The Key of Awesome - Batman

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:373
Počet zobrazení:5 436

Další videoklip od skupiny Key of Awesome. V tomto klipu se Batman zamyslí a zjistí, že Temný rytíř nedává moc smysl. Mimo jiné, všechny postavy v tomto klipu hrál jeden člověk - Mark Douglas. České titulky:   Anglické titulky:

Přepis titulků

Batmane! Proč utíká, tati? Protože ho musíme pronásledovat. Proč? Protože to zvládne. Protože není hrdina. Je to tichý strážce a ostražitý ochránce. Je Temný rytíř. - Nechápu to. - Ani já, synu. Ale zní to drsně. Když jednu na konci Temného rytíře na své motorce, vidím těch pár zápletek, co nedotáhli do konce.

Například, proč jsem vzal vinu na sebe? Harvey Dent ty lidi zabil. Nikoho to nesere. A Jokerovi se zločiny v takovém pořadí daří. Musel si je zapsat v zločinném kalendáři. Jeho poskoci jsou šílení a postradatelní. Ale přesto je na ně spolehnutí. A proč je na mě Morgan Freeman nasraný? Přijde mi, že dal výpověď jen ze srandy. Je v pohodě, aby mi obrněné auto dal. Ale odposlech telefonů, to jsem přehnal. Tento film o mém životě prostě nedává smysl.

Ale aspoň převálcuje Batmana navždy. Vychutnávám si honičky, výbuchy a napětí. Je to tak moc si přát, aby to dávalo smysl? Ne, ne, pane Wayne, vy tomu nerozumíte. Nemůžete zabít symbol, ale můžete zabít muže. - Když s tím chci seknout, je to volba má. - Nemusíte takhle mluvit, jsme tu sami dva. A co slečna Dawesová, na tu jste zapomněl? V Batman začíná měla hezčí prdel. Jokere, máš chvilku?

Nabízím příměří. Potřebuji, abys vysvětlit zápletku... Batmanovi. Můžeš tvrdit, že jsem šílený, ale považuji tě za přítele. Koupil jsem DVD, ať se znova podívat můžeme. Udělám popcorn a začnu sherry nalívat. Možná se můžem s komentářem podívat. Jak to, že Harvey Dent svůj postoj změní? No, uškvařili mu ksicht a ztratil svou paní. - Jak jsi stihnul zmáknout obě lodě včas? - Když takhle mluvíš, nezničíš si tím hlas? Tak aspoň se zbavili Joela Schumachera.

Víte, co je dobrý film? Smrt čeká všude. Slyšel jsem, že je to dobré. Chtěl jsem se na to podívat. Nikdy jsem o tom neslyšel, kdo tam hraje? Anthony Mackie. - Nevím, kdo to je. - Hrál v 8. míli. - Jo, ten chlápek co pořádal bitvy v rapu. - Ne, to byl Mekhi Phifer. Jokere, sviníš tím makeupem všechen popcorn. Promiň.

Hej, říkal jsem vám někdy, jak jsem přišel k těm jizvám? Jo, hned několik verzí. Možná by si ostatní rádi poslechnuli ten příběh? Překlad: Zikato Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dobře to nazpívali.

180

Odpovědět

Ten Batman je pěkně nadabovanej.Jak v tom filmu. :)

181

Odpovědět

Ten Joker je pěkně nadabovanej.Jak v tom filmu. :)

182

Odpovědět

absolutně AWESOMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

182

Odpovědět

key of awesome = nejlepší parodie

180

Odpovědět

dík

180

Odpovědět

tKoA majú pravdu. Temný rytier sa podobá na komiksy a staré filmy asi na 5%

180

Odpovědět

JEdiný co se mi na tom líbilo bylo to že mi připomněli film Hurtlocker na kterej se chci dlouho podívat, ale zapomněl sem název..

182

Odpovědět

miselin: ono ja som porovnaval ten film z 89 zo sucasnym, komiksom som nedotknuty a je mi to velmi luto, ale mam jeden zo sedemdesiatych rokov, kde bojuje proti KG Beastovi :-)

180

Odpovědět

no puvodni verze jokera ze 40. let je ale ta , ktera se objevuje v temnem rytiri .

180

Odpovědět

drobna poznamka: povodny Joker spadol do kyseliny Batmanovou chybou a sucasne zabil jeho rodicov novy Joker proste prisiel ako neznamy zlocinec, takze citova linia, vycitky Batmana nad chybou, to sa proste vsetko v Temnom rytierovi vyparilo, aspon Two Face si zachoval tvar :-)

190

Odpovědět

ono na obranu videa: povodny Batman(1989) je taky komornejsi, ale mna zasiahol viac. nejde o tom, ze by Temny rytier nebol dobry, je uzasny, avsak Key of Awesome ma pravdu, uvediem par prikladov: povodny Joker mal pod sebou celu Gothamsku mafiu a tym, ze zabil ich sefa si u nich vytvoril respekt(bol to maniak, ale to bolo druhorade) potom, Jokerovi sice islo o prachy, ale boli prenho len prostriedkom, ako vyvolat chaos a premenit Gotham na jeden velky blazinec, novemu Jokerovi na peniazoch zalezalo viac, az tak, ze vyzabijal svojich zlodejov, stary Joker zabijal az ked mu nevysli plany, ktore prekazil Batman... takto by som mohol pokracovat, je to prilis velke susto, ale u mna vyhrava povodny Batman a Joker, ale iba o zdibeca teraz som sa dostal do slepej ulicky, tak to radsej uzavriem :-) (toto bol cisto moj nazor, nikomu ho nevnucujem)

194

Odpovědět

dobra parodie :D key of awesome je paradni...

192

Odpovědět

Nevim, podle mě poslední Batman nebyl o žádné mánii, ale o opravdu dospělém přístupu a skvělých hereckých výkonech. Minimálně by si Dark Knight zasloužil lepší parodii, kluci se sice hodně snažili, ale nepovedlo se.

183

Odpovědět

tohle video je naprosta kravina nechapu co se jima na temnym ritirovy nelibylo je to naprosto suprovej film

183

Další