pokleslý humor. Aj preto sa mi to tak páči. :D

274

Odpovědět

Jak to, vždyť to není pokleslej humor, naopak! To jsou tak boží parodie! :D

201

Odpovědět

Možná by stálo za to zmínit, že se nejedná úplně o klasický skeč, těchto videí s V&M mají víc, dělají je pravidelně a je to spíše něco navíc.

261

Odpovědět

Tvle tohle mě po dlouhé době pořádně pobavilo, a má to tak slabé hodnocení :D 10/10, f**k you all ;)

729

Odpovědět

Podle mě tomuhle videu chybělo víc zombíků.

254

Odpovědět

Každý má slabší chvilky

1714

Odpovědět

humor ve stylu bratru Coenu :D

46

Další