Děsnej vtipKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:142
Počet zobrazení:7 257
Někdy je to očistec vykládat vtip někomu, kdo ho chápe úplně blbě.

Přepis titulků

Děkuji. - Miku. - Brody. Jak se máš, chlape? Rád tě vidím. Ještěže jsme se potkali. Cos to tuhle říkal v kanclu za vtip? Všichni se tomu celou dobu tlemili a já ho vůbec neslyšel. Propána. Tak jo. Je to asi nějak takhle. Takže, je jedna ženská.

Tak jo. Super publikum. Jo, už teď ho miluju. Už teď ho miluju. Boží, tak jo. Tohle bude sranda. Takže je jedna ženská a ta jde k doktorovi. Už teď je to vtipný.

A to jsme teprv na začátku. Takže, jde k doktorovi a ona... A ona doktorovi řekne: „Polibte mě.“ Ne, ještě ne. To není ono. To není ta pointa. Tak už dost, kámo, chcípám tu z tebe. Asi si myslíš, že už ten vtip skončil, ale on teprv začíná.

Tak jo, urychlíme to. Ona řekne doktorovi: „Polibte mě.“ A on: „Ne, není to profesionální.“ Ne, ne. Úplně vedle. Ona... on na to: „To není profesionální.“ A ona říká... Ona ho pořád žádá a on pořád: „Ne, ne, ne.“ Takhle asi třikrát. A nakonec řekne: „Polibte mě.“ A on na to: „Vlastně bych s vámi neměl mít ani sex.“ No, a pak co?

No, to nevím. Pak asi... Asi ho soudila za zanedbání péče. Došlo ti ale, že to nebyla ta pointa? - To nebyla pointa? - Ne... - Je toho víc? - Ne. Není toho víc.

Vlastně je toho míň. Tys to úplně otočil. - Ne, ten vtip... - Úplněs to otočil. Ten vtip... ta pointa byla ta jediná část, které ses nesmál. Co to ku*va. Tys mě dostal! Ty sis ze mě celou dobu střílel! Celou dobu jsi ze sebe dělal trotla. Jo, jo.

Zbožňuju tu věc o zanedbání péče. Ta pointa se zanedbanou péčí je k popukání. Takže jsi nehrál trotla. Jakého trotla? Jakého trotla? No to mě teda po*er. Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Špatný. Tentokrát to je špatný.

40

Odpovědět

To je blbec,náhodou mě se to líbilo,anglicky neumím,jsem ráda že to někdo přeloží

10

Odpovědět

Už mě ty recyklovaný pointy a gagy celkem nudí. Bejvalo to nápaditější.

416

Odpovědět

Ne, je to furt stejně dobrý. A jestli tě to nebaví, běž něco dělat.

188

Odpovědět

+Tvé jménoTo máš asi celkem nízkou laťku. Kde jsou ty časy vybroušených dialogů, hollywoodské kamery a precizní práce s hudbou... Pryč. :) Je prostě vidět, že už je to pro ně spíš bokovka.

46

Odpovědět

+Devil's ChildVzhledem k tomu, že se tu ty díly překládají na přeskáčku, tak asi těžko. :D

81

Odpovědět

+Tvé jménoNevím, co si chtěl teď tím komentem dokázat, ale tenhle díl je z 16.4.2020. Víceméně všechny starý dobrý tu už dávno jsou.

13

Odpovědět

+Devil's Child16.4. to vyšlo na YouTube, ale Key & Peele přestali točit už v roce 2015. Najdi si to. :D

40

Odpovědět

+Tvé jménoNalezeno. :) V tomto tedy chyba na mé straně. Za slabotou dílu si ovšem stojím. Koukám, že Vulture tento konkrétní skeč zařadilo jako 17. nejhorší z 298. Tak asi nebudu jedinej, komu ten recyklát nepřijde vtipnej.

31

Odpovědět

+Devil's ChildJenomže ten autor článku píše tohle:

„comedy is completely subjective in every way, and what I, a single person in this crazy world, find funny is bound to differ from what you, a different person, find funny.“

Takže se přiznává, že je to jeho subjektivní názor, takže promiň, ale podpořit svůj názor jedním dalším člověkem je dost slabý argument, aby platil fakt, že jde o jeden z nejslabších dílů.

51

Odpovědět

+Tvé jménoPočkej. A na mě se to nevztahuje? Můj názor na tenhle skeč je nějakým způsobem irelevantní? I kdybych ho měl jen já, tak co? Než to vztáhneš na sebe, uvědom si, že u tvé první odpovědi je první věta názor, druhá útok.

13

Odpovědět

+Devil's ChildVzhledem k tomu, že máš tenhle skeč za špatný kvůli zlatým časům, které už jsou prý pryč, což bylo špatně, a své tvrzení o "recyklátu" opíráš o náhodného člověka na internetu, tak je moje odpověď na tvojí neiformovanost a iluzi pravdy o kvalitě skeče na místě. Takže tvrdit, že je tohle slabý díl a opírat se recenzi jednoho člověka, když si většina lidí tady i na YouTube myslí opak, je trochu nesmysl, nemyslíš?

51

Odpovědět

Hmm, to musím někdy zkusit taky :D

21

Odpovědět

Why do Java Programmers wear glasses?
Because they don't C#.

Haha :D forced laugh

170

Odpovědět

I see what you did there :D Ale chvilku mi to trvalo :D :D

10