Černošský jídloKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:130
Počet zobrazení:7 825

Není nad to dát si pořádný dlabanec ve stylové restauraci. Třeba v takové, kde se podává soul food – tradiční černošské pokrmy z doby otroctví. A když si člověk umí i parádně objednat, nezapomenutelný gastro zážitek na sebe nenechá dlouho čekat.

Poznámka: Chňapal (červený) – mořská ryba; okra – ibiškovec jedlý

 

Přepis titulků

Dobrý nápad rozjet projekt v týhle čtvrti. - Jo, je plná historie. - Jo. - Vyrostl jsem v podobný čtvrti. - Já vyrostl přesně v takovýhle. Vítejte v Mámině sladkým hřbetu. Máte vybráno? Jo. Dám si smažený kuřecí steak s omáčkou a colu. Dobře. Já si dám hovězí žebírka s kapustou a přihoďte k tomu kukuřičný chleba.

Dobře, zlato. Víte co? Vydržte chvilku. Taky si dám kapustu a kukuřičný chleba, ale dejte mi opečený párečky. - Dobře. - Bezva. Víte co? Proč se držím zpátky? Všechno škrtněte.. Dám si okru, smaženýho chňapala - a holka, vepřový střeva k tomu.

- Tak jo. Máte vepřový koleno? - Ovšemže. - To chci. Chci pěkně propečený, černý kolínko servírovaný na listech brukve. Vepřový nožičky. Chci vepřový nožičky a čtyři porce kukuřičný kaše. Víte, co ještě? Dejte mi mističku plnou sádla. Bezva. Už vím, co jsem chtěl. Misku komárů. Žádný malý mrchy, ale ty velký sr*če, co se drží v bažinách. Sestro.

Můžeš mi donýst zrezlej kyblík rybích hlav v ostnatým drátu? - Oslí zuby! - Oslí zuby? Rovnou z tlamy. A co. Se*u na to, stačí zuby jakýhokoli zvířete. V medový marinádě, smažený s bůčkem, servírovaný ve starý plechovce od kafe. Zapomeňte, co jsem doteď řekl. Dám si listy pampelišek, hovězí bok a psí líčka, zabalený do starýho časáku a podávaný v krabici od bot. Fajn.

Chci talíř čapích pařátků, dveře od sklepa, páteř vačice a lidskou nohu. Chcete lidskou nohu? Mám jen jednu otázku. Chcete na ty dveře sosík? - Rozhodně. - Jasně, dejte na to omáčku. - Co jsou sklepní dveře bez omáčky? - Určitě ne jídlo. To je fakt… Překlad: Mia www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No neviem, ale ja som sa cítil pri pozeraní tohto videa trochu trápne a vôbec som si ho neužil. Je to tým, že nepoznám túto časť americkej kultúry ?

918

Odpovědět

Ano

251

Odpovědět

Tohle už tu bylo Soul food

53

Odpovědět

To už je třetí znovu přeložené video od K&P. 😁 To už začíná vypadat, že to není chyba. 😁

45

Odpovědět

+SverdaNo, zkus si hledat mezi 300 skeči, dvěma kanály, který je vysílaj a ještě v archivu tady. :D

83

Odpovědět

+SverdaChyba v Miatrixu... 🤔😒🙆‍♀😏

121

Odpovědět

hmm, koleno bych si dal

120

Odpovědět

wtf?

315

Odpovědět

Umíš se vyjádřit i normálně?

172